Myhell

Administrator Wspierający
 • Zawartość

  910
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

534 Legenda Forum

O Myhell

 • Ranga
  Vincenzo Burdelini
 • Urodziny 2 Październik

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  13411345

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Inferno
 • Ulubiona postać
  - Sunset Shimmer
  - Derpy
  - Princess Celestia
  - Twilight Sparkle
  - Octavia Melody
  - Vinyl Scratch

Ostatnio na profilu byli

6262 wyświetleń profilu
 1. Well, spoko nawiązywać nowe kontakty. Pisz śmiało
 2. - Jedi, Sith… Kto dzisiaj wie, kim on tak naprawdę był? Jedi mówią, że do końca należał do światła, zaś każdy Sith powie, że do końca pozostał po ciemnej stronie. Ja uważam, że po prostu był kimś, kto nie wybrał ostatecznie. Nadmiar mroku, jak i światła, sprawiają, że istota ślepnie. - Nie rozumiem – powiedziała Diana. – Co to ma do rzeczy? Szkolimy się… - Szkolicie się przede wszystkim na użytkowników mocy. Ja nie mam za zadanie wybierać waszej ścieżki! Ale wiedzcie! Jeżeli chcecie mówić o sobie, że wyszliście spod moich skrzydeł, to macie mieć za wzór tego Mistrza Mocy!
 3. Dawno nic się tutaj nie pojawiło! Cygnus to całkiem cwane stworzenie. Kurak największy, tak naprawdę, pośród wszystkich (oczywiście nie wiadomo, kto dokarmia go mieszanką śrutu i twarogu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), reaguje na imię i pląta się pod nogami. Nietrudno go rozpoznać. Oczywiście na wszelki wypadek przycięło jej się ogon, ale jak widać, niepotrzebnie. Oczywiście podrzucam kilka zdjęć. I ni, Cyguś nie pójdzie ani na rożen, ani do rosołu!
 4. Dość szybko, jak na kolejne ogłoszenie. @Ziemowit stracił posadę opiekuna działu Rainbow Dash, zaś jego rolę przejął @Twister. Powodem było karygodne zachowanie na forum, za które był wielokrotnie ostrzegany, ale niestety, nic to nie pomogło. Mamy nadzieję, że się opamiętasz i kiedyś znowu nawiążemy współpracę. Opiekun działu Trixie, @Kruczek, zrezygnował z pełnionych obowiązków. Dziękujemy mu za jego pracę i życzymy powodzenia. Szybko, krótko i prosto. Czas spać. Dziękuję i dobranoc!
 5. Witam, cześć i czołem wszystkich odwiedzających dział Sunset Shimmer! Poprzedni temat został ukryty, bo nie było sensu go edytować. Nowe zasady, nowe informacje, więc po co siedzieć na starym? No dobrze, ale co chcę wam przekazać? Same podstawy! - Obowiązuje regulamin forum. - Ja, Myhell, jestem nowym opiekunem działu, jako naczelny Sunsetfag - Po prostu bawcie się dobrze i udzielajcie się! Dziękuję za uwagę i często zaglądajcie do działu!
 6. - Witajcie, uczniowie! Jak zwykle spóźnieni, no ale czego się spodziewać po młodej, rozgrzanej krwi? No już, siadajcie! Dzisiaj, zamiast zajęć, przybędzie do nas wyjątkowy gość, który z chęcią odpowie na wasze pytania! Powitajcie...! Drzwi do klasy otworzyły się, a do środka weszła młoda dziewczyna o czerwono-żółtych, kręconych włosach sięgających do pasa i ubrana w błękitną tunikę z nałożoną na nią czarną, skórzaną kurtką oraz niebieskie getry i szaro-czarne botki na obcasie. Uśmiechała się wesoło i machała do uczniów. - Sunset Shimmer. – dokończyła dziewczyna. – Uczennica Canterlot High School i członkini zespołu Rainbooms. Miło was poznać, kochani. - Świetnie, połowa roboty za mną. Wielu z was prosiło o możliwość rozmowy z Sunset oraz zapytanie jej o wiele istotnych, jak i mniej ważnych, spraw. Tylko proszę się nie przekrzykiwać. - Wyluzuj, Myhell! Uwielbiam rozmawiać i poznawać innych! No dalej, uczniowie! Chcieliście mnie o coś zapytać? Chętnie odpowiem!
