Myhell

Administrator Wspierający
 • Dodanych treści

  1005
 • Dołączono

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

Myhell last won the day on June 6 2016

Myhell had the most liked content!

Informacje o Myhell

 • Ranga
  Vincenzo Burdelini
 • Data urodzenia October 2

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Inferno
 • Ulubiona postać
  - Sunset Shimmer
  - Derpy
  - Princess Celestia
  - Twilight Sparkle
  - Octavia Melody
  - Vinyl Scratch

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  13411345

Ostatnie wyświetlenia profilu

4959 wyświetleń profilu
 1. - O Patrzcie, Pan Janusz Tracz chce się bogactwem popisać. A tak serio, to musisz być dziany. Mało kogo na to stać. Obrobiłeś bank, czy co? Czy może złapałeś jakiegoś Jedi, bo są w cenie ostatnio? - Nie ważne skąd, ważne, że jest! – podsumował Kyle i siadł przy stoliku. – Dobra, może zjemy i potrójny sparing? Będzie ciekawie.
 2. Wszystkie znaki na niebie i na ziemi oraz samo ułożenie planet i konstelacji sugerują nam, że RD powinna zostać skrzyżowana z malarią.
 3. Ja ze sporą podnietą czekam na dwie gry: God of War oraz Horizon Zero Dawn. To pierwsze zainteresowało mnie z powodu nie tylko powrotu Kratosa (z pieruńską brodą, czyniąc z niego jeszcze lepiej wyglądającego złodupca!), ale i wykorzystaniem Mitologii Nordyckiej. Jestem bardzo dobrej myśli, tym bardziej dlatego, że możemy poznać protagonistę z zupełnie innej strony i nie walczącego z powodu samej zemsty albo ochoty rozpier*olenia wszystkiego wokół. A Horizon Zero Dawn? No cóż, te biomechy złapały mnie za bebechy i wywróciły na drugą stronę. Świat po apokalipsie, wypełniony naturą prezentuje się naprawdę pięknie. Boję się jedynie, że z protagonistki zrobią kolejną kukłę do sterowania. Byłoby szkoda, gdyby tak się stało.
 4. Uprzedzając wszelkie pytania: Cygnus żyje i ma się dobrze. Je za dwóch i jest szczęśliwy. Nadal jest zimno i dziad ma swoje pudło obok kaloryfera i chyba żyje w największych luksusach w Polsce, jak na kurczaka Cygnus pozdrawia forum! I doceńcie, bo zrobienie mu wyraźnego zdjęcia przy jego ruchliwości graniczy z cudem.
 5. - Dobra młody, przekonałeś mnie – powiedział, dając koma jeszcze komuś i zaczął iść obok Ciebie i Kyle’a. – Ale jeżeli zabierasz mnie na taras, gdzie jest równie dużo tego bydła, to przysięgam, będziesz jeść z ziemi.
 6. Samobójstwo czy nie, każda śmierć jest tragedią. Najbardziej jest mi jednak żal rodziny, która musi teraz przechodzić przez ten bolesny okres. Pochowanie własnego dziecka to spora trauma. Nie pozostaje nic innego, niż to, co powiedział Cygnus. Tylko modlitwa, a jeśli nie, to przynajmniej chwila zadumy i ciszy. Tak w ogóle, Cyg, możesz nam przybliżyć, kim była ta osoba? Czy była na forum?
 7. Weszliście na stołówkę, z której już z daleka dochodziły dźwięki w postaci wulgaryzmów, zbijanych talerzy i ogólnego huku. Sam widok tego był jeszcze gorszy. Jedzenie walało się wszędzie, więc niemożliwym było nie wdepnięcie w nie. Przeszedłeś do swojego podajnika, przy którym była kolejka co najwyżej czteroosobowa, zaś ci, którzy próbowali coś stamtąd podebrać bez odpowiedniej rangi, tradycyjnie dostawali prądem po łapach. Od razu spotkałeś znajomego Zabraka, który przeganiał innych uczniów, którzy zwęszyli na jego talerzu niezłą wyżerkę. - Kurwa jego mać i całą tę hołotę! Paszoł stąd, cholerne zwierzęta! Won, bo pozabijam! - Oho, no patrz – rzekł Kyle, który nawet nie czekał w swojej kolejce, tylko na Ciebie, gdyż zawsze zwinąłeś porcję dla niego. – On też nie jest w zbyt dobrym humorze.
