Jump to content

Jonathan Cloud

Brony
 • Posts

  185
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Jonathan Cloud

 • Birthday 07/22/2000

Kontakt

 • Skype
  rangercom
 • Gadu-Gadu
  47631598

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Aktualnie niższe partie Królestwa Chmur (głównie Rainville)

Recent Profile Visitors

6724 profile views

Jonathan Cloud's Achievements

Słodki kucyk

Słodki kucyk (3/17)

7

Reputation

 1. Proszę bardzo: http://www.youtube.com/watch?v=uzwcl41RK-U
 2. Jonathan Cloud

  osu!

  To dawaj teraz xD
 3. Chce ktoś zagrać w osu! ? :3

 4. So cruel ;_; -------------------- - Ouch.. Tak. To nie moja wina, że padłaś nieprzytomna po zwykłym poluzowaniu nadgarstka - przewróciłem oczami. Przyszło mi towarzyszyć dość niezdarnej osóbce. Westchnąłem. - A czy to jakiś problem? Naprawdę... Czy Ty potrafisz przyjąć coś do wiadomości bez atakowania kogoś innego? Yandereka?
 5. Jonathan Cloud

  osu!

  WWWskin :3 The most awesome skin. Ale ogarnę ten zmodyfikowany Joy'a Btw Chciałby ktoś zagrać? Zaraz, teraz, kiedyś? Edit Dobra. Ogarnąłem ten zmodyfikowany skin. Z tego co widzę to jedynym co się zmieniło to kursor. I like it
 6. - Normalnie - zatrzymał się i spojrzał na dziewczynę. - Serio... Z tego co się orientuję to powinnaś móc biegać i to dość sprawnie. Lek, który ci dałem cofa czas "zapisany przez twój mózg i organizm", przez co w ogóle nie powinnaś odczuwać skutków ostatnich kilku godzin. No dobra, nevermind. Chodźmy - podbiegł do niej i wziął ją na ręce, a potem zaczął podróż przez czarny korytarz. Ja tylko przypatrywałem się jego działaniom. Będąc w pogotowiu. Nie chciałem, żeby zrobił coś głupiego.
 7. Popatrzyłem na nią badającym wzrokiem. Nie zdziwiło mnie to, że się przewróciła. Nikt nie mógłby przyjąć tego leku i utrzymać błędnik w bardzo dobrej kondycji. - Nieważne. Ale teraz musimy się spieszyć. Nie ma sensu siedzieć tu i gadać bez sensu - podszedłem do drzwi i położyłem dłoń na klamce. - Lepiej szybko się otrząśnij. Czeka nas szybki bieg. Po drodze zahaczymy o pokój, w którym przetrzymywany jest nasz przyjaciel. Nie wiem czemu, ale nic się tu nie zmieniło. A to oznacza tylko to, że później będzie gorzej - otworzyłem drzwi spojrzałem jeszcze raz na dziewczynę. - Muszę się z nim zgodzić. Jeszcze nigdy nie widziałem tak dużego podobieństwa pomiędzy dwoma wizytami. Wszystko jest takie samo. No.. Nie licząc Azraka, który pojawił się całkiem bez sensu.
 8. No to ja pójdę w puszczę ;_; I tak nie mam co robić. ____________________________________ To sobie odpocząłem Podniosłem się i pobiegłem w stronę lasu. Trzeba było znaleźć zaginionych. Skończy się na tym, że po misji gildia wróci ze składem zredukowanym o połowę.
 9. Jonathan Cloud

  osu!

  ^ Wiadomo, że Wilk pierwszy ^^ W końcu tak bardzo pro gracz ;_;
 10. Ktoś chętny na meczyk w osu! ? Jeżeli zbierze się więcej osób to możemy zrobić teamvsteam.

 11. Proszę bardzo. Niedawne męczenie się z osu! Jak tylko nagram więcej powtórek to wrzucę. Zapisać... Następne powtórki renderować w 60 kl/s
 12. Ostatnio pomyślałem o jakimś zorganizowanym turnieju forumowym. Jako, że naprawdę fajnie by było coś takiego ogarnąć.
×
×
 • Create New...