 7. Wszyscy uczniowie potwierdzili słowa swojego Mentora i podeszli do systemu, który wyświetlił na holopanelach wszelkie informacje, które drzemały ukryte w starych dyskach. Od razu rozpoznałeś obraz, który się ukazał. Darth Revan, Wielki Lord Sithów, ale i, co wiedziałeś od swojego mistrza, jeden z największych mistrzów Jedi przed i po Wojnach Mandaloriańskich. Wiedziałeś, że to dość szanowana postać w kręgach Jedi, jak i Sith. Wybawca, zwycięzca, bohater, wróg… Tyle słów mogło go opisać na tak wiele sposobów.
 8. Witajcie! Chyba pierwszą rzeczą, jaką powinienem zrobić, to życzyć wszystkim osobom, które rozpoczęły teraz wakacje, miłego i relaksującego odpoczynku od nauki w placówce diabła, zwanej szkołą. No chyba, że niczym Twilight Sparkle pożeracie wiedzę i słowo pisane, to oczywiście życzę dobrej książki w cieniu drzewa i delikatnego wiaterku. A mogłem zostać poetą. Albo bezdomnym. Chyba na jedno by wyszło. Mniejsza! Ogłoszenia Parafialne! Na początku powinienem podziękować naszemu Administratorowi Technicznemu, @Decaded, za ogarnięcie rang opiekunów działów. Teraz o wiele łatwiej możemy przeglądać, kto jaką postacią się zajmuje, co naprawdę ułatwia sprawę i nareszcie jest wygodne. Chórem! DZIĘ-KU-JE-MY! Może ktoś jeszcze postawi pizzę? Właśnie, dla mobilizacji zróbmy zbiórkę mamony na pizzę dla Deca. Wtedy będziemy mieli pewność, że jest odpowiednio zmotywowany ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wiadomość numer dwa. @Lyokoheros stracił swoją posadę Opiekuna Działu Sunset Shimmer. Wszystkich nieznających powodu, zapraszam do Pręgierza. Nie ma sensu tego po raz kolejny tłumaczyć, tym bardziej, że była to sprawa dość głośna. @Triste Cordis zrezygnował z prowadzenia działu Lyry i Bon Bon. Wypalił się już dawno, ale dziękujemy mu za wszystko, co zrobił. Nadal możecie spotkać go w Domku na Drzewie jako jednego z opiekunów! Czas na weselszą część. Miło jest mi powitać na nowo @Polineks, który wraz z użytkownikiem @Witoslavski, postanowili poprowadzić dla was Studio Muzyczne Vinyl i Octavii! Tak więc miłośników wszystkiego, co muzyczne i nie tylko, zapraszam! Dział Sunset Shimmer nie pozostanie bez opiekuna. Postanowiłem zająć się postacią oraz tym kącikiem jako fan… No i przydałoby się przypomnieć sobie dawne czasy jako Opiekun Postaci. Zapraszam serdecznie! Sekretne Laboratorium Sunset Shimmer nadal na was czeka! Przypominam, że poszukujemy osób chętnych do opieki nad Ławką Lyry i Bon Bon oraz Chatką Fluttershy! Zgłoszenia prosimy wysyłać do mnie, @Dolar84 lub @Decaded! Pozdrowionka i dobranoc!
 9. - Być może, kto wie? Jeśli mi zaimponujesz… Ach, nie, zapomniałam. Musiałbyś zrobić coś naprawdę niemożliwego! - No dobrze, cisza! – powiedział dyrektor, wracając z masą dysków pamięci. – Lean, będziesz musiał nadążyć, ale sądząc po tym, co ostatnio wyprawiasz w mojej Akademii, nie powinieneś mieć problemów. - Panie dyrektorze, czy to nie są pliki danych z Archiwum Jedi na Coruscant? – spytał natychmiast Dante. - Tak – odpowiedział staruszek. – Zanim zaczniecie panować nad Ciemną Stroną, musicie nauczyć się, jak pozostawić swoje umysły nieskażone i czyste, aby w pełni panować nad swoimi umiejętnościami. Jedi byli słabi, to prawda, ale ten aspekt opanowali do perfekcji i każdy szanujący się użytkownik mocy powinien najpierw zrozumieć moc, zanim zacznie ją wykorzystywać bez zastanowienia.