 8. Mary, did you know that your Baby Boy would save our sons and daughters? Już po raz szósty forum obchodzi Święta Bożego Narodzenia. Sześć razy… To naprawdę dużo, ale to dzięki wam możemy je obchodzić po raz kolejny. Waszym życiem i aktywnością wprawiacie to miejsce w ruch, pompując w nie energię i dając sobie wzajemnie motywację do odwiedzania tego miejsca. Różnimy się. I to bardzo. Nie omieszkam powiedzieć, że wielu nie darzy się wzajemną sympatią. Na ten okres zapomnijmy jednak o sprzeczkach, różnicach i negatywnych emocjach, pożyczmy sobie Wesołych Świąt… I spędźmy je tak, jak chcemy. Tak powinno być, prawda? Czego możemy życzyć wam, jak i sobie? Na pewno ciepłego, rodzinnego grona i dużo szczęścia w nowym roku. To szczęście musimy jednak zbudować sobie sami, ale nie ma co się załamywać. Głowa do góry i do przodu! Niezależnie od religii i poglądów, idźmy z uśmiechem. Stańmy się jeszcze lepsi. Tego wam wszyscy życzymy. Cała Ekipa MLPPOLSKA. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
 9. - W sumie, racja. Może jednak weźmy jedzenie i wróćmy tutaj, co? Co tam się będzie działo, to aż strach wiedzieć. Możemy też wciągnąć Ruugesa. Na pewno będzie szukał spokojnego miejsca, bo nikt nie lubi takiego rozgardiaszu.
 10. Udało ci się wykonać zamierzony atak. Zdezorientowany Kyle próbował jeszcze się obronić, ale wtedy poluzował dłoń na mieczu, zaś twoje cięcie od dołu po prostu wytrąciło mu go z ręki. Broń upadła na ziemię, zaś Kyle podniósł dłonie i powiedział - No cóż, ty też zrobisz tutaj oszałamiającą karierę. Mówią, aby się nie wychylać… Ale tobie jak najbardziej może to wyjść na dobre.
 11. No i zakończył się okres oczekiwania na wynik naboru. Mamy nadzieję, że po naszym głosowaniu nie rozpęta się taki bajzel jak ostatnio w Warszawie i ogółem w całej Polsce i będziecie grzeczni Osoby, które otrzymały stanowiska opiekunów, to: @Polineks96- Opiekun działu Fluttershy @Rainbow Twister- Opiekun działu Rainbow Dash Dziękujemy za wszystkie nadesłane podania i życzymy powodzenia w przyszłym naborze! Jeżeli zaś chodzi o moderację, to wybraliśmy nie jedną, ale trzy osoby. Okres próbny będzie trwał, tak jak w przypadku opiekunów działów, trzy do czterech tygodni i wtedy zdecydujemy, kto zostanie, a kto nie nadaje się do swojej roli. Rangę moderatora otrzymali: @Cahan @Maniek @Niklas Wszystkim gratulujemy i życzymy miłej pracy! Oj, będzie się działo!
 12. E, z tą maskotką to było retoryczne pytanie
