Skocz do zawartości

Tani smartfon


Ganz

Recommended Posts

Witam, denerwuje mnie brak możliwości przeglądania yt czy posłuchania muzyki w lepszej jakości. Zastanawiam się nad zakupem telefonu, a ostatnio w "oko" wpadły mi trzy ciekawe pancerniaki:
a) Discovery V5
b) Land Rover A1
c) Hummer H1
Wiem, że ich "osiągi" nie są najlepsze, ale nie gram już tak jak kiedyś w gry :P Głównie używał bym tego smartfona do słuchania muzyki, internetu, filmów/seriali i oczywiście SMS i dzwonienia :) Czy ktoś spotkał się z tymi urządzeniami? A może macie jakieś alternatywy? Telefon nie musi wcale być pancerny, lecz nie raz zdarza mi się korzystać z takowego w warunkach ekstremalnych (woda, bagna, lasy, Woodstock) - więc nie chciał bym aby po upadku nadawał się tylko do kosza. Najbardziej skłaniam się do Landa - osiągi lepsze niż Discovery a i dizajn jest też fajny. Boję się jednak jakiegoś oszustwa czy czekania "30 lat" na paczkę, a o telefonach wiadomo mało. Ile bym chciał zapłacić? Cóż... Im mniej tym lepiej, ale sądzę że górna granica to ~450 zł. Propozycje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem po tych telefonach. Z tych co podałeś najlepszy jest Land Rover A1, ale jeżeli możesz wydać około 500-550zł to polecam Land Rover A8. Lepsze osiągi od A1 i nowszy system (chociaż pewnie w A1 dałoby radę wymienić system). Im lepsze osiągi tym szybciej działa i internet i filmy.

Edytowano przez Mitnick z Bogdańca
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile konkretnie chcesz na smartfona wydać, jeżeli interesuje cię cena do 600 zł to polecam niebrandowaną xperię M na allegro powinna być w granicach 550-600 zł za nową.

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...