Myhell

Administrator Wspierający
 • Dodanych treści

  978
 • Dołączono

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

Myhell last won the day on June 6 2016

Myhell had the most liked content!

Reputacja społeczności

462 Wzorowa

Informacje o Myhell

 • Ranga
  Vincenzo Burdelini
 • Data urodzenia October 2

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Inferno
 • Ulubiona postać
  - Sunset Shimmer
  - Derpy
  - Princess Celestia
  - Twilight Sparkle
  - Octavia Melody
  - Vinyl Scratch

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  13411345

Ostatnie wyświetlenia profilu

5054 wyświetleń profilu
 1. Och, już prawie zapomniałem o tym temacie. Aż wstyd Ale dzięki za przypomnienie @Kruczek, Cyguś trzyma się dobrze. Co ciekawe, okazał się kurą. Jeszcze sobie żyje w domu, póki co, ale niedługo będzie już biegała pośród reszty tałatajstwa. No cóż, kura nioska, więc Cugnusek na rosół nie trafi Oczywiście porcja zdjęć leci do was. Jak widać, z małego, słodkiego kurczaczka, rośnie na bydlaka, a żre wszystko, co się nawinie No ale to w końcu kura. Nie dziwota, że nawet za kocie żarcie się bierze.
 2. Ciekawy temat, jak widzę. Czas się dołączyć. Posiadam wiatrówkę Hatsan 90 STG SAS™ Quattro Trigger Gen II 4.5 mm (tak, skopiowałem nazwę, bo jestem leniwą bułą i nie chce mi się pisać). Dawniej strzelałem u znajomego, który również posiadał cacuszko zakupione w Czechach, ale nie znam dokładnie modelu. Swoją zaś zakupiłem na osiemnastkę i do dzisiaj czerpię masę frajdy ze strzelania z niej. Dodatkowo kupiłem jeszcze lunetę Point Precision 4x32AO, aby jeszcze bardziej doszlifować swoje umiejętności. Nie używam jej jednak często, ponieważ wolę celować z tradycyjnego celownika. A co ze strzelnicą? Wykonałem sobie takową, łącząc starą antenę satelitarną z drewnianym panelem, na którym wieszam tarcze (który musi być po raz kolejny wymieniany), a to wszystko umieściłem na stalowej rurze i wbiłem w ziemię. Proste i praktyczne. Rzadziej strzelam do puszek czy butelek, ale jak mam okazję, to oczywiście. Sprawia mi to frajdę. I tyle, jeżeli chodzi o moją przygodę z jako takim strzelectwem. Jeżeli zaś chodzi o broń czarnoprochową, to mam zamiar sobie kiedyś zakupić, ale to jeszcze odległa przyszłość.
 3. Zabrak bez problemu przeczuł ten ruch. Szybko cię zablokował a potem podciął nogą, przez co upadłeś. Wytrącił ci miecz z rąk i zbliżył ostrze do garda. Musiał być naprawdę dobrze wyszkolony. - Jesteś jeszcze slaby… Ale to i tak wiele, jak na kogoś takiego, jak ty – powiedział, podając ci rękę, kiedy wyłączył miecz. – Masz talent. Ale nie myśl, że to Ciebie zauważy Mroczny Lord.
 4. Mężczyzna natychmiast wykonał mieczem ruch w bok, aby ostrza się ze sobą spotkały. - Nieźle… Całkiem nieźle. Nie spodziewałem się tego po pierwszoroczniaku. Ogółem, przyjmujesz jakąś dziwną pozycję do walki. Nie znam takiej. Nikogo w Akademii nie spotkałem nikogo o takim stylu. Wykonał kilkadziesiąt szybkich ciosów, a ty skutecznie się przed nimi ochroniłeś.
 5. Po zjedzeniu ustawiliście się naprzeciw siebie i każdy z was zapalił miecz. Zauważyłeś, że Zabrak posiada miecz o podwójnym, o wiele dłuższym, niż standardowym, ostrzu. Przypominał ci teraz tego Sitha o którym opowiadał ci twój mistrz. Pamiętałeś, że zwał się Darth Maul, zabił niejednego Jedi i jeszcze pojawiały się plotki, że coś mieszał w wojnie klonów… Ale co było prawdą a plotką? - Mam tu dwie płotki, w tym jedną niepewną… Więc tą niepewną trzeba sprawdzić! To mówiąc, nawet nie ostrzegając, zaatakował Kyle’a falą mocy, odrzucając go i krzyknął do Ciebie - Nadchodzę! Młodzieniec zaatakował cię szybko i sprawnie, ale dzięki temu mogłeś rozpoznać jego formę walki mieczem świetlnym. Teräs Käsi było morderczo skuteczne, jeżeli bronią posługiwał się wprawna w moc i walory fizyczne osoba.
 6. - O Patrzcie, Pan Janusz Tracz chce się bogactwem popisać. A tak serio, to musisz być dziany. Mało kogo na to stać. Obrobiłeś bank, czy co? Czy może złapałeś jakiegoś Jedi, bo są w cenie ostatnio? - Nie ważne skąd, ważne, że jest! – podsumował Kyle i siadł przy stoliku. – Dobra, może zjemy i potrójny sparing? Będzie ciekawie.
