Caluś

Opiekun Rainbow Dash
 • Zawartość

  555
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

145 Wzorowa

O Caluś

 • Ranga
  Ten jedyny i niesamowity
 • Urodziny 7 Czerwiec

Informacje profilowe

 • Płeć
  Steven Magnet

Ostatnio na profilu byli

4869 wyświetleń profilu
 1. Grałem, ale nie przeszedłem. A to dlatego, że już po pierwszym świecie nie chciało mi się dalej trudzić się z tą gierką. Nie mówię, że ta gierka jest nie wiadomo jak ciężka, (choć do najłatwiejszych ona nie należy) ale kiedy opanuje się zagrywki bossów i przechodzenie przez tzw. "Run n Gun" to idzie już nieco z górki. Trudno jest mi wybrać spośród tych wszystkich bossów tego jedynego i wyjątkowego, ale designowo i rozgrywkowo raczej spodobał mi się najbardziej przedfinałowy przeciwnik przed samą walką z diabłem. Ogólnie gierka na plus. Polecam ogranie jej całej. C:
 2. Każda osoba oglądająca serial "My Little Pony" zapewne spotkała w nim taką klaczkę jaką jest Rainbow Dash. Jakie wyrobiliście sobie o niej zdanie? Czy przez te 7 sezonów bardziej zniechęciła czy bardziej zachęciła ona do swojej osoby? Podzielcie się własnymi przemyśleniami! (Za każdą odpowiedź na temat 5 dyniek do Halloweenowego Eventu)
 3. Zobaczmy kto prawidłowo odpowiedział...
 4. Hejo! Pozwól, że to ja Ciebie pierwszy powitam na tym niezwykłym forum! Miło widzieć, że ludzie zaczynają się tutaj udzielać, a szczególnie że są to takie ciekawe osobowości jak na przykład Ty. Ale tak czy inaczej, chciałbym nieco więcej poznać Ciebie poprzez te pytania: - Czy oprócz instagrama wrzucasz gdzieś indziej swoje prace? - Jak dowiedziałaś się o kucykach i fandomie? - Lubisz dużo pisać? Czy piszesz/pisałaś jakieś opowiadania? Myślę, że taka ilość pytań wystarczy ode mnie. Liczę na to, że się tutaj zaaklimatyzujesz i poznasz tutaj sporo miłych ludzi. W razie czego zapraszam na PW, żeby sobie popisać!
 5. Shipy to popularna rzecz w tym fandomie. A Dashie ma wiele shipów z różnymi postaciami, które różnią się designem i charakterem. A czy Wy macie jakieś shipy z udziałem Rainbow Dash? Czy może nie macie żadnych i uznajecie shipy za bue i niedobre? A może znajdą się tacy, którzy wiążą ją z Tankiem? Pochwalcie się swoją opinią i swoimi przykładami! (Za każdą odpowiedź na temat 2 dyńki do Halloweenowego Eventu)
 6. *Paczy czy nie ma w pobliżu Deca* Poprosiłbym.
 7. Dostaliśmy trochę pytań, więc wypadałoby na nie odpowiedzieć... Oczywista oczywistość, leniuchu! Wiem, wiem... Mniej czasu mam ostat... Bla, bla, bla... Nie traćmy czasu na wyjaśnienia, chcę je wreszcie ujrzeć! <sigh.exe.> Zaczynamy od pytań... @darkblodpony! 1) Myślę, że nie są takie złe... Chętnie zakumplowałabym się z jednym z nich, bo kto by nie chciał zakumplować się z takim niesamowitym lotnikiem jak ja? Skromność to twoje dwunaste imię, co? Oj tam, przesadzasz... 2) Umm... Dobra. Tylko uważaj na nią, proszę! Dbaj teraz o nią, bo nie wiem czy zastane Ciebie w jednym kawałku, jeżeli na tej książce pojawi się choć jedna ryska... Kolejne pytania od... @Bleflar! 1) Spokojna głowa! Pod opieką Fluttershy nic mu nie grozi poważnego. Potwierdzam. 2) Nie, nie odczuwam bólu. W waszym świecie może i byłoby to niemożliwe, ale w moim (po moim przykładzie) widać, że jest to do wykonania. Kiedyś trzeba będzie spróbować. Kolejna osoba to... @Ziemowit! 