Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

pieszy

Brony
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

3 Followers

About pieszy

 • Rank
  Źrebaczek

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 1. Chodzi mi o dialogi, gdzie są min 2 postacie jednocześnie. Dialog kolejnej postaci zaczynasz od "-", ale nie dajesz przed tym entera, chyli zamiast: -Hej, co tam kolego? -No nic, u mnie spoko. Dostajesz -Hej, co tam kolego? -No nic, u mnie spoko.
 2. pieszy

  Pobrałem 2 rozdziały w epubie "Efektu motylka". Oba są puste - jest kilka stron, wszystkie białe. Czytam na Nooku Touch, jakby to miało jakiekolwiek znaczenie. Z Shipping Googles jest tak samo. I nie działa akceptacja polityki cookies.
 3. Przeczytałem do Rozdział D3-CDV/M6/EB i czekam na więcej. Humor i styl mi bardzo odpowiada, mam jedynie 2 drobne zarzuty: - AJ mówiąca gwarą (?) wiejską mnie drażni. Wiem, że chciałeś w ten sposób ją wyróżnić. Może po prostu tylko ja mam na to alergię. - Popraw formatowanie w dialogach. W przypadku większej ilości postaci nie wiadomo, kto co mówi. Wystarczy prosty enter dla nowej osoby (w sensie 1 dialog - 1 linia) i wszystko byłoby pięknie. Czekam na więcej, bo to nie może się teraz skończyć. Zwłaszcza, że ]
 4. pieszy

  Tak, przeczytałem całość w jakieś 3 dni, tak mnie wciągnęło. I jak to zwykle bywa - chcę więcej.
 5. pieszy

  Pomysł na stronę świetny, wykonanie też w porządku. Tylko dlaczego tagi nie działają? Za to wielki plus za umieszczanie w epubie. Od razu pobieram na czytnk, bez zabawy we wrzucanie wszystkich rodziałów do jednego pliku i konwersji.
 6. pieszy

  Okay, w takim razie może to i lepiej. Podrzućcie w takim razie jakiś dobry Shipping/Random/Comedy, najlepiej z Twi.
 7. pieszy

  Szukam Najpiękniejszej z Najpiękniejszych. Skończyłem czytać My Little Twinkie i ten fanfic był polecany jako podobny, lecz nie wykowałem go z odchłanii internetu. Gdyby nie było zgodne wstawianie na Forum, może być przez PM. Jakiś inny, dobry fic z Twi też by sie przydał.
 8. pieszy

  Myślałem, że rozdajecie passy za darmo a tu lipa... Czy czekam? Jasne, od ładnych kilku lat. Doszło do tego, że jak wyjdzie to nie będę miał dość mocnego sprzętu, żeby je odpalić. Super.
 9. pieszy

  A ja się pytam, czy ktokolwiek ma same napisy? I sezonu nie ma w 1080p a nawet ta wersja 720p jest mocno naciągana. Nie ktoś, a Król Julian. Przynajmniej w oryginale.
 10. pieszy

  Co tu dużo pisać... Tag [sad] w pełni zasłużony. Dzięki za tłumaczenie.
 11. pieszy

  Droga Rarity, Dlaczego niektórzy nikczemni Bronies nazywają Ciebie "pianką"? Pozdrawiam, Wierny Brony.
 12. pieszy

  Droga Twilight, czy nie sądzisz, że postąpiłaś nieodpowiedzialnie względem Państwa Cupcakes? Okazała się dla Ciebie ważniejsza praca papierkowa dla Księżniczki Celestii niż bezpieczeństwo małych kucyków. Nie wiem czy wiesz, ale byli tak zdesperowani, że próbowali szukać pomocy nawet u Raindbow Dash. Nie mam nic przeciwko jej osobie, jednak nie jestem sobie wyobrazić, jak bezpiecznie poradziła by sobie z małym jednorożcem i pegazem. Jako znawczyni wielu ksiąg, mogłabyś mi wyjaśnić, jaka jest żeńska forma słowa "jednorożec" i "pegaz"? Jednorożczyca jakoś tak głupio brzmi... Z pozdrowieniami, Oddany Brony.
 13. Wielkie dzięki za tłumaczenie. W naszym ojczystym jezyku shipów jest jak na lekarstwo, więc każdy następny przetłumaczony ship to dobry ship, Nie mniej sama historia rozwija się mozolnie, mam nadzieję, że w III części coś się zacznie w końcu dziać.
×
×
 • Create New...