 10. Lyoko, uważasz się za osobę wierzącą. Nie tylko w Boga i własne wartości, ale również w ich doskonałość, a potępiasz osoby, które są innego zdania. Propagujesz nienawiść, inaczej tego nie ujmę. Jako Chrześcijanin nie powinieneś tego robić. Naprawdę, chciałem tu napisać spory post o moralności i oddzielaniu dobra od zła, którego najwyraźniej nadal nie pojmujesz. Myślę jednak, że powinieneś dojść do tego sam. Nie pojmujesz homoseksualizmu, tylko uważasz go za parszywe zło, godne wytępienia. Zabierz ten pogląd i zachowaj dla siebie, nie siej fermentu. I powiem ci coś jeszcze. Formalnie nadal jestem katolikiem. Kiedyś byłem głęboko wierzący, ale Krzyż nigdy nie zasłonił mi oczu, tak jak tobie. Co się stało, że go od siebie odsunąłem? Spotkałem ludzi twojego pokroju. I powiem więcej. Ludzie tacy jak ty niszczą wizerunek kościoła i Boga w świecie. Dzięki tobie podobnym powstają stereotypy, które pogrążają wiarę i wartości Chrześcijańskie, nie mówiąc już o kościele. I proszę, nie powołuj się na cytaty z Biblii, nie wiedząc, jak wiele może opisać Ciebie teraz. A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego. (Mat. 7:3–5) A teraz powtórzę to, co powinienem, już jako administrator. Przestań naginać dział i postać pod własne widzimisię i poglądy, których serial nie promuje i nie ma go w nim. Domysły ,,Sunset pewnie by tak zrobiła” są naprawdę kretyńskim wyjaśnieniem. Dolar powiedział ci resztę i w ramach pracy domowej przeczytaj mój post oraz jego jeszcze raz. Potem myśl. Tak długo, aż zrozumiesz.
 11. Nie będę się bawił w odpowiedni dobór słów i przejdę od razu do meritum. Opiekun działu, Lyokoheros, nie dość, że nagina cały dział i postać pod swoje poglądy i potrzeby, to jeszcze promuje homofobię i to w wysokim stopniu, zasłaniając się religią. Przypominam, że byłeś już ostrzegany za podobną rzecz, ale jak widać, nie wziąłeś sobie nic do serca tylko dalej idziesz w zaparte. Nie mówiąc już o tym, że wszystko próbowano wyjaśnić przez PW. Racja, przez chwilę było tak, jak być powinno, ale oczywiście, to była zwykła ułuda. No dobrze, sugestywność. No ok, jeżeli coś zanadto promuje seksualność, to można się czepiać o wszelkie moralne porządki, ale oto pozwolę sobie po raz kolejny wrzucić arty, które zostały usunięte z tematu galerii przez Avatara (tak, ja je wrzuciłem): Co do drugiego obrazka byłbym gotów się zgodzić… No prawda, byłbym gotów, ale teraz, jak sobie przemyślę wszystko, to dlaczego? Czy to graniczy z nagością, seksem i innymi czynnościami które są dla Ciebie ogromnie demoralizujące, co można stwierdzić, śledząc twoje posty na forum? Może zlizywanie bitej śmietany z palca może się źle kojarzyć, ale teraz proszę. Weź ten obrazek i pokaż dziecku. Tak, pokaż. Spytaj się co widzi i myśli. Pierwszy i ostatni? Śmiechu warte. Nie wiem, czy warto komentować. Co tu takiego jest? Poczekam na twoje wytłumaczenie, bo nadal mam dziwne uczucie, i jakże prawdziwe, że jest to związane z tobą i twoimi problemami. Widzę również zalążek promowania religii w dziale. Nie rozumiem naprawdę, po co. Ok, to był art, ale rzeczy tego typu się nie czepiasz, a gdzie dwie kobiety trzymają się za ręce albo całują to już zaczyna się oburzenie Sunset Shimmer czy twoje. Następne, jakże żałosne, wykorzystanie postaci pod siebie. Hej, a może jakiś wierzący chrześcijanin czepi się