1) Nie narzekam. Choć mógłby być nieco mniej leniwy... Niestety muszę się z tym po części zgodzić. ;-; 2) Uwierz mi, że jest mi to obojętne. Tyle osób shipowało mnie z innymi kucykami, że nie zwracam już na to uwagi. Raainboow... Powiedz, no powiedz, widziałem ostatnio jak... <jeb poduszką> Auć... D: Cichaj albo nie ręczę za siebie... I kolejną osobą pytającą jest... @Nightmare Princess! 1) Wszystkie lubię tak samo. Są dla mnie wyjątkowymi kucykami! 2) Niesamowicie! Nawet nie wiesz jak bardzo moje serce się raduje, gdy mogę być jedną z nich. Moje marzenie z dzieciństwa się spełniło! Też się cieszymy, Dashie! ^-^ I ostatnie pytania od... @PolskiPegazYT! 1) Wspaniale! Dzięki, że o to pytasz. Tak... Dzięki. :/ 2) Spędzam czas z przyjaciółkami, pomagam w dalszym ciągu Scootalo z jej lataniem, latam tu i ówdzie i co najważniejsze... drzemam! Oj tak... Drzemka to dobra rzecz. No i to tyle na dziś! Dziękujemy za pytania i zachęcamy do dalszego udzielania się w zapytajce! Trzymajcie się i do następnego!
 8. Temat ten służy do pochwalenia się tym co w wolnej chwili robicie dla własnego ciała. Ja przykładowo lubię sobie pośmigać na rowerze albo zagrać w piłkę nożną ze znajomymi. A Rainbow jak to Rainbow kocha latać po niebie. A jak jest z Wami? Pochwalcie się swoją aktywnością! (Za każdą odpowiedź na temat 2 dyńki do Halloweenowego Eventu)
 9. Pewnie, że może być. Ale następnym razem polecam użyć imgur'a.
 10. Temat będzie służył do podsumowania tego co działo się w danym miesiącu w Podniebnym Klubie Rainbow Dash.
 11. Oczywiście, że może być. Pod warunkiem, że omawiany przez Ciebie obiekt jest związany z tematem konkursu.
 12. Witajcie! Chciałbym Was powitać w konkursie fotograficznym w dziale RD. Jak sami wiecie jesień to dość ponura pora w roku, aczkolwiek pod tą maską potrafi się kryć również ta zachwycająca strona. Zainteresowani tematem? Zatem posłuchajcie... Jak wziąć udział? Pod tematem wkleić swoje zdjęcie konkursowe w spoilerze. Jedno zdjęcie przypada na jednego uczestnika. Termin podsyłania prac? Konkurs zakończy się dnia 25.11.2017 o godzinie 23:59. Czyli całe 3 tygodnie. Prace przesłane po terminie nie będą brane pod uwagę! Temat pracy: Uchwycenie przyrody jesienią. Co będzie brane pod uwagę podczas oceniania? Oczywiście pomysłowość, podejście do tematu oraz wykonanie. Mówiąc o wykonaniu to mam na myśli wszelakie aspekty techniczne, czyli: - estetyka (kompozycja, ostrość), - ujęcie tematu (ciekawe, nietypowe uchwycenie tematu). Zabrania się: - wrzucenie zdjęcia z internetu, ma być to autorskie zdjęcie - wrzucenie zdjęcia niezgodnego z regulaminem forum Pozwala się: - postprodukcja zdjęcia, w granicach zdrowego rozsądku Nagrody: Każdy uczestnik za wzięcie udziału w konkursie dostanie 20 dyniek. Natomiast za: 3 miejsce - 40 dyniek + wpisanie do tematu "Zasłużeni Lotnicy RD" + art 2 miejsce - 50 dyniek + wpisanie do tematu "Zasłużeni Lotnicy RD" + art 1 miejsce - 60 dyniek + wpisanie do tematu "Zasłużeni Lotnicy RD" + art Za arty odpowiada użytkowniczka @Starray za co jej bardzo dziękuję! Rainbow Dash i jej Opiekun czekają na Wasze prace, ptysie!
 13. Idol, czyli osoba którą podziwiamy. Nasza Rainbow też miała swoich idoli jakimi byli Wonderbolts. Przejawiają się oni w różnych osobach - sportowiec, muzyk, pisarz... Dużo by wymieniać. Często podziwiając, chcemy być tacy jak oni. A kim dla Was są idole? Podzielcie się swoimi przykładami! (Za każdą odpowiedź na temat 5 dyniek do Halloweenowego Eventu)
 14. Zobaczmy kto prawidłowo odpowiedział...