Remgrzas

Brony
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

3 Followers

About Remgrzas

 • Rank
  Bardzo pyszny owoc

Informacje profilowe

 • Gender
  Steven Magnet

Recent Profile Visitors

830 profile views
 1. Remgrzas

  Witaj na forum i spędzaj przyjemnie czas c: Pytanie to prawie wymóg więc... ¿ǝısoɐɥɔ o zsızpąs oɔ
 2. Remgrzas

  Witaj i spędzaj dobrze czas na forum
 3. Remgrzas

  Stolica tego kraju, Warszawa.
 4. Remgrzas

  Jest ktoś zorientowany czy jest fanfic powiązany z tym? dobrze by było po polsku.
 5. Remgrzas

  6pony - poznaj nowe kucyki - Nudzi ci się? - Nie masz z kim rozmawiać? - Może po prostu chcesz poznać jakąś nową osobę? Właśnie w tym celu powstał nowy serwis, nazwany 6pony (na pewno nikt nie domyśli się skąd nazwa ;D). Zasada działania jest prosta, znana z innych tego typu serwisów: Łączysz się, serwis szuka dla ciebie losowego kucyka do rozmowy. Gdy znajdzie się taki, zostajesz powiadomiony/a dźwiękiem i możecie rozmawiać, w wygodnym czacie, prosto z przeglądarki. Czym się wyróżnia ten serwis? Jest tworzony przez kucyki, dla kucyków, ma przyjemny dla oka wygląd oraz nie używa technologii Flash. W niedalekiej przyszłości (prace już trwają) dodamy możliwość sprecyzowania kryteriów wyszukiwania kuców, by łatwiej było znaleźć wspólny temat do rozmowy. Okej, podoba mi się to. Jak dołączyć do tej zabawy? Chcę już kogoś poznać! Oficjalne otwarcie serwisu odbędzie się dzisiaj (2014-02-15) o godzinie 20:00. A więc ustaw sobie w telefonie alarm na 15 minut przed tą godziną, a gdy będzie już zbliżać się dwudziesta, wejdź na stronę. O dwudziestej dostęp będzie automatycznie odblokowany, wtedy kliknij "Połącz", a serwer znajdzie Ci partnera do rozmowy. Kto wie, co prawda już po Walentynkach, ale może nawet uda się komuś znaleźć dla siebie swojego special-somepony? (Zawsze można też po prostu porozmawiać o najnowszym odcinku naszego ulubionego serialu.) Have fun! Link: http://6pony.twilightsparkle.pl
 6. http://www.youtube.com/watch?v=LvoPS8L0Y58 Człowiek zakochuje się w sztucznej inteligencji, już wiem co będę robił w walentynki xD
 7. Remgrzas

  Tak, bardzo lubię rysie ale kapibary nigdy nie widziałem więc ciężko mi odpowiedzieć
 8. Remgrzas

  Dużo ikonek(aktywatorów)bo lubię mieć wszystko na widoku. @Sosna stare przyzwyczajenia z innych for.
 9. Lenovo w swoich laptopach dogrywa zarządcę baterii i według opisu jedna z opcji dotyczy "najlepszej kondycji baterii". Znaczy to mniej więcej tyle że bateria od 50% schodzi w dół do 45% i potem znów ładuje do 50%, używam tego od roku i pojemność znamionowa a rzeczywista nie różni się tak bardzo (jakieś 8Wh) Ciekawostką dla posiadaczy lenovo z tym jest iż ta aplikacja jest tylko na system windows, ale działania jej obejmują wszystkie systemy na danym komputerze.
 10. Remgrzas

  Wow, dzięki Na razie przeczytałem (przynajmniej to co zostało stworzone na razie) "Shylitude", spodziewałem się tam ciekawych rzeczy i nie zawiodłem się.
 11. Remgrzas

  Przejrzałem parę rozdziałów "Uwięziony" i średnio mi wchodzi(Pewnie wina tego że średnio lubię Blueblooda). Za parę godzin wezmę się za "Czas i Harmonia" i mam nadzieje że mi podejdzie, dziękuję oczywiście za szybki odzew.
 12. Remgrzas

  Tak tak, to własnie kosztowało mnie zarwanie poprzedniej nocy i zmotywowało do szukania podobnych fanfików, jak ktoś zna podobne to bardzo bym prosił o podlinkowanie, jeszcze wiele nocy przede mną a bardzo lubię takie klimaty. PS:Wiem że pewnie bardzo mało jest takich fików więc może być nawet nie alicorn, chodzi mi głównie o wątki miłosne(Nie pytajcie mnie czemu mi się to podoba, sam nie wiem )
 13. Zastanawiam się jaki fanfik będę czytał tej nocy, niestety nic nie potrafi wpaść w mój gust

  1. Show previous comments  4 more
  2. Talar

   Talar

   RD jest shippowana z każdą postacią, co jest głupie.

  3. Mephisto The Undying

   Mephisto The Undying

   W sumie jedynym powodem czemu robią z niej lesbijkę jest tęczowa grzywa. To jest trochę idiotyczne.

  4. Remgrzas

   Remgrzas

   Nie miałem na myśli shipu mane6 z sobą ani z inną klaczą, raczej coś w stylu fanfika "Po prostu mi zaufaj", ale tylko w stylu(Ta uległość Twi..)

 14. Remgrzas

  Tak, jestem na bieżąco z odcinkami(W weekend miałem dużo czasu) Bardzo(co widać po moim avatarze), szczególnie "Water Of Glass" w wykonaniu Discorda.
 15. Remgrzas

  Szukam fanfika z Twi alicornem w klimacie shippingu(Najlepiej po polsku ale zagranicznymi też nie pogardzę)