Dark Rose

Brony
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

4 obserwujących

O Dark Rose

 • Ranga
  Pegasis
 • Urodziny 04.06.1994

Informacje profilowe

 • Płeć
  Klacz
 1. Aktualnie najbardziej cztery poniższe: Starset - My demons Belle w wykonaniu studia Accantus Nightwish - I wish I had an angel Meat Loaf - I would do anything for love
 2. Zachód słońca
 3. O jak dawno mnie tu nie było. Ktoś coś mówił o makijażu? Tutaj bardzo chamskie zdjęcie pod tytułem ,,właśnie się obudziłam": http://imgur.com/a/cXIlu A w ten sposób makijaż oczu zmienia twarz: http://imgur.com/a/jUEJy
 4. Pozdrawiam starego kuma!

 5. To się pisze ,,panien'', bo z tymi dziewicami nigdy nie wiadomo! Dżoanna... ostatnio się jej naoglądałam, ale nie było o tych oczach tekstu często... Stachul jaki szarmancki, zarumieniłabym się, gdybym potrafiła. El Martinez - jesteście fajni, obaj. Pozdrawiam Twojego brata, już go lubię, bo ma włosy jak mój chłop.
 6. klik Stachul wzbudza poczucie zagrożenia, obnażając tak wielki... miecz.
 7. Wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych urodzin twoich!! xd Btw. cóż to ciekawego masz w swej sygnie? ^^

  1. Dark Rose

   Dark Rose

   Animacja z pewnej bajki o Sinbadzie żeglarzu, przedstawiająca Eris, boginię niezgody.

  2. Dark Rose

   Dark Rose

   I dziękuję bardzo. :D

  3. DiscorsBass

   DiscorsBass

   Hmm... brzmi ciekawie bardzo, chyba sobie tę pozycję obejrzę w najbliższym czasie! ^^

 8. Wszystkiego najlepszego!

 9. Naprawdę dobra i przyjemnie napisana trylogia. Rozwój akcji jest trudny do przewidzenia, motywy wykorzystał Pullman ciekawe(smaczki dla pasjonatów teologii), styl autora nie budzi większych zastrzeżeń. Moją ulubioną postacią jest pani Coulter, za to główna bohaterka, Lyra, bywa strasznie irytująca.
 10. Powiało. Cloudchaser, super stylizacja.
 11. Moimi ulubionymi powieściami autorstwa Kinga są Smętarz dla zwierzaków, Carrie (obie epickie i nie do pobicia w swoim rodzaju), Desperacja, Komórka, Skazani na Shawshank, Zielona Mila, Lśnienie, Ręka Mistrza i Cujo. Z tych nowszych rozglądam się za sagą Mroczna wieża w packu, ale całościowym. Przydałby się też czas na przeczytanie jej, a lektur na studia mam jeszcze sporo do nadrobienia... Cenię Stephena za umiejętność stworzenia klimatu - czy to grozy, czy baśni, choć kilku jego książek nie byłam w stanie przełknąć. Albo nie trafił w mój gust, albo ma chwiejną formę, co przyczynia się do zróżnicowanej jakości jego powieści.
 12. dark Dark
 13. A tutaj kolejna ze stylizacji, określana najczęściej jako Królowa Śniegu/Sylfida
 14. W związku, wkrótce przeprowadzka do partnera.