tego, że łączysz religię i kucyki. Co wtedy zrobisz? Teraz publicznie cię proszę i więcej razy nie powtórzę. Swoje poglądy możesz sobie publikować na Facebooku albo na forach temu specjalnie dedykowanych albo takich, gdzie jest to mile widziane. Tematy powodujące gównoburze były, są i będą tutaj srogo piętnowane, bo zawsze, kiedy się pojawiają, wtedy przychodzi również niezgoda, a autorzy umywają ręce. Uprzedzając argumentem z ,,regulaminem” działu. Ponad nim stoi regulamin forum. Reszty się domyśl, a skoro nie będziesz potrafił, służę pomocą. Dziękuję za uwagę.
 12. Jako sunsetfag jeszcze nic tutaj nie wrzuciłem... Taki wstyd! No cóż, pora nadrobić zaległości. Imgur trochę wariuje, więc w razie czego, wybaczcie problemy techniczne.
 13. - A jęzorem to nie nauczył Cię, szanowny dyrektor, abyś nie mielił?! – spytał czteroręki z agresją. – Uważaj sobie, bo…! Nie dokończył. Odetchnął i powiedział - Morda w kubeł i nie bulgocz – powiedział nagle i usiadł na ławie. - A mi się podoba – powiedział młodzieniec, który musiał nazywać się Dante Krayt. Jako osoba należąca do gatunku wywodzących się z Ludzi pustyni, nosił swoją charakterystyczną maskę, ale ozdobioną elementami z kultury Sithów. – Przynajmniej trochę rozrywki . Bo co my tu mamy? Wielkoluda od Besalisków, który najpierw kroi mieczem, potem myśli… - Zaraz Ciebie pokroję, Tuskenie pieprzony… - Oj tam. No i oczywiście blondynę z manią zostania ręką Imperatora. Przynajmniej mamy na co popatrzeć. Mało tu kobiet, a tu proszę, przynajmniej w ścisłym gronie nie grozi nam homoseksualizm. - Ale macać nie wolno – syknęła dziewczyna i spojrzała na Ciebie. – Łapy przy sobie, ludziku.
 14. A co ci tam na jednym ze zdjęć, między crocsami, wystaje? Aj ty ty, niegrzeczniuszku ty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobra, ale przechodząc do rzeczy. Jestem przeciwny zbędnemu upiększaniu elementów pancerza, bo łatwo stwierdzić, że mało to się sprawdza w prawdziwej walce i w ogóle w robocie gwardzisty… No chyba, że masz tam zamiar iść na jakiś ,,wybuchowy marsz” i wyglądać dobrze przy ewentualnej masakrze? Pomimo wcześniejszego stwierdzenia, hełm ozdobiony takowymi grzebieniami wygląda rewelacyjnie. Świetne przeniesienie elementów z serialu do świata rzeczywistego i wyjście spod wprawnych rąk. Nakrycie głowy pierwsza klasa. Można nawet wyjść do jarzyniaka obok na zakupy! Ok, ja czekam na pełny pancerz. Najbardziej interesuje mnie, jak wykonasz skrzydła (o ile się za nie zabierzesz) no i oczywiście napierśnik. Nightwing byłby dumny! In umbra Luna est!
 15. - Trochę spóźniony. Wyzbądź się tego, albo nikt nie będzie traktował cię poważnie. No ale, mniejsza. Resztę uczniów już znasz. Zdążyłem ci ich nakreślić już po naszych zajęciach. Po chwili dodał, już do reszty swoich studentów - Oto Lean Berians, nowy nabytek Akademii. Powitajcie go odpowiednio, a ja tymczasem naszykuję dla was materiały. Niech obejdzie się bez kłótni… Albo przynajmniej nie zniszczcie Sali. Staruszek poszedł do pokoju obok i tam zaczął grzebać za czymś, zaś ty zostałeś z grupką przydupasów dyrektora, do których z resztą już należałeś. Ender, pochodzący z rasy Besalisk, spoglądał na Ciebie z większym zaciekawieniem, niż pogardą. - No patrzcie. Taki żółtodziób, a już przyjęty pod nauki dyrektora. No?! Wiesz, co to oznacza? Nie zrób nam wstydu, bo ci osobiście poprzestawiam wszystkie kości! A wszystkie cztery ręce się do tego nadadzą!