Beo

Brony
 • Zawartość

  42
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

14 Neutralna

3 obserwujących

O Beo

 • Ranga
  seamstress wannanbe

Informacje profilowe

 • Płeć
  Klacz
 • Miasto
  gdzieś na hałdzie
 • Ulubiona postać
  Pinkie Pie, Luna, Discord oraz Rarity.

Ostatnio na profilu byli

671 wyświetleń profilu
 1. @Spring Apricot Dziękuję za tak długi i konstruktywny komentarz! Trzecia generacja (zwłaszcza w odcinku Rescue for Midnight Castle) jest moją ulubioną i kucyki wyglądają tam w moich oczach najsłodziej i najbardziej końsko, dlatego mimowolnie staram się oddawać ten urok. Walczę ciągle z poprawnością anatomii (stosunek długości nóg do ciała i wielkości głowy etc.), ale uważam, że z każdym kucem idzie mi coraz lepiej. Niemniej masz rację, że moje kuce mogą być pulchniejsze od innych - po prostu kucyk jako gatunek kojarzy mi się z czymś grubiutkim i chodzącym na krótkich nóżkach, może dlatego daleko im do kucykowych modelek. Ostatnio dawno nie namalowałam żadnego kucyka (jeden leży niedokończony od marca), ale niedługo powinnam wrócić do malowania i wtedy chętnie wpiszę się na listę. ♥
 2. Bardzo dziękuję. Twinkle Doll to zwyczajna pucynka, nie ma super mocy ani tragicznej historii. Dlatego jest taka wspaniała.
 3. Mi się raczej wydaje, że to Ty powinnaś się nauczyć, jak wygląda kocie ucho i zauważyć różnicę między nim a uszami, które ja rysuję, bo jest znaczna i wyraźna. ♥ @Leah Próbować próbowałam, ale efekty były raczej mierne. Na pewno będę coś z tym robić.
 4. Tak własnie wygląda kocie ucho.
 5. No, Przemysław, I like it.
 6. Kojarzę tę pracę z grupy na fejsie! Bardzo mi się podoba.
 7. Dziękuję dziękuję! Wczoraj dogadałam się z inną rysowniczką odnośnie ART TRADE i w zamian za ludzką wersję mojej Twinkle Doll ja narysowałam jej kucową OCkę. Referencja: https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/1654134_815455225135883_2024679620_n.jpg Skrzydła miały zostać usunięte, soł, dlatego ich nie robiłam.
 8. Przeczytałam, sprawdziłam, zrobiłam wszystko, co zostało nakazane. Więc co jeszcze mam poprawić?
 9. Nie napisałeś dokładnie, o co chodziło więc strzelałam. Mam nadzieję, że teraz tagi są ok.
 10. Pisałam żartobliwie. Swoją drogą nawet, jeśli to hasło to troll, to nie uważam, żeby pamiętanie o nim było czymś złym i haniebnym. Być dla siebie miłym i uprzejmym warto bez względu na genezę tego stwierdzenia.
 11. TOLERANCE* XD Ciągle w głowie mam Fluttershy mówiącą "I'm going to love and tolerate the shit out of you" i tak jakoś.
 12. No faktycznie, zupełnie jak każdy inny kucyk. XD " Ja lubię alicorny jako rasę i nie przeszkadzają mi takie OCki, w ogóle. jeśli trafiam na słabego fica z postacią alicorna - nie czytam. Tak samo, jak kiedy trafię na słabego fica z postacią pegaza, kuca ziemnego czy jednorożca. Proste.
 13. No, ale sprawdziłam oryginalny tekst i 90% zabawnych gagów nie jest Twojego autorstwa niestety. :( Ale chętnie przeczytam więcej, jeśli sama napiszesz!
 14. Uśmiałam się. XD Aluzje są tak oczywiste, ale tak przezabawne! To naprawdę fajny, lekki tekst. XD Szkoda, że nie Twój. :<
 15. Lubię fici, które nie są rozciągniętą w nieskończoność serią, tylko skończoną całością. Jak na opowiadania, które do tej pory czytałam to było naprawdę lekkie - poza paroma lekkimi błędami językowymi nic mi tu nie zgrzytało. Jedyne, co bym zmieniła to trochę bardziej rozwinęła akcję i nie przechodziła do meritum tak nagle i gwałtownie, choć pewnie o to chodziło - aby scena z napadem odmieńców była nagła jak sam ich gwałt na kucach. Podobało mi się to, że opisałaś jednego z ważniejszych kucyków z tła jako changelinga! Generalnie mogę śmiało dać ci 7 punktów na 10.