Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Debbie

Brony
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

5 Followers

About Debbie

 • Rank
  Źrebaczek

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz

Recent Profile Visitors

464 profile views
 1. Debbie

  Droga Applejack, jeśli to jeszcze możliwe, ja też zadam Ci kilka pytań: 1. Jaka jest według Ciebie Twoja młodsza siostra Apple Bloom? Czy zdenerwowała Cię kiedyś bardzo? Wyrabia często, albo jest raczej grzeczną klaczką? 2. Co lubisz robić w swoim czasie wolnym? 3. Jaka jest Twoja suczka Winona? 4. Czy wymyślasz czasami własne przepisy? 5. Jakie danie według innych kucyków wychodzi Ci najlepiej? I które lubisz gotować najbardziej?
 2. Dzięki, postaram się ją niedługo narysować, albo choć zajrzeć do starego komputera, gdzie miałam tylko trochę starszą wersję jej wyglądu. :3
 3. Cześć! Postanowiłam przedstawić wam swoją postać, która w sierpniu będzie miała już dwa lata istnienia. Przepraszam za jakiekolwiek błędy w moim polskim. Również przepraszam, jeśli komuś nie wiedząc "ukradłam" pomysł - już parę razy mi się zdarzyło, że miałam z kimś podobny pomysł, oczywiście o tym nie wiedziałam. Hm... Gdzie mam zacząć...? Aha, wiem! Imię: Melodyca Nazwisko: Stringsong Wiek: Gdzieś 25 lat (na ludzki) Gatunek: Earth pony (po polsku chyba ziemski, ziemny? Przepraszam, nie mogę sobie przypomnieć.) Wygląd: Niska elegancka klaczka koloru wanilowego z brązową grzywą i ogonem, niebieskie oczy, wygląd pokażę później Talent: Muzyka, śpiew Charakter: Pracowita, pomocna, nie ufa zbyt cudzym kucykom (nie mówię o pracy, tam czasami nawet musi, ale i tak zawsze uważa), zawsze stara się utrzymać to "dobre wychowanie" - chyba wiecie, o czym mówię, jednym słowem etykietę Zwierzaki: Muffin (już nie żyjący piesek z dzieciństwa), Agatha (pies) i Lilly (mysz) - obie umią rozmawiać (jeszcze dokładnie nie wymyśliłam, dlaczego tak jest, raczej ich używałam zawsze w roleplay, żeby było wesoło) Melodyca urodziła się w bogatej rodzinie z Canterlotu. Niestety już od narodzenia Melody była niewidzącą, co zpowodowało jej duże kłopoty i szykanowanie w dzieciństwie. Jej rodzice prowadzili znany canterlocki teatr. Nawet przez wszystkie te problemy ich córki ją bardzo kochali. Ta klaczka zawsze uwielbiała muzykę. Chodziła na lekcje śpiewu i gry na fortepian. Nie miała dużo przyjaciół, co jej sprawiało wielki ból. Większość czasu spędzała zamknięta ćwicząc. Ale jej znaczek pojawił się dopiero wtedy, gdy udało jej się powstrzymać swój strach i niepewność siebie i wygrać konkurs młodych talentów. (Jeszcze pomyślę nad tym.). Przede wszystkim interesowała się muzyką klasyczną. W późniejszych latach udało jej się studiować na Unywersytecie Canterlockim. Stała się znaną piosenkarką, zwłaszcza po wyzwaniu jej, by zaśpiewała na dość poważnej uroczystości zorganizowanej przez księżniczki. To przynisło jej może wielką popularność, ale też dużo nie prawdziwych pogłosków (głównie z powodu jej oczu). Nie śpieszy się ze związkami. Już parę razy została oszukana. Rzecz, której naprawdę się boi, jest ta, żeby jej dziecko nie odziedziczyło jej upośledzenia. Później przeprowadziła się do Ponyville, gdzie zaczęła współpracować z Octawią i pojawiły się nowe możliwości, nowi przyjaciele i otworzyła się nowa droga dla jej życia. Nie wiem, co jeszcze napisać. Przepraszam jeszcze raz i jeśli chcecie, to zapytajcie!
 4. Debbie

