Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Weird Nightmare

Brony
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutral

About Weird Nightmare

 • Rank
  Gubernator Bronies Kazachstan

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

964 profile views
 1. Weird Nightmare

  Serio? Wejściówki "VIP"? W Rasiaka się bawicie? Fandom chcecie rozwalić swoimi cholernymi kapitalistyczno-burżuazyjnymi zapędami? Żałośni z was ludzie.
 2. I znowu trzeba czekać na kolejny rozdział...
 3. Weird Nightmare

  No, wypraszam sobie! Nie wiem jak Kambodża obecnie, bo za wiele czasu w niej nie spędzam, ale Kazachstan nie jest grupą do wymieniania się clopami tylko i wyłącznie. Co prawda pojawiają się tam clopy, ale są w otagowanych linkach, lub na dysku internetowym, gdzie jest ich główny zbiór i każdy wie, co na tym dysku jest, więc wchodzi na własną odpowiedzialność. Kazachstan jest grupą, w której każdy może się rozerwać, bo każdy znajdzie coś dla siebie. Po mimo, że składa się prawie wyłącznie z gimbusów, to zmusiłem użytkowników tej grupy do okazywania szacunku dla drugiej osoby, co na razie skutkuje. Gdy komuś się coś nie podoba, bo godzi w jego godność, to zawsze może napisać do mnie, żebym zainterweniował, a wtedy ja proszę człowieka, który to wrzucił, by więcej takich rzeczy nie publikował, i/lub usunął ten post, jeśli nie wykracza poza regulamin. Gdy prawo zostaje złamane, ja bezzwłocznie usuwam post i po kłopocie. To nie jest grupa do clopów!
 4. No, nareszcie kolejny rozdział. ;_; Już mi marchewka z dupy zdążyła wyrosnąć. :I
 5. Kurde, tak rzadko potrzebuję tego konta, że nie chce mi się go zaktualizować. :I

 6. O ty pieronie! To ty straszna szycha jesteś na MLPPolska! Jestem dumny z ciebie!

 7. Gandzia, pierónie! Pisz rzesz to twoje "Ad maiorem Dei gloriam", bo powoli brakuje dobrych fików do czytania!
 8. Ja ci dam z wyjątkiem gimbów! Gimby pamiętają! Tfu!
 9. Kurczę... strasznie mi wstyd, ale okoliczności które w ostatnim czasie zaistniały, zmusiły mnie do odwołania całego wydarzenia. Przepraszam Was najmocniej, jak tylko mogę, ale nie dam rady tego dłużej ciągnąć. Z całą pewnością najgorzej świadczy to o mnie, wszakże większość z was w tym momencie myśli, że to był wyjątkowo niesmaczny żart z osoby Michała oraz z Was, jednakowoż nie miałem nic złego na myśli. Chciałem tylko pomóc wybranemu spośród tłumu człowiekowi, a sam się wkopałem i uświadomiłem sobie, jak i Wam, jaki jestem mały.. Prawdopodobnie najbezpieczniej dla mnie byłoby nie pokazywać się dla nikogo tutaj na oczy, bowiem mógłbym wywołać w Was niepohamowaną agresję w moim kierunku, jako do osoby nie godnej zaufania i jakiejkolwiek znajomości. Jeszcze raz chciałbym przeprosić. P.S. Wszystkie arty, jakie zdołaliście przygotować podeślijcie mi na maila. Podam go w prywatnej wiadomości. Przy pierwszej okazji wyślę je Michałowi.
 10. EHEHEHEHE Luna xD Na zdrowie!
 11. Czuję się zaszczycony i rozpiera mnie duma, bo dawno już nie słyszałem, ani nie czytałem tak ciepłych słów skierowanych w moim kierunku.
 12. Link w temacie, poza tym, cały plan poszedł z lekka w pizdu, bo się dowiedział wszystkiego w kilka godzin od założenia wydarzenia xD Ale nie wszystko stracone!!
 13. Na razie bym się z tym wstrzymał. A przynajmniej około miesiąca, kiedy zwiększy się grono potencjalnych nadawców poprzez eventa na fb. Chodzi mi, żeby to było jak najbardziej spontaniczne i żeby to była jak największa ilość przesyłek w jak najkrótszym czasie.
 14. Dobry pomysł. Przypomniałeś mi, jak w telewizji nie raz jakimś chorym dzieciom spamią milionami listów i pocztówek To też nie jest zły pomysł.
×
×
 • Create New...