Myhell

Administrator Wspierający
 • Zawartość

  1015
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

510 Legenda Forum

O Myhell

 • Ranga
  Vincenzo Burdelini
 • Urodziny 2 Październik

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Inferno
 • Ulubiona postać
  - Sunset Shimmer
  - Derpy
  - Princess Celestia
  - Twilight Sparkle
  - Octavia Melody
  - Vinyl Scratch

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  13411345

Ostatnio na profilu byli

6014 wyświetleń profilu
 1. Lyoko, uważasz się za osobę wierzącą. Nie tylko w Boga i własne wartości, ale również w ich doskonałość, a potępiasz osoby, które są innego zdania. Propagujesz nienawiść, inaczej tego nie ujmę. Jako Chrześcijanin nie powinieneś tego robić. Naprawdę, chciałem tu napisać spory post o moralności i oddzielaniu dobra od zła, którego najwyraźniej nadal nie pojmujesz. Myślę jednak, że powinieneś dojść do tego sam. Nie pojmujesz homoseksualizmu, tylko uważasz go za parszywe zło, godne wytępienia. Zabierz ten pogląd i zachowaj dla siebie, nie siej fermentu. I powiem ci coś jeszcze. Formalnie nadal jestem katolikiem. Kiedyś byłem głęboko wierzący, ale Krzyż nigdy nie zasłonił mi oczu, tak jak tobie. Co się stało, że go od siebie odsunąłem? Spotkałem ludzi twojego pokroju. I powiem więcej. Ludzie tacy jak ty niszczą wizerunek kościoła i Boga w świecie. Dzięki tobie podobnym powstają stereotypy, które pogrążają wiarę i wartości Chrześcijańskie, nie mówiąc już o kościele. I proszę, nie powołuj się na cytaty z Biblii, nie wiedząc, jak wiele może opisać Ciebie teraz. A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego. (Mat. 7:3–5) A teraz powtórzę to, co powinienem, już jako administrator. Przestań naginać dział i postać pod własne widzimisię i poglądy, których serial nie promuje i nie ma go w nim. Domysły ,,Sunset pewnie by tak zrobiła” są naprawdę kretyńskim wyjaśnieniem. Dolar powiedział ci resztę i w ramach pracy domowej przeczytaj mój post oraz jego jeszcze raz. Potem myśl. Tak długo, aż zrozumiesz.
 2. Nie będę się bawił w odpowiedni dobór słów i przejdę od razu do meritum. Opiekun działu, Lyokoheros, nie dość, że nagina cały dział i postać pod swoje poglądy i potrzeby, to jeszcze promuje homofobię i to w wysokim stopniu, zasłaniając się religią. Przypominam, że byłeś już ostrzegany za podobną rzecz, ale jak widać, nie wziąłeś sobie nic do serca tylko dalej idziesz w zaparte. Nie mówiąc już o tym, że wszystko próbowano wyjaśnić przez PW. Racja, przez chwilę było tak, jak być powinno, ale oczywiście, to była zwykła ułuda. No dobrze, sugestywność. No ok, jeżeli coś zanadto promuje seksualność, to można się czepiać o wszelkie moralne porządki, ale oto pozwolę sobie po raz kolejny wrzucić arty, które zostały usunięte z tematu galerii przez Avatara (tak, ja je wrzuciłem): Co do drugiego obrazka byłbym gotów się zgodzić… No prawda, byłbym gotów, ale teraz, jak sobie przemyślę wszystko, to dlaczego? Czy to graniczy z nagością, seksem i innymi czynnościami które są dla Ciebie ogromnie demoralizujące, co można stwierdzić, śledząc twoje posty na forum? Może zlizywanie bitej śmietany z palca może się źle kojarzyć, ale teraz proszę. Weź ten obrazek i pokaż dziecku. Tak, pokaż. Spytaj się co widzi i myśli. Pierwszy i ostatni? Śmiechu warte. Nie wiem, czy warto komentować. Co tu takiego jest? Poczekam na twoje wytłumaczenie, bo nadal mam dziwne uczucie, i jakże prawdziwe, że jest to związane z tobą i twoimi problemami. Widzę również zalążek promowania religii w dziale. Nie rozumiem naprawdę, po co. Ok, to był art, ale rzeczy