Mały Hehesz

Brony
 • Content count

  1335
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51 Bardzo dobra

About Mały Hehesz

 • Rank
  Internetowy Chłopiec
 • Birthday 07/16/2002

Kontakt

 • Discord ID
  Hehesz#4818

Informacje profilowe

 • Gender
  Gołąb
 • Zainteresowania
  Bycie Internetowym Chłopcem. Języki. Rysunek. Gry. Trochę mangozjeb.

Recent Profile Visitors

7717 profile views
 1. Szkoda, że tak się sprawy potoczyły. No cóż. Dobrze przynajmniej, że nowy opiekun postanowił rozwiązać tę sprawę. Ale prosiłabym o usunięcie mojego zdjęcia z Galerii Natury.
 2. Gdy zauważasz, że jest jakiś konkurs dzień przed jego zakończeniem. Ech... Wstawiam, żeby rozruszać trochę ten konkurs, bo coś pustawo tu. Może bardziej to nagłośnić i przedłużyć jeszcze raz termin?
 3. Bratanica moja! No to tak. Wujek Lucjan życzy ci wszystkiego najlepszego, szczęścia, fajnego faceta ( ale upomnij go, że jeśli ci coś zrobi to jego zwłoki wrzucę do Amazonki :) )  dużo prezentów I miłości.

   

  Pamiętaj, ze wujek cię kocha :* <3

  1. Mały Hehesz

   Mały Hehesz

   Hehesz dopiero teraz przeczytał. Hehesz bardzo dziękuje, wujku! ^^ :3

 4. Spójrzcie, już prawie 1000 repek jest :rainderp:

  1. Show previous comments  3 more
  2. Cassidy

   Cassidy

   Zamówię picce z tej okazji

  3. Michalski9

   Michalski9

   Wegetariańską? Jeśli tak to weź dwie, też się skuczę ;)

    

 5. Brak dowodu fałszywości nie jest dowodem prawdziwości ;-; Nie wiemy nic o pracy, bo autorka nie umieściła żadnego opisu i nawet nie bierze udziału w tej dyskusji, która dotyczy w końcu jej samej ;-; Więc albo nie ogarnia co się dzieje, albo to faktycznie plagiat i wstyd się jej do tego przyznać. Może niech ktoś po prostu się z nią skontaktuje na pw? Bo ta kulturalna i jakże błyskotliwa wymiana opinii u góry nie ma większego sensu, jeśli ona się nie wypowie .-. A rysunki ładne, tylko staraj się kolorować w jedną stronę i nakładać więcej warstw kredki.
 6. Witamy No to standardowe pytanko: Ulubiony kucyk? A jeśli masz z czymś problemy, pisz na pw. Hehesz służy pomocą.
 7. PL: Paradoksalnie ANG: Disappointment NIEM: Vier Trudno powiedzieć dlaczego ;-; edit: Albo "ironia". Jakoś fajnie brzmi.
 8. Hehesz się wpisuje.
 9. Hehesz się melduje.
 10. "Twój przyjaciel ma urodziny. Niestety zapomniałeś wziąć prezent z domu i nie masz czasu, aby wrócić do domu. Co robisz?" Zaczynam pytać przypadkowych ludzi na ulicy, czy nie mają przypadkiem pożyczyć jakiegoś prezentu urodzinowego. Chociaż przysięgam, że oddam jutro z samego rana, nie odnajduję nikogo, kto by mi pomógł. Wsiadam więc do autobusu, który wysadza mnie przed moim domem. Otwieram przed drzwiami domu portal, który teleportuje mnie na targ. Wybieram najładniejszą pelerynę niewidkę, jaką znalazłam i kupuję ją. Następnie robię podkop i zgodnie z moimi obliczeniami wychodzę dokładnie na środku pokoju, w którym odbywa się przyjęcie urodzinowe. Staję przed przyjacielem i ze smutkiem tłumaczę mu, że zapomniałam prezentu i muszę wrócić do domu. Przyjaciel wcale się nie gniewa, a ja szybko zakładam wcześniej kupioną pelerynę niewidkę, aby nikt z gości mnie nie zauważył (co by sobie pomyśleli?) i wracam do domu po prezent. Na przyjęcie docieram pieszo (niestety nieco spóźniona, bo pomagałam przejść staruszce przez ulicę).
 11. Masz najsłodszy avek, jaki Heheszowi było dane kiedykolwiek zobaczyć. Wyrazy podziwu.

  1. Maffle Fluff

   Maffle Fluff

   Dziękuję dziękuje ale największe podziękowania należą się grafikach Google bez Google nic by nie było takie same.

 12. Najlepsze powitanie jakie Hehesz kiedykolwiek widział. Ta głębia... Piękne, naprawdę piękne :') Witaj na forum "Staruszku".
 13. Chciałeś być ninją. To dobrze. Reszta jest nieważna. Niech moc będzie z Tobą. Czy coś.