Jump to content

War

Brony
 • Posts

  1511
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Posts posted by War

 1. To brzmi jak bełkot. No i skąd masz wiedzieć co jest dobre a co złe bez spróbowania tych rzeczy? Wutka się nie liczy :rainderp: Nie dowiesz się inaczej jak sobie cokolwiek zagwarantować. Also, nie rozumiem też jak fakt, że masa obcych ludzi setki kilometrów od ciebie mają lepiej lub gorzej, miałoby wpłynąć na twój nastrój XD To tak jakby się przejmować że nie możesz sobie turlać księżyca. Stultus. :rd10:

  • Upvote 1
  • Downvote 2
 2. Ej, w ogóle to się żalę, że ten temat ma w swojej nazwie tę cholerną kropkę nienawiści. Ktoś chce się wyżalić, widzi coś takiego i potem mu jeszcze gorzej. Jeśli tak miało być, to w takim razie żalę się, że nazwa tematu kłamliwie oferuje miejsce do wylania swych żalów i wnoszę o zamienienie jej na bardziej adekwatne "Zabij się.". :rd10:

  • Upvote 2
 3. 11 godzin temu Liszka napisał:

  Mam nadzieję, że mnie nikt nie zastrzeli, jeśli zrobiłam coś źle. Zauważyłam, że w dziale powitalnym wiele osób sugeruje zrobienie nowego tematu. Mam nadzieję, że włąśnie o to chodziło, jednak jeśli nie – przepraszam serdecznie i przyjmuję krytykę.

   

  Witam serdecznie wszystkich i każda osobę z osobna. Miło Was poznać. :D

   

  Nazywam się Julia, ale większość ludzi mówi mi Liszka. Jestem tutaj kompletnym nowicjuszem, ale mam nadzieję, że szybko się zaaklimatyzuję się w tym środowisku. W fandomie MLP jest stosunkowo od niedawna (wrzesień 2016) i to, że się w nim znalazłam jest pewnego rodzaju paradoksem w moim życiu. Pełni rolę odskoczni od codzienności i otaczającego mnie świata, pomaga, gdy jest ciężko, podnosi na duchu, czasami nawet jest jak tarcza, która trochę chroni przed negatywami napływającymi z zewnątrz. Jestem osobą, która uwielbia gwiazdy i księżyc, więc pewnie łatwo się domyślić informacji, że moim ulubionym kucykiem jest Księżniczka Luna, drugi zaś Starlight Glimmer, za swoją przeszłość, cykl zmian i ewolucję.

   

  Z informacji drugoplanowych, jestem trochę nieśmiałą osobą. Moim największym hobby jest Urban Fantasy i wszystko co jest z nim związane. Totalnie uwielbiam grać w gry, jeździć na longboardzie i czytać książki. Mój ulubiony cykl to „Kroniki Żelaznego Druida”, jestem fanką rock and rolla. Motyw przewodni mojego życia to trochę taka Gra o Tron, z Wiedźminem z Hannibalem, wymieszane. Nie mogę się zdecydować między Marvelem a DC, tak samo jak między Gwiezdnymi Wojnami i Władcą Pierścieni.   

   

  Witam Was serdecznie jeszcze raz, przyjmijcie liszkowy ukłon :)

  Służę pomocą. DC, bo Joker. Do czytania LotR i wszystko wokół, do oglądania SW. Chyba, że masz wolne 12h, to polecam zrobić maraton wersji reżyserskich trylogii o metalurgii. Mam nadzieję, że pomogłem. :rd6:

 4. Tak tylko mówię, nie czytałem waszych literek bo mi się nie chciało. :rd10:

  7 godzin temu WilczeK napisał:

  Każda moda ma swój nagły wzrost i spadek

  Tylko moda na sukces nie ma końca.

  7 godzin temu WilczeK napisał:

  Na świecie jest wiele fajnych kreskówek, które mają swój mniejszy, bądź większy fandom, jednak nie mają swojego forum, które by tych ludzi jednoczyło.

  Skąd wiesz, sprawdzałeś? Może siedzą na diskordach albo na grupkach na fejsiku albo gdzieś jeszcze?

  7 godzin temu WilczeK napisał:

  Dajcie znać co o tym myślicie?

  ...o co w tym momencie pytasz?

  7 godzin temu WilczeK napisał:

  Czy wgl. są na to jakieś szanse?

  Istnieje niezerowe prawdopodobieństwo.

  7 godzin temu WilczeK napisał:

  Czy mogło by to ocalić forum? 

  Nie.

  7 godzin temu WilczeK napisał:

  Make MLPPolska great again!

  SPÓJRZ NA MÓJ AVEK I POWIEDZ TO JESZCZE RAZ. WE NEED TO BUILD A WALL! AND WE HAVE TO DO THIS!

  7 godzin temu WilczeK napisał:

  Wiem że pewnie fanatycy kucy mnie zetną, po czym spalą, no ale jestem gotowy na takie poświęcenie. 

  Całe szczęście, nasz męczenniku <3

  7 godzin temu WilczeK napisał:

  Jest to jedynie moja inicjatywa, która nic nie znaczy.

  W tym momencie cała inicjatywa przestała mieć jakąkolwiek, nawet pozorną, siłę sprawczą x3 Po co to piszesz, żeby mieć potem powód do żalenia się, że nikt nie słucha tego co mówisz? :rd10:

   

  A teraz może coś na temat:

  Społeczność mamy chyba dość hermetyczną a sam temat jest dość wąski, więc miliardów userów jak np. na darkwarez się nie spodziewaj x3 Poza tym kiedy chodzi o wymianę informacji w kierunku spotykania się w prawdziwości to są do tego szybsze metody niż forum. Bo chyba tak to teraz działa, prawda? Grupki ludzi tak bardzo się ze sobą zaznajomiły że z nieśmiałego forum przeszli do umawiania się na wude na fejsiku.

  5 godzin temu WilczeK napisał:

  Myślę, że największym problemem tej inicjatywy, jest to. Że głosuje ta grupka co została, a nie ci co odeszli. 

  Chwila. Co. Dziwisz się ludziom, którzy tu zostali pomimo tego jak tu jest, próbujesz im to zmienić i dziwisz się jeszcze raz, kiedy nie chcą zmiany? A ci co odeszli to jak mają zagłosować? I dlaczego? Przecież już ich tu nie ma.

  4 godziny temu WilczeK napisał:

  nie jestem jakimś dyktatorem, nawet nie mam do tego kompetencji.

  Ja mam. :rd6:

  5 godzin temu WilczeK napisał:

  jak ktoś za te dwa lata wejdzie na www.mlppolska.pl to nie wyświetli mu się jakaś strona dla dorosłych niskiego sortu.

  WTF xD Chyba Twoje czarne wizje są pod wpływem...czegoś dla dorosłych niskiego sortu :rainderp: To miejsce ma, ile, 6 lat? To całkiem sporo. Dużo się przez ten czas działo, więc może teraz niech nie dzieje się za dużo? Z resztą za 2 lata może nawet i nie być już forume :kappa:

  • Upvote 2
×
×
 • Create New...