tego typu się nie czepiasz, a gdzie dwie kobiety trzymają się za ręce albo całują to już zaczyna się oburzenie Sunset Shimmer czy twoje. Następne, jakże żałosne, wykorzystanie postaci pod siebie. Hej, a może jakiś wierzący chrześcijanin czepi się tego, że łączysz religię i kucyki. Co wtedy zrobisz? Teraz publicznie cię proszę i więcej razy nie powtórzę. Swoje poglądy możesz sobie publikować na Facebooku albo na forach temu specjalnie dedykowanych albo takich, gdzie jest to mile widziane. Tematy powodujące gównoburze były, są i będą tutaj srogo piętnowane, bo zawsze, kiedy się pojawiają, wtedy przychodzi również niezgoda, a autorzy umywają ręce. Uprzedzając argumentem z ,,regulaminem” działu. Ponad nim stoi regulamin forum. Reszty się domyśl, a skoro nie będziesz potrafił, służę pomocą. Dziękuję za uwagę.
 3. Jako sunsetfag jeszcze nic tutaj nie wrzuciłem... Taki wstyd! No cóż, pora nadrobić zaległości. Imgur trochę wariuje, więc w razie czego, wybaczcie problemy techniczne.
 4. - A jęzorem to nie nauczył Cię, szanowny dyrektor, abyś nie mielił?! – spytał czteroręki z agresją. – Uważaj sobie, bo…! Nie dokończył. Odetchnął i powiedział - Morda w kubeł i nie bulgocz – powiedział nagle i usiadł na ławie. - A mi się podoba – powiedział młodzieniec, który musiał nazywać się Dante Krayt. Jako osoba należąca do gatunku wywodzących się z Ludzi pustyni, nosił swoją charakterystyczną maskę, ale ozdobioną elementami z kultury Sithów. – Przynajmniej trochę rozrywki . Bo co my tu mamy? Wielkoluda od Besalisków, który najpierw kroi mieczem, potem myśli… - Zaraz Ciebie pokroję, Tuskenie pieprzony… - Oj tam. No i oczywiście blondynę z manią zostania ręką Imperatora. Przynajmniej mamy na co popatrzeć. Mało tu kobiet, a tu proszę, przynajmniej w ścisłym gronie nie grozi nam homoseksualizm. - Ale macać nie wolno – syknęła dziewczyna i spojrzała na Ciebie. – Łapy przy sobie, ludziku.
 5. A co ci tam na jednym ze zdjęć, między crocsami, wystaje? Aj ty ty, niegrzeczniuszku ty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobra, ale przechodząc do rzeczy. Jestem przeciwny zbędnemu upiększaniu elementów pancerza, bo łatwo stwierdzić, że mało to się sprawdza w prawdziwej walce i w ogóle w robocie gwardzisty… No chyba, że masz tam zamiar iść na jakiś ,,wybuchowy marsz” i wyglądać dobrze przy ewentualnej masakrze? Pomimo wcześniejszego stwierdzenia, hełm ozdobiony takowymi grzebieniami wygląda rewelacyjnie. Świetne przeniesienie elementów z serialu do świata rzeczywistego i wyjście spod wprawnych rąk. Nakrycie głowy pierwsza klasa. Można nawet wyjść do jarzyniaka obok na zakupy! Ok, ja czekam na pełny pancerz. Najbardziej interesuje mnie, jak wykonasz skrzydła (o ile się za nie zabierzesz) no i oczywiście napierśnik. Nightwing byłby dumny! In umbra Luna est!
 6. - Trochę spóźniony. Wyzbądź się tego, albo nikt nie będzie traktował cię poważnie. No ale, mniejsza. Resztę uczniów już znasz. Zdążyłem ci ich nakreślić już po naszych zajęciach. Po chwili dodał, już do reszty swoich studentów - Oto Lean Berians, nowy nabytek Akademii. Powitajcie go odpowiednio, a ja tymczasem naszykuję dla was materiały. Niech obejdzie się bez kłótni… Albo przynajmniej nie zniszczcie Sali. Staruszek poszedł do pokoju obok i tam zaczął grzebać za czymś, zaś ty zostałeś z grupką przydupasów dyrektora, do których z resztą już należałeś. Ender, pochodzący z rasy Besalisk, spoglądał na Ciebie z większym zaciekawieniem, niż pogardą. - No patrzcie. Taki żółtodziób, a już przyjęty pod nauki dyrektora. No?! Wiesz, co to oznacza? Nie zrób nam wstydu, bo ci osobiście poprzestawiam wszystkie kości! A wszystkie cztery ręce się do tego nadadzą!