 13. Dział Fluttershy wydawał się najodpowiedniejszy, ale jeżeli ktoś ma z tym problem, to… W sumie, nie ma opiekuna, więc o czym ja gadam? No więc… Mam zwierzątko domowe. Obok kota, przybył ktoś jeszcze. Kurczak. Tak, kurczak. Mały kurak, co żre, wypróżnia się i drze się w niebogłosy, jak coś mu nie pasuje. No ale, skąd on się u mnie wziął? Mam hodowlę? Tak, trzymamy kilkadziesiąt kur dla jajek oraz gołębie, które są oczkiem w głowie dziadka. Po co mówię o tym drugim ptactwie? A no, zaraz się dowiecie. Kura bez problemu wlazła do gołębnika (no bo skąd tam się wzięło jajko?), zniosła i zwiała. Dziadek kazał jajko zostawić, bo akurat jakaś parka gołębi je sobie przygarnęła, kiedy ta złośliwa, gdakająca cholera, stłukła ich. No i zapomniało się o tym. Kazano zostawić, to po co się kłócić. Wracam pewnego dnia do domu i słyszę komentarz dziadka ,,Ku*wa, tam coś piszczało całą noc. Chyba się coś wylęgło.” Oczywiście na zewnątrz mróz, a wszyscy obstawili, że pisklak pewnie zamarzł, bo jak gołąb zobaczył, że coś innego wyszło, to zostawił. Ja poszedłem z ciekawości i miałem cichą nadzieję, że przeżył, bo szkoda było jednak biedaczka. Okazało się, że gołąb naprawdę wysiedział i jeszcze wygrzał pisklę, dzięki czemu przeżyło. No to co miałem zrobić? Zabrałem do domu, do pudełka, butelka z gorącą wodą do środka plus grzejnik obok, a nuż przetrwa. Mały stał się atrakcją gości i bohaterem historii pod tytułem ,,Bogatemu to i gołąb kurę wysiedzi”. W kurniku trzymać się nie da, bo przecież zamarznie, a i żadna kura teraz nie przyjmie, tak więc siedzi sobie w pudełku, wędruje z rąk do rąk i o dziwo, nie boi się już. Oczywiście wraz z naszym forumowym Illuminati nadaliśmy już małemu imię jakże przypadkowe. Ochrzczono go Cygnusem. Tak, nawet u mnie w domu tak go nazywają! Zdjęcia? Proszę bardzo. Dzień, w którym pojawił się w domu: A tutaj, kiedy minął już tydzień: Tak więc… Cholera, mogę go nazywać forumową maskotką?
 14. - To prostsze, niż ci się wydaje – powiedział, dalej cię atakując, ale teraz skupiając się bardziej na rozmowie niż na walce. – Lubię bawić się innymi. Pomyśl. Gdybyś przez rok udawał słabeusza, a pod koniec roku, podczas egzaminu, wyszedł, rozgramiając wszystkich, ukazując swoją prawdziwą twarz? Chciałbym kiedyś działać w Wywiadzie Imperialnym. To bardzo dobrze płatna praca, niebezpieczna i emocjonująca. Od zawsze o takiej marzę! A skoro nauczyciele mają mnie za życiową niedorajdę, chcę zobaczyć ich miny, kiedy ich pupilki znajdą się pod moim butem, pokonane i upokorzone.
 15. Ohayō, czy jak to tam w kraju smażonego psa Kwitnącej Wiśni, się witają. Otwieramy nabór na trzy stanowiska! - Opiekun działu Rainbow Dash - Opiekun działu Fluttershy - Moderator! Jeżeli chodzi o dwa pierwsze: Opiekunowie zrezygnowali z pełnienia swoich obowiązków. Triste Cordis przeniósł się do działu Lyry i Bon Bon (tak jest zawsze, Triste. Przeznaczenie? ), zaś Emily porzuciła niedawno dział i tyle ją widzieliśmy. Uważasz, że się nadajesz? Wyślij wiadomość do administracji! Poszukujemy również osoby do pełnienia obowiązków moderatora. Co należy do jego zadań? Obserwacja Forum, poszukiwanie gagatków łamiących regulamin, pomoc reszcie użytkowników… Powinniście się z łatwością domyślić. Jak ma wyglądać zgłoszenie? Po prostu pokażcie, że to wy zasłużyliście na to miejsce, nie ustawiamy żadnych, ciasnych, ograniczających was, ram. Tak samo jak z podaniami na Opiekuna, posyłajcie je do Nas. (Uprzedzając niektóre pytania: Tak, obowiązki i uprawnienia można łączyć. Jeżeli ktoś zechce zająć miejsce opiekuna, jak i moderatora, to nie ma problemu.) EDIT: Zastrzegamy sobie prawo do braku wyboru moderatora, jeżeli, według naszego mniemania, kandydat nie będzie się nadawał na to stanowisko!