Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

khaledgar

Brony
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

5 Followers

About khaledgar

 • Rank
  Pojawia się i znika
 • Birthday October 10

Kontakt

 • Skype
  Jak chcesz skype pisz na pw ;]

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Kalisz Wielkopolski
 • Zainteresowania
  Rysowanie, kultura fantasy, heavy metal
 • Ulubiona postać
  Rainbow Dash, Fluttershy

Recent Profile Visitors

944 profile views
 1. khaledgar

  Pojawię się na 99,9%. Na VI meecie było świetnie, więc nie może zabraknąć mnie i tym razem.
 2. khaledgar

  Ojojoj, były zdjęcia, ale chyba nikt nie nagrywał. Było bardzo ciekawie, tyle mogę powiedzieć . Omawiano tematy począwszy od tłumaczeń i porad dla piszących, na samych dyskusjach o poszczególnych tytułach skończywszy. No, to była imo zdecydowanie najciekawsza część programu.
 3. khaledgar

  No mi się akurat całkiem podobało. Zwłaszcza część fanfikowa, w której miałem przyjemność być i przez pewien czas uczestniczyć w dyskusji. Tematy dot. fanfików zostały podjęte naprawdę ciekawie i omówione bardzo dobrze i szczegółowo. To był zdecydowanie najlepszy punkt programu. Potem (a właściwie na koniec ) oczywiście licytacja. Masa zabawy, śmiechu i krzyku... I Pink fluffy Unicorn dancing on Rainbows [...]~ No i akurat tutaj się muszę zgodzić. Cały ponymeet zorganizowany był świetnie. Co do organizacji nie mam najmniejszych zastrzeżeń, bo ta przeprowadzona była bardzo profesjonalnie. Za to np. (i po tym co widzę nie tylko ja) niezbyt dobrze integrowałem się z grupą i nie jest to kwestia tego, że jestem jakiś "shy", bo uwierzcie, że takim nie jestem. Owszem, ludzie byli mili, z wieloma osobami zamieniłem kilka słów, ale nie można tego nazwać stworzeniem nowych relacji. Brakowało nieco pewnego rodzaju spontaniczności. Tak czy inaczej z niecierpliwością oczekuję na kolejną możliwość spotkania się ponownie z pozostałą częścią fandomu po raz następny. BTW: Kto ma filmy z makerem śpiewającym Pink Fluffy Unicorn ?
 4. khaledgar

  Ano, serial dobry. Zacząłem oglądać. Stanąłem na bodajże odcinku w którym: No serial ciekawy, ale ostatnio moje serce ponownie podbiła gra o tron. Gdy tylko będę miał nieco czasu, zacznę oglądać znów.
 5. khaledgar

  *Khaledgar gulps Ano Daggerfall to w ogóle masakra jakaś jest. Świat 2 razy większy od Wielkiej Brytanii i 99% z tego budowane przez algorytmy xD
 6. khaledgar

  Sooo Epic, też ich lubię. No pewnie. Morrek był, jest i zawsze będzie moim ulubionym RPG, ulubioną grą TES i w ogóle grą którą najmilej wspominam
 7. khaledgar

  Hmm... W sumie normalne pytanie, ale ciężkie xD. Jeżeli chodzi o wokalistę to moimi faworytami są Zakk Wylde (Black Label Society; były lead gitarzysta Ozzyego Osbournea), Hansi kursch (min. Blind Guardian) i Bruce Dickinson z Iron Maiden. Raczej nie oceniam sezonami, a odcinkami. Każdy sezon ma mniej i bardziej ciekawe epizody. Oba po równo ;], choć gdyby nie fanon nie poznałbym serialu. O taką standardową z kanonu się rozchodzi, yup? Jeżeli tak to pałam wielką miłością do "Winter Wrap Up". Uwielbiam No tak jak mówiłem, z gier najbliżej mojemu sercu jest seria TES, a dokładniej rozchodzi się o legendę RPG: "The Elder Scrolls III Morrowind"... Tu sobie spójrzcie jak was to interesuje <product placement> xD. E-Sport
 8. khaledgar