 7. Medycyna naturalna, moim skromnym zdaniem, to ciekawa i potrzebna rzecz, która w rękach osoby inteligentnej i obeznanej zdziała wiele, ale właśnie, ta osoba musi mieć pojęcie, gdzie jest granica, za którą znajduje się już medycyna nowoczesna, czyli wykwalifikowani lekarze i wspierane przez naukę sposoby leczenia. Pochodzę ze wsi, zaś moja babcia, pomimo wieku, nadal posiada ogromną wiedzę o ziołach i dzięki nim wiele razy dało się obejść bez antybiotyków czy lekarstw przepisanych przez lekarza. Oczywiście to nie same zioła, lecz tak naprawdę produkty codziennego użytku, które, w odpowiedniej kombinacji, dają spektakularne efekty. Przykład? Na ból garda: starte w papkę ziemniaki+spirytus. Nie wiem naprawdę, jak to cholerstwo działało, ale i opuchlizna w gardle, jak i ból, zniknęły po kilku dniach. Co jeszcze? Bańki, pijawki, leczenie ziołami i witaminami. Oczywiście, można. Nie tylko wspomaga organizm, ale i zwiększa odporność. Podziwiam takich ludzi, ale tylko wtedy, gdy wiedzą, gdzie jest właśnie ta granica, przez którą im po prostu przejść nie wolno. Kiedyś moja mama ciężko się rozchorowała, ale nie chciała iść do lekarza, bo praca. Wytłumaczenia dość dobre, ale jednak głupie, jeżeli chodzi o życie. Babcia się nie pieprzyła i sama wezwała karetkę i jej nie ruszyła. Nie bawiła się w leczenie takich poważnych chorób, jak zapalenie płuc. Jej syn, a mój wujek, o dziwo, pomimo bycia światłym człowiekiem i tak naprawdę będący dla mnie idolem, jest antyszczepienkowcem, który wrzeszczy, jak to koncerny chcą nas powybijać tym, przepraszam za słowa, ,,gównem spod igły”. Tak samo ma się sprawa z antybiotykami w jego mniemaniu. Babcia go wyśmiała, ku jego zdziwieniu. Myślał, że poprze jego stronę. I to jest właśnie smutne. Setki lat nauki próbuje być obalone przez grupę osób, które nie miały co robić w życiu i poświęciły kilka godzin, aby zapełnić sobie głowę tym pretensjonalnym syfem. Teraz sypią się po Facebooku i forach, jakie to koncerny medyczne to zło, w międzyczasie polecając sklepy, gdzie można zakupić witaminki, które niszczą raka. Serio? Tego się nie da brać na poważnie, tylko się śmiać. No, może poza sprzedawcami tego badziewia. Interes jednak trzeba umieć poprowadzić w tym ,,świecie”. Szkoda mi tylko dzieci, których matki karmią taką syfiastą ,,wiedzą” i nie pozwalają ich szczepić i poddawać badaniom, bo przecież ,,lekarze są poddani koncernom, oni chcą niszczyć ludzkość, nie leczyć”. Serio? Dostępność do Internetu jeszcze do wszystko nasila. Za to powinna być jakaś odpowiedzialność karna. Za to pieprzenie głupot i rozsiewanie ich jak zarazy, która szkodzi społeczeństwu. Gorsi są już chyba tylko zwolennicy płaskiej Ziemi.
 8. Reszta zajęć, w jakich brałeś udział, była istną kopalnią nudy. Naprawdę, jakbyś cofnął się do czasów bycia małym szczylem, który musiał zasuwać z tornistrem do szkoły. No, może tak nie miałeś, ale chyba już wiedziałeś, jakbyś się wtedy czuł. Spotkaliście się z Dyrektorem w osobnej Sali, będącej chyba jego prywatną własnością. Pomieszczenie, było urządzone na bogato. Było kilka napoi dla was oraz sprzęty do ćwiczeń… Oraz pełno holocronów i tych zapomnianych, wręcz niespotykanych już, manuskryptów. Nie ze wszystkich wyczuwalna była esencja ciemnej strony. Czułeś z nich światło. Czy mogły być kiedyś w zbiorach Akademii Jedi na Coruscant? - O, przyszedłeś wreszcie. Uczniowie, poznajcie waszego nowego towarzysza ćwiczeń i nauki. Lean Berians, uczeń pierwszego roku. Cała gromada spojrzała na Ciebie jak na najgorsze ścierwo. Naprawdę. Czułeś się, jakby ci życzyli raka z przerzutami na krzyż z mieszanką chorób wenerycznych.
