Myhell

Administrator Wspierający
 • Dodanych treści

  997
 • Dołączono

 • Ostatnia wizyta

Reputacja społeczności

481 Wzorowa

Informacje o Myhell

 • Ranga
  Vincenzo Burdelini
 • Data urodzenia October 2

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Inferno
 • Ulubiona postać
  - Sunset Shimmer
  - Derpy
  - Princess Celestia
  - Twilight Sparkle
  - Octavia Melody
  - Vinyl Scratch

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  13411345

Ostatnie wyświetlenia profilu

5687 wyświetleń profilu
 1. Rainbow Dash? Oczywiście, że można jej nie lubić... Ale za to można ją kochać! Głęboką, penetrującą czaszkę, RADZIECKĄ miłością...
 2. Dzień Dobry Wieczór (niepotrzebne skreślić) Na forum pojawił się dział Wspaniałej, Wszechpotężnej, Najlepszej, Najpiękniejszej, Najzdolniejszej, Najinteligentniejszej... No, mamy dział Trixie Pieczę nad nim będzie sprawował @Kruczek, więc życzmy mu powodzenia! Zapraszamy was wszystkich na Scenę Wielkiej i Potężnej Trixie! Oczywiście, nabór wciąż trwa. Masz pomysły? Brakuje ci jakiejś postaci? Wiesz, że potrafiłbyś poprowadzić jej dział? Zapraszamy do nas! Wystarczy odpowiednia wiadomość do administracji! (instrukcje są w poprzednich postach, nie ma sensu ich powtarzać).
 3. - Wliczając Ciebie, to czwórka. Niedługo mają ukończyć szkołę, więc za rok, jeżeli ostaniesz, będziesz jedyny, jeżeli jeszcze kogoś nie znajdę. Przyjdź po kolacji do tej Sali, a wtedy poznasz ich i rozpoczniemy treningi.
 4. Czas na szybkie ogłoszenie, dotyczące zmian w ekipie. Do grona Opiekunów dołączył First Choice, który wziął pod swoje skrzydła dział Starlight Glimmer. Życzymy powodzenia w prowadzeniu i gorąco zachęcamy do aktywnego życia w dziale! Czekamy również na potwierdzenie jednego z użytkowników, który zgłosił się do prowadzenia działu Applejack. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, jutro ogłosimy, kto został wybrany. Pozdrawiamy! Użytkowników ciemnego stylu przepraszam za flashbanga. Mały błędzik się wkradł ~Decaded
 5. Pomimo przemowy dyrektora, którego słowa mogłyby wzbudzić większą zazdrość pośród uczniów, ci podczas zajęć przylgnęli do Ciebie bardziej, obserwując twoją pracę. Inna grupa, co było oczywiste, bardziej oddaliła się od Ciebie, zaś ty odczuwałeś z ich strony sporą dawkę niechęci i zazdrości. Czy o to właśnie również chodziło dyrektorowi? Dzięki naukom, które pobrałeś jeszcze z czasów, gdy potajemnie szkoliłeś się na Jedi, większość przyswajanej wiedzy była ci bardzo bliska. Nie miałeś z niczym problemów. Uczyłeś się o strukturach Starej Republiki (oczywiście dyrektor nakreślał je jako gorsze), jak i doszło do wprowadzenia tematu Imperium. To mogło ci się przydać w późniejszym czasie. Po zajęciach zostałeś w klasie, a dyrektor powiedział - Jesteś utalentowany i nie chcę, aby taki obiekt jak ty się zmarnował, więc chcę ci coś zaproponować. Dołącz do mojej prywatnej, najlepszej grupy uczniów. Poznasz tajniki Żywej Mocy oraz tego, jak ją lepiej wykorzystywać. Ciemna Strona jest ważna i będzie ci potrzebna, aby spełnić twoje cele i pragnienia, ale wiedz, że jeżeli oddasz się jej całkowicie bez wcześniejszego przygotowania, będziesz zgubiony. Więc?