  Dobra, dziękuję bardzo!
 5. Debbie

  SunsetPony: 1. Czerwony. 2. No tak, czasami słucham. 3. 8. czerwca 4. Język czeski, literatura, język angielski (+konwerzacja w języku angielskim) i język rosyjski. Dziękuję. PS: Jeśli mogę zapytać, jak mogę napisać coś do Shoutboxa?
 6. Debbie

  ODPOWIEDZI Przepraszam, że tak długo trwało, ale miałam mało czasu.:c Onyx: Oglądałam najpierw parę odcinków w telewizji, podobało mi się, później na YouTube po angielsku. I tak właśnie. Mały Hehesz: 1. Wybacz, przyznaję się, że się na tym nie znam. 2. Pochodzę z Czech, z Pragi. 3. W czerwcu będę mieć 14. KamilPL 94: 1. No jaaasne:3 Pinkie zawsze wyczaruje uśmiech. 2. Nightmare Moon. 3. Trudne powiedzieć, obie są moje ulubione postacie. 4. Brak mi Twi jednorożca, ale ja lubię Twilight tak i tak. 5. Chyba Fanfic. Cassidy Hamada: 1. Nie, przepraszam, nie znam. 2. Tak. 3. Bardzo. :3 Uwielbiam ich. Anekito: 1. Tak, bardzo lubię muzykę. 2. Tak. Truskawkową. x3 3. Eeyoup. Krzysiek000, więc, jak już powiedziałam, z Czech i z miasta Praga. Parę razy byłam z mamą w Polsce. I prawdopodobnie nasza rodzina pochodzi z Polski, dla tego jestem z tym językiem bardzo związana. Mama już urodziła się na Ukrainie, potem się przeprowadziła. FirstChoice: Hehe, no tak. Branthos: 1. Zaczęłam latem, ale od października chodzę na lekcje. 2. Frozen, Mamma Mia!, Harry Potter i...już nie wiem. x) 3. Interesuję się językami, literaturą, lubię wymyślać własne postaćie (OCs) i grać w roleplay. Dziękuję wszystkim.
 7. Debbie

  Znowu open weekend.:-)
 8. Debbie

  Już się nie mogę doczekać, już jutro otworzą serwery!
 9. Debbie

  Dziękuję wszystkim. Długo tutaj nie byłam. Jutro, albo po prostu w weekend poprawię temat i odpowiem na pytania.
 10. Debbie

  Cześć wzsystci! W szkole mnie wiele ludzi nazywa "Debbie". I tak się wlaśnie równieź nazywam tutaj. Jestem nowa. Miło mi będzie zapoznać się z nowymi przyjaciółmi. Nie jestem z Polski, ale po polsku się uczę. Dla tego bardzo przepraszam, jeśli coś nie tak z moim językiem polskim. Jestem zwyklą szaloną dziewczyną i pegasister. Z MLP najbarzdziej się mi podobają Twilight Sparkle, Fluttershy, Applejack, Cutie Mark Crusaders, księżniczki Cadence, Luna i Celestia, Nightmare Moon i Octavia.. Właśnie interesuję się językami (rosyjski, polski, angielski, niemiecki, kiedyś się uczylam po frańcuzki, chialabym teź umieć język ukraiński). Gdy byłam mała, chodziłam na lekcje śpiewu. Ale zrozumiałam, źe muzyka chyba nie jest moim talentem. Ale uwielbiam ją sluchać. Hmmm...Bardzo, bardzo, bardzo...BARDZO lubię czekoladę! Zawsze ze wszystkiego jedzenia lubiłam najbardziej słodycze. Ej, ma ktos tutaj cukierki? Proszę mi wybaczyć, nie wiem, co więcej napisać. Ale jeśli chcecie, możecie mnie zapytać o coś! Dobranoc. Debbie PS: Jeszcze raz przepraszam za mój polski i za taki krótki temat.
×
×
 • Create New...