 9. Polineks zrezygnował z pełnienia funkcji Opiekuna Działu Fluttershy. Bardzo dziękujemy mu za jego pracę i wkład włożony w dział. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś nawiążemy współpracę. Tym samym ogłaszam nabór na Avatara Fluttershy. Podania proszę wysyłać do administratorów @Dolar84, @Decaded oraz do mnie. Czekamy na wasze kandydatury!
 10. A ja bym powiedział, że jak była mała, to podpierdzieliła komuś dziurkacz, a żeby ukarać gówniarza, to właściciel zrobił, co zrobił.
 11. Cahan jest w formie! Wpadłem szukając czegoś zacnego i absurdalnego i wcale się nie zawiodłem. Mnogość smaczków do wyłapania, jeszcze bardziej pobudza chęć do czytania, brnąc do nieuchronnego i szybkiego końca, który jest, niestety, smutny! Bo krótko! Cholibka, za krótko! O ostatnim konwencie fantastyki naczytałem się sporo, ale tak naprawdę fik to jedno, prześmiewcze streszczenie tych wszystkich informacji i wspominek. Co najważniejsze, bólu podczas czytania nie było. Opisy są spoko, ale jeżeli są sztucznie przedłużone, to fanfik idzie na dno jak Titanic. Tutaj wszystko jest przedstawione ładnie, zgrabnie i przyjemnie. Konwenty wyśmiane z góry do dołu! I dobrze. Ku rozrywce czytelnika. Bierzcie i czytajcie z tego wszyscy!
 12. - Nie chcesz się dać zaskoczyć, tak? Oczywiście rozumiem. Oprócz Ciebie, jest jeszcze trójka uczniów starszych od Ciebie. No, prócz Diany Darkstorm. Jest dużo młodsza. Jako nastolatka przybyła do akademii, aby się szkolić. Jest najbardziej obiecująca ze wszystkich. Mogę się założyć, że zostanie Ręką naszego Pana i Władcy do dwóch lat od zakończenia Akademii. Drugą osobą jest Dante Krayt. Odebrano go tym barbarzyńcom, ludziom pustyni… Tak wspaniałego talentu nie można było zmarnować. Chciał od nich odejść już dawno, ale uwięzili go i nazwali zdrajcą. Jest Tuskenem, to prawda, ale niezwykle wiernym i inteligentnym. Za to, że go uwolniłem, przysięgał mi wierność, chociaż nie chcę aby pozostał tu na zawsze. Takie istoty są potrzebne Galaktyce. Ostatnim jest Ender Bentors z rasy Besalisk. Ten chłopak wie, jak korzystać z tego, co dała mu natura. Ma głowę na karku, a jego cztery ręce i umiejętności sprawiają, że jest tak naprawdę najlepszym szermierzem w Akademii, jeżeli nie w Imperium. W końcu, pokonał naszego Mistrza Szermierki.
 13. Czas na kolejną porcje raka po długiej przerwie. ,,Gothic: Historia Broniacza" wpada na tor, a Karuzela Spier***enia wchodzi na czwarty bieg! Bierzcie i czytajcie z tego wszyscy: Rozdział IV.

 14. To się nazywa przerwa! No ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Wracam do pisania! Oczywiście wybór musiał paść na czarną owcę mojej twórczości. Specjalnie dla was, Rozdział IV, a w nim jeszcze większa porcja raka! Miłej zabawy! Ach, byłbym zapomniał. Zaktualizowałem pierwszy post. Teraz zapraszam was do czytania
 15. Ciemna noc, a ja jeszcze siedzę na forum o kolorowych kucykach... Coś ze mną nie tak? (Nie, nie odpowiadajcie!) Mniejsza. @Lyokoheros wysunął podanie o utworzenie działu Sunset Shimmer, który mógłby poprowadzić. Oczywiście zgodziliśmy się i od tej chwili możecie odwiedzać Sekretne Laboratorium Sunset Shimmer! Zapraszamy do brania udziału w zabawach i zabierania głosu w dyskusjach! Przypominamy również o dalszym naborze na opiekunów działów. Masz pomysły dotyczące danej postaci? Wiesz, że potrafiłbyś poprowadzić jej dział? Zapraszamy do współpracy! Instrukcje można znaleźć w poprzednich postach, nie ma co się rozpisywać!