Jump to content

Zoameldar

Brony
 • Posts

  209
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Zoameldar

 • Birthday 10/19/1990

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Starachowice
 • Ulubiona postać
  Rarity-sama

Recent Profile Visitors

3762 profile views

Zoameldar's Achievements

Kucyk

Kucyk (4/17)

41

Reputation

 1. Nie jestem pewien czy dobry dział, ale w ogromnym skrócie historia wygląda tak: Hasbro (firma posiadająca mlp) postanawia odświeżyć kucyki zatrudnia nowych ludzi wychodzi pierwszy odcinek na 4chan (poddział /co/) powstały tematy w których chwalili animację - ludzie zaczynają się interesować w internecie powstała anglojęzyczna, negatywna recenzja która mówiła, że wartościowa animacja umiera ludzie w internecie, a przede wszystkim strona 4chan chciała sprawdzić o co ten cały szum, więc masa ludzi obejrzała 2 odcinek ludzie polubili animację i to jak postacie są napisane powstaje masa memów i internet nieprzygotowany na zalew obrazków z kucykami chce zobaczyć o co ten cały szum jeszcze więcej ludzi ogląda kucyki no i tak mniej więcej wszystko aż do teraz. Co do tego czemu fandom powstał, to naturalne ze tyle ludzi się kiedyś jakoś połączy. W internecie możesz znaleźć bardziej dokładne opisy jeśli chcesz bardzo dokładnie poznać historię. Ale to w zasadzie więcej dat i więcej tekstu, a sens ten sam.
 2. Bankiet w zamku z wondercoltami i na grand galloping gala (prawdopodobnie, bo miała nową sukienkę op tym jak Discord jej zabrał)
 3. Tak jak wyżej, zabawy powinny być proste, odmóżdżające i być w stanie to napisać na kolanie w kolejce u lekarza. Nikt jakoś specjalnie nie będzie się jeszcze męczyć po powrocie z roboty/szkoły.
 4. Najlepszego z okazji urodzin! :fluttershy5:

 5. Zwykle jest możliwość kupić na miejscu wejściówkę.
 6. Dwa motywy które chciałem zobaczyć od początku serii: jakieś dobre wyjaśnienie/wybielenie Diamond Tiary i CMC dostają znaczki. A wszystko w jednym odcinku. Bardzo dobry odcinek, kończący pewną epokę, a list do Celestii jest tego najlepszym dowodem. Jednak staje się jeszcze lepszy jeśli zauważymy, że: Przyjęcie z okazji otrzymania znaczka Diamond Tiary spowodowało powstanie CMCTransformacja Diamond Tiary spowodowała przyjecie dla CMC Teraz tylko czekam na odcinek o Celestii jak ma dzień wolny, albo jak nikt nie patrzy .
 7. Teraz dopiero się dowiedziałem, o tym mecie. Przyjadę bo czemu nie
 8. A czego się spodziewasz, jak większość bronies w Polsce to gimbusy. Jak kiedyś poszedłem na spotkanie, to mój nick był starszy od niektórych.
 9. Jutro z samego rana rozpoczyna się moja podróż do Czeski konwent. Zobaczymy jak wyjdzie.

  1. Kobayashi
  2. WhiteHood

   WhiteHood

   Jak to jak? Slivovica i absinth.

 10. Podczas inwigilacji Twilight na temat bezpieczeństwa ponyville.
 11. Dla Sweetie Belle jej urodziny, w serialu (choć z tego co pamiętam nikt nie powiedział tego w prost), jednak w ostatnim Friends Forever współorganizowała 2 śluby razem z państwem Cake jedno z nich było dla Ginger Gold i Apple Crisp.
 12. W do Princesses dream of magic sheep, gdy Luna rzucała zaklęcie.
 13. Nie przesadzaj nie są takie drogie te postaci. Nowe są droższe tylko dla tego, bo są ludzie co grają na potęgę i nie mają co robić z IP. jednak nie jest to wcale argument, że musisz posiadać wszystkich bohaterów. Bo i po co? Puki w wysokiej platynie nie jesteś czy w diamencie to wystarczy ci kilka postaci. Run nie musisz kupować do 30 poziomu, więc do tego czasu powinieneś już mieć na nie uzbierane. Nie wiem co robi tutorial, bo grałem zanim wyszedł, ale popieram stwierdzenie, że tutorial ma ci pokazać podstawowe mechaniki. Nie ma cię prowadzić za rączkę. Teraz po kolei: -to jest tak zwana nowa meta. Co oznacza, że była stara. Przed 1 sezonem ludzie grali trochę po omacku. Jak znajdziesz jakieś nagrania z turnieju to zobaczysz lee sina na bocie. Jednak jest masa ludzi która tę metę niszczy lub nagina. Był jeszcze kilka lat temu popularny sposób na 2 junglerów. Czasem i teraz można ich zobaczyć. -przedmioty masz w proponowanych więc nie wiem o co ci chodzi. -to akurat powinieneś wiedzieć gdy logowałeś się do gry co-op -na to tez powinieneś wpaść sam -jak już powiedziałem do 30 poziomu ci nie są potrzebne, a do tego czasu powinieneś się skapnąć -masterki to akurat coś co powinieneś sam przestudiować i poczytać, bo skopiowanie z mobafire ci umiejętności nie poprawi. -proszę cię... gram z goldami i platynami, a i tak często nie wiedzą ludzie kiedy ich zrobić. Ja też popełniam błędy. - ? - profit Fidl - jungla już dupy nie urywa, ale jako sup jest spoko Lee - no chyba kpisz... Shaco - ludzie tym gry kerują Trundle - możesz tym iść na top i gwałcić Riveny Rammus - maksujesz taunt i każdy gank twój Skarner - grałem z ludźmi którzy mainują skarnera i nie płaczą Veigar - jak coś co może ci władować całe hp z 1 skilla może być słabe? Ziggs - nie lubię, nie wypowiadam się Gragas - potwierdzam - jungla albo sup i gg Anivia - jak byś był dobry to byś nią wygrywał Podsumowując - nie liczy się numerki z reddit, czy jakieś tiery, bo to twoje umiejętności grają najważniejszą rolę w tej grze. Więc weź się oganij i zacznij grać. Nie będziesz lepszy od pisania na tym czy innym forum, od użalania się jak inne postacie są lepsze niż te co lubisz, tylko weź się w garść i zacznij grać. Upraszczając słowa wielkiego mistrza wojennego Sun Tzu "jesteś tak dobry, na ile pozwala ci przeciwnik". CO możesz rozumieć, że choćbyś się obkupił runami i czempionami i przeczytał wszystkie poradniki i gorzkie żale z reddita, to w dalszym ciągu wygrasz tylko wtedy, gdy użyjesz błędów twojego przeciwnika przeciwko niemu - by wygrać.
 14. W odcinku friend in deed na karmazynowy.
×
×
 • Create New...