  Hmmmm... Ciekaw jestem jego podejścia. Nie sądzę by fandom potraktował na poważnie, ale sęk w tym, czy przedstawiłby Bronies jako faktyczny "ewenement" społeczny, czy może z lekkim żartem powiedział "szacun". Nie wiem, ja bym nie ryzykował, bo to może przynieść złą sławę MLP w Polsce.
 9. khaledgar

  Ok! Na 99% Będę na meecie :3, przyjedziemy razem z kumplem. Jeżeli wszystko będzie "Ok", jutro składam rejestrację.
 10. khaledgar

  2 pytanka od nowego. Jak myślicie +/- osób będzie na meecie i czy znalazłoby się miejsce dla 2 osób?
 11. khaledgar

  Zdecydowanie Discord Raczej Luna. Zawsze byłem jakoś tak bardziej w stronę mroku, aniżeli światła . Z sentymentu wolę ją po prostu jako uzdolnionego jednorożca, choć do jej Alicornowej wersji zdążyłem już przywyknąć. Czy że ja coś robię? Lubię rysować, więc naturalnie, kilka razy bawiłem się w fanart z MLP związany. Fanfiki- raczej nie jestem najlepsze w te klocki. Kończę na czytaniu . Czekam na najbliższy przypływ gotówki i kupuję tablet graficzny. Może wówczas coś skrobnę i pochwale się wam. O kurczę, tego jeszcze nie widziałem. Niezłe .
 12. khaledgar

  Kurde, sporo tych pytań , ok: Dają radę. Lubię orły. RD ich uwielbia, więc ja automatycznie też. Tak. Nie raz. Why not xD? Doctor Whooves Fantasy>Real life Yup. Ciekawe stwory 16/17 Wilki. Uwielbiam wilki. Zielony Yup. Pieska labradora i 2 koty. Są "Ok". Kapibary Rulez Od czasów albumu "Imaginaerum" zespołu Nightwish zyskałem do nich dystans i urazę ;]. Tak. Bardzo ją lubię. fantasy/ thriller Ta. To niedaleko ode mnie. Pewnie! Bez wygłupów nie byłbym sobą! Czasem tak, czasem nie. Zależy od sytuacji. Wyglądasz na pozytywnego Brony! Widzę że lubisz Pinkie, a przyjaciele Pinkie, to moi przyjaciele . Nie. Kiedyś się w to bawiłem, ale jakoś to przepadło . Przy odrobinie czasu coś wymyślę. A co do typu kucyka? Chciałbym być pegazem Meh, dużo tego . No jak wspomniałem uwielbiam serię The Elder Scrolls. Trochę grałem w World of Warcraft, Minecrafta, Assasin's Creeda. A, no i byłbym jeszcze zapomniał. Jestem fanem Gry o Tron. (Na razie oglądałem tylko serial, za nie długo biorę się za książki... Wiem, wiem... Powinno być na odwrót)
 13. khaledgar

  No siemka. Już się ze sobą od dawna kłóciłem, a żeby zrobić sobie konto na waszym forum... I dziś się przemogłem . Informacje o mnie... No mam na imię Kacper. Mieszkam niedaleko Kalisza (Wielkopolskie), moje położenie sprawia, że mieszkam w +/- równych odległościach od Poznania, Wrocławia i Łodzi (ot, takie małe info jakby w kwestii pony-meetów ). MLP interesuję się praktycznie od samego rozpoczęcia emisji, choć formalnie brony jestem od 2012. Jeszcze? Interesuję się fantasy (zwłaszcza serią The Elder Scrolls), ogólnopolską fizyką i kulturą Heavy Metal (lol, kuc metalowiec ), z kolei moje hobby to rysowanie. A! Uwielbiam RD i Pinkie.
×
×
 • Create New...