 6. Kiedy stanąłeś już u boku dyrektora, a ten zaczął mówić. - Zawsze pojawiają się pośród nas utalentowani uczniowie, ale mało który ma w sobie tyle determinacji, aby samemu sięgać po wiedzę! Po raz kolejny macie dowód, że to nie kredyty są wyznacznikiem waszego statusu w tej Akademii! – krzyknął do reszty. – Ten chłopak zbudował miecz świetlny bez ingerencji Mentorów! Teraz podniósł się szmer. Usłyszałeś nawet szept ,,To ten koleś, który załatwił Adgrana Rahim’a!”. - Ciszej tam! Zaczynamy lekcje! Siadaj, Lean! Po zakończeniu zajęć przyjdź do mnie, musimy porozmawiać.
 7. Dotarłeś na zajęcia. Aula była już zapełniona pierwszorocznymi, zaś dyrektor stał na podwyższeniu, a wokół niego wirowało mnóstwo holograficznych plansz z zapisanymi informacjami. Sam nauczyciel spoglądał na was i pomimo braku wzroku musiał tu wiedzieć, ilu was jest oraz jakie macie podejście. Kilku się podśmiechiwało, że to ślepy starzec ma ich nauczać, ale czy wiedzieli, z kim mają do czynienia? W końcu Dyrektor nie witał was podczas rozpoczęcia. - Ostatni spóźnialski już przybył, więc czas zacząć. Nazywam się Clay Abstergo. Jestem zwierzchnikiem tej Akademii i będę prowadził wasze zajęcia! Wtedy podniósł się szmer. Atmosfera zagęstniła się. Nawet te podśmiechujące się gagatki zamilkły. - Politologia może być dla was wiedzą niepotrzebną, a przynajmniej, waszym mniemaniu. Pamiętajcie jednak, że poznanie poglądów waszych przeciwników, jak i sojuszników, pomoże wam dobrać lepszą strategię. Zbudować iluzję. Znaleźć wyjście. Kiedyś wspomnicie moje słowa. Tylko niektórzy z was będą mogli dostąpić zaszczytu nauki o Żywej, Jednoczącej Mocy. Bez własnego samozaparcia i ciekawości nie czeka was tu nic, jak tylko pogarda, cierpienie… A może i nawet śmierć. Nagle odezwał się do Ciebie. - Lean Berians! Podejdź tutaj i stań obok mnie! Niech ujrzą przykład, za którym powinni podążać! No to poczułeś, że teraz będziesz mieć z lekka przejebane. Już teraz miałeś większe szansę na to, że dostaniesz wibroostrze pod żebra, niż jakiś szacunek.
 8. - Powiedzmy, że będę cię obserwować. Przyda mi się jakiś przeciwnik, skoro większość uczniów tej akademii nawet nie zasługuje na to, aby służyć Mrocznej Stronie. A teraz zejdź mi z oczu.
 9. Do zajęć zostało ci jeszcze dziesięć minut, więc nie szedłeś za szybko. Dosłownie kilka zakrętów przed odpowiednią salą, stała grupka uczniów, a pośród nich blondwłosa dziewczyna, wytatuowana na twarzy przedziwnymi, jak i jeszcze świeżymi, tatuażami sithów. Widząc cię, odeszła od swojej grupki i bardzo powoli do Ciebie podeszła - A więc to ten młodzik, o którym gada cała Akademia… Ale gówno mnie obchodzi tamten imbecyl, z którego zrobiłeś jednorękiego bandytę. Jak odnalazłeś instrukcje?! Ukryłam je!
 10. Witam! W ostatnim czasie zrezygnowało dwóch opiekunów działów. Są to @Ziemowit oraz @Triste Cordis. Dziękujemy im za wkład, jaki wnieśli na forum i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz nawiążemy współpracę. Działy, które zostały bez opiekunów, to Stodoła Applejack oraz Ławeczka Lyry i Bon Bon. Z dniem dzisiejszym otwieramy nabór. Napisz, coś o sobie, jak widzisz dział pod swoimi skrzydłami oraz kilka pomysłów dotyczących go! Podania prosimy wysyłać do administratorów: @Decaded, @Dolar84 oraz @Myhell. Pozdrawiamy i czekamy na was!
