Maćko z Bogdańca

Brony
 • Content count

  501
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutral

About Maćko z Bogdańca

 • Rank
  Kompozytor smaków

Kontakt

 • Skype
  maciek3661

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Kosuty (pewnie i tak nie znasz)
 • Zainteresowania
  Ogólnie komputery i ich serwis, grafika komputerowa itp. Dubstep i Drumstep. Uczę się Pythona a potem się zobaczy co dalej.
 • Ulubiona postać
  Regnum Lunae, Twilight Sparkle & Vinyl Scratch.

Recent Profile Visitors

1,694 profile views
 1. Nie siadła mi mapa akurat i wyszło jak wyszło _mitnick_
 2. @Decaded na kilka godzin zanim napisałeś o tym ustawieniu Internetu zdążyłem się przekonać. Może i to ładnie wygląda ale win srv 2008 jednak lepszy. Można mnie wpisać na listę chętnych do gry. Po ciemnej stronie księżyca oczywiście.
 3. Dawno mnie tu co prawda nie było, zakurzyłem się. Macie jeszcze miejsca, czy już za późno? Lunar power itp... Swoją drogą w tym tygodniu na 95% będę miał drugą maszynę robioną pod serwer więc mogę spróbować się pobawić i postawić serwer. Tylko czy na Windows Server 2012 r2 odpali wszystko prawidłowo? Czy jednak lepiej zainstalować starą dobrą Win7? A może jakiś Linux?
 4. To ja w takim razie poproszę
 5. Poproszę Demented
 6. Poproszę o AXYOS.
 7. Tinboy mógłbym prosić?
 8. Dzięki za podpowiedź. Napiszę do tych kanałów, i jeżeli będą chcieli rozpatrzeć to pozytywnie, wyślę im gotowe jednostki, wcześniej aktualizując informacje na stronie, co z pewnością pomoże.
 9. Wszystko to co napisałeś jest spowodowane tym, że ta gra to dopiero Early Access, więc nawet nie Beta.
 10. Oczywiście we wszystkim się z tobą zgadzam i wiem, będzie to trudne, ale nie niewykonalne. Cała kampania jest raczej skierowana do tych, którzy nie mają joysticków a chcieliby mieć, bo po co to tym, którzy już mają? No chyba, że chcą kolejny, nie mam nic przeciwko. Pamiętajmy jednak, że ta kampania jest projektem, a nie ukończonym dziełem. Właśnie o to w niej chodzi, o to, by projekt doprowadzić do stanu ukończonego. Tak, myślałem nad tym problemem, ale znalazłem rozwiązanie, po prostu rączkę przetnę na pół, wydrążę kanały na elektronikę i złączę połówki gotowe z powrotem. Nie chcę by to było lekkie jak piórko, chcę, aby to było ciut cięższe, ale bez przesady. Jedynie pierwsze modele będą z drewna, chcemy jak najszybciej przerzucić się na plastik. Co do prawa, to czytałem właśnie o tych podatkach, ale na obecną chwilę nam to nie zagraża.
 11. Obudowy na samym początku będą drewniane, przez co i cięższe, co jest plusem. Z czasem przesiądziemy się na odlewy plastikowe zaprojektowane przez nas a negatywy zamówione w sieci. Nie mamy zarejestrowanej działalności, planujemy sprzedawać to jako osoba prywatna, nie jako firma. Z moich informacji wynika, że nie jest to problem, ale nie jestem ekspertem w tych sprawach więc pewnie się mogę mylić. Na robótki ręczne nie trzeba mieć zarejestrowanej działalności, prawda?
 12. Joysticki dają przewagę w grach lotniczych. Kontrolery znanych i popularnych producentów są zazwyczaj drogie. Nasz Protos jest tanim i solidnym kontrolerem, na który przeciętny Kowalski może sobie pozwolić. Ja i Maciej Walaszek wystartowaliśmy projekt kontrolera do gier (joysticka), nazwany "Protos". Proszę was o wsparcie nas i rozgłos tego przedsięwzięcia poprzez udostępnianie. Jeżeli ktoś z tego forum zapragnie nas "doładować" to niech odpisze na serwisie, że jest stąd, albo ogólnie z fandomu. Nie jest to bezcelowe Link P.S. Myślicie, że dobrym pomysłem byłoby wrzucenie też tego w dział Brony Gaming?
 13. Niekoniecznie, aby to nie były cegłówki i grać się dało. Potrzebuję klawisza do nauki w domu, grania na występach, pokazach itp. Obecnie pożyczonego Rolanda E-68 używam z laptopem (Fl-Studio) dla większej ilości dźwięków ale muszę mieć możliwość wgrania sampli, żeby nie było, że z komputera leci a ja tylko rękami macham. Myślałem o zabawie DAW'em, ale miałem już FL-Studio. Ostatnio myślałem nad DAW'em żeby zacząć, tak już się przymierzam do niego. Yamahy nie lubię za jakość dźwięku w tym przedziale cenowym, oraz awaryjność. Miałem dwie (jedna nówka), obydwie się zepsuły w ciągu kilku miesięcy. Co do tego Pendrive, to niekoniecznie musi być. Miałem wcześniej pianino elektryczne z takim USB i tak jakoś mi się to spodobało wtedy.
 14. Mam nadzieję, że dział dobry. Muszę kupić jakiś syntezator do 1000 zł. Sam znalazłem Rolanda E-50, E-09, EXR-E2. Macie jakieś pomysły? Od razu zastrzegam, że nie preferuję Yamah, mam niezbyt dobre wspomnienia z nimi. Jeżeli jest możliwość to dobra by była możliwość obsługi Pendrive.
 15. Z osiągnięciem pierwszej prędkości kosmicznej (osiągnięciem stabilnej orbity wokół Kerbinu)? Na YT znajdziesz poradniki, przydatny jest też mod Kerbal Engineer Redux.