 7. Wszystkie znaki na niebie i na ziemi oraz samo ułożenie planet i konstelacji sugerują nam, że RD powinna zostać skrzyżowana z malarią.
 8. Ja ze sporą podnietą czekam na dwie gry: God of War oraz Horizon Zero Dawn. To pierwsze zainteresowało mnie z powodu nie tylko powrotu Kratosa (z pieruńską brodą, czyniąc z niego jeszcze lepiej wyglądającego złodupca!), ale i wykorzystaniem Mitologii Nordyckiej. Jestem bardzo dobrej myśli, tym bardziej dlatego, że możemy poznać protagonistę z zupełnie innej strony i nie walczącego z powodu samej zemsty albo ochoty rozpier*olenia wszystkiego wokół. A Horizon Zero Dawn? No cóż, te biomechy złapały mnie za bebechy i wywróciły na drugą stronę. Świat po apokalipsie, wypełniony naturą prezentuje się naprawdę pięknie. Boję się jedynie, że z protagonistki zrobią kolejną kukłę do sterowania. Byłoby szkoda, gdyby tak się stało.
 9. Uprzedzając wszelkie pytania: Cygnus żyje i ma się dobrze. Je za dwóch i jest szczęśliwy. Nadal jest zimno i dziad ma swoje pudło obok kaloryfera i chyba żyje w największych luksusach w Polsce, jak na kurczaka Cygnus pozdrawia forum! I doceńcie, bo zrobienie mu wyraźnego zdjęcia przy jego ruchliwości graniczy z cudem.
 10. - Dobra młody, przekonałeś mnie – powiedział, dając koma jeszcze komuś i zaczął iść obok Ciebie i Kyle’a. – Ale jeżeli zabierasz mnie na taras, gdzie jest równie dużo tego bydła, to przysięgam, będziesz jeść z ziemi.
 11. Samobójstwo czy nie, każda śmierć jest tragedią. Najbardziej jest mi jednak żal rodziny, która musi teraz przechodzić przez ten bolesny okres. Pochowanie własnego dziecka to spora trauma. Nie pozostaje nic innego, niż to, co powiedział Cygnus. Tylko modlitwa, a jeśli nie, to przynajmniej chwila zadumy i ciszy. Tak w ogóle, Cyg, możesz nam przybliżyć, kim była ta osoba? Czy była na forum?
 12. Weszliście na stołówkę, z której już z daleka dochodziły dźwięki w postaci wulgaryzmów, zbijanych talerzy i ogólnego huku. Sam widok tego był jeszcze gorszy. Jedzenie walało się wszędzie, więc niemożliwym było nie wdepnięcie w nie. Przeszedłeś do swojego podajnika, przy którym była kolejka co najwyżej czteroosobowa, zaś ci, którzy próbowali coś stamtąd podebrać bez odpowiedniej rangi, tradycyjnie dostawali prądem po łapach. Od razu spotkałeś znajomego Zabraka, który przeganiał innych uczniów, którzy zwęszyli na jego talerzu niezłą wyżerkę. - Kurwa jego mać i całą tę hołotę! Paszoł stąd, cholerne zwierzęta! Won, bo pozabijam! - Oho, no patrz – rzekł Kyle, który nawet nie czekał w swojej kolejce, tylko na Ciebie, gdyż zawsze zwinąłeś porcję dla niego. – On też nie jest w zbyt dobrym humorze.
 13. Mary, did you know that your Baby Boy would save our sons and daughters? Już po raz szósty forum obchodzi Święta Bożego Narodzenia. Sześć razy… To naprawdę dużo, ale to dzięki wam możemy je obchodzić po raz kolejny. Waszym życiem i aktywnością wprawiacie to miejsce w ruch, pompując w nie energię i dając sobie wzajemnie motywację do odwiedzania tego miejsca. Różnimy się. I to bardzo. Nie omieszkam powiedzieć, że wielu nie darzy się wzajemną sympatią. Na ten okres zapomnijmy jednak o sprzeczkach, różnicach i negatywnych emocjach, pożyczmy sobie Wesołych Świąt… I spędźmy je tak, jak chcemy. Tak powinno być, prawda? Czego możemy życzyć wam, jak i sobie? Na pewno ciepłego, rodzinnego grona i dużo szczęścia w nowym roku. To szczęście musimy jednak zbudować sobie sami, ale nie ma co się załamywać. Głowa do góry i do przodu! Niezależnie od religii i poglądów, idźmy z uśmiechem. Stańmy się jeszcze lepsi. Tego wam wszyscy życzymy. Cała Ekipa MLPPOLSKA. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
 14. - W sumie, racja. Może jednak weźmy jedzenie i wróćmy tutaj, co? Co tam się będzie działo, to aż strach wiedzieć. Możemy też wciągnąć Ruugesa. Na pewno będzie szukał spokojnego miejsca, bo nikt nie lubi takiego rozgardiaszu.
 15. Udało ci się wykonać zamierzony atak. Zdezorientowany Kyle próbował jeszcze się obronić, ale wtedy poluzował dłoń na mieczu, zaś twoje cięcie od dołu po prostu wytrąciło mu go z ręki. Broń upadła na ziemię, zaś Kyle podniósł dłonie i powiedział - No cóż, ty też zrobisz tutaj oszałamiającą karierę. Mówią, aby się nie wychylać… Ale tobie jak najbardziej może to wyjść na dobre.