 11. - Czy ja planuję zostać Ręką Imperatora? Zdarzyło się to tylko kilku uczniom. Ci, którzy o tym marzą, są skończonymi głupcami. Trzeba tylko trenować i mieć nadzieję, że po zakończeniu nauki dostaniesz wiadomość, że masz się przed nim wstawić… Przed naszym Panem. Mistrzem nad Mistrzami… Jednak po to trenuję. W końcu zostanę najlepszym! - Albo ja – odpowiedział mu Kyle z kpiną. - Ty?! A co ty niby potrafisz? - To, co muszę. Reszty nie musisz wiedzieć. Spojrzał na godzinę i powiedział - Dobra, idziemy na zajęcia. Broń i Wojskowość, wreszcie coś ciekawego! - Techniki Ciemnej Strony, zajęcia specjalne. Słyszysz, Lean? Wykaż się, a i Ciebie zaproszą na nauki! Masz predyspozycje! Sam na szybko spojrzałeś na plan i zobaczyłeś, że masz zajęcia Politologii z samym Dyrektorem. No, będzie ciekawie.
 12. - Póki co, owszem. Chciałbym jednak wyzwać cię na pojedynek pod koniec tego roku. Sądzę, że będziesz miał do pokazania więcej, niż teraz. Kyle akurat podnosił się z ziemi, trzymając się za głowę. - Nie musiałeś zaczynać tak od razu… - syknął. - Chciałem sprawdzić jego, nie Ciebie. Ty tu jesteś dłużej od niego! Zabrak usiadł na jednym z taboretów i odetchnął. - Tak w ogóle, ukierunkowałeś się już? – spytał Ciebie. – Inkwizycja? Wywiad? A może celujesz w bycie Ręką Imperatora?
 13. Informacja ta ma jedynie przypomnieć, że nadal można zgłaszać swoje kandydatury na opiekunów działów. Masz pomysł związany z daną postacią? Wiesz, jak sprawić, aby reszta się nią zainteresowała i odwiedzała dział poświęcony jej? Wystarczy napisać! Ogranicza was tylko wasza wyobraźnia. Najlepiej, aby w takowym podaniu znalazły się trzy proste rzeczy. - Dział jakiej postaci chcesz powołać na forum? - Kilka zdań o sobie - Jakie tematy, zabawy i dyskusje mógłbyś utworzyć w takowym dziale? Podania wysyłać do @Decaded'a, @Dolar84, @Siper'a oraz do mnie. Czekamy na świeże pomysły pochodzące od was!
 14. Och, już prawie zapomniałem o tym temacie. Aż wstyd Ale dzięki za przypomnienie @Kruczek, Cyguś trzyma się dobrze. Co ciekawe, okazał się kurą. Jeszcze sobie żyje w domu, póki co, ale niedługo będzie już biegała pośród reszty tałatajstwa. No cóż, kura nioska, więc Cugnusek na rosół nie trafi Oczywiście porcja zdjęć leci do was. Jak widać, z małego, słodkiego kurczaczka, rośnie na bydlaka, a żre wszystko, co się nawinie No ale to w końcu kura. Nie dziwota, że nawet za kocie żarcie się bierze.
 15. Ciekawy temat, jak widzę. Czas się dołączyć. Posiadam wiatrówkę Hatsan 90 STG SAS™ Quattro Trigger Gen II 4.5 mm (tak, skopiowałem nazwę, bo jestem leniwą bułą i nie chce mi się pisać). Dawniej strzelałem u znajomego, który również posiadał cacuszko zakupione w Czechach, ale nie znam dokładnie modelu. Swoją zaś zakupiłem na osiemnastkę i do dzisiaj czerpię masę frajdy ze strzelania z niej. Dodatkowo kupiłem jeszcze lunetę Point Precision 4x32AO, aby jeszcze bardziej doszlifować swoje umiejętności. Nie używam jej jednak często, ponieważ wolę celować z tradycyjnego celownika. A co ze strzelnicą? Wykonałem sobie takową, łącząc starą antenę satelitarną z drewnianym panelem, na którym wieszam tarcze (który musi być po raz kolejny wymieniany), a to wszystko umieściłem na stalowej rurze i wbiłem w ziemię. Proste i praktyczne. Rzadziej strzelam do puszek czy butelek, ale jak mam okazję, to oczywiście. Sprawia mi to frajdę. I tyle, jeżeli chodzi o moją przygodę z jako takim strzelectwem. Jeżeli zaś chodzi o broń czarnoprochową, to mam zamiar sobie kiedyś zakupić, ale to jeszcze odległa przyszłość.