Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Maćko z Bogdańca

Brony
 • Content Count

  501
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutral

About Maćko z Bogdańca

 • Rank
  Kompozytor smaków

Kontakt

 • Skype
  maciek3661

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Kosuty (pewnie i tak nie znasz)
 • Zainteresowania
  Ogólnie komputery i ich serwis, grafika komputerowa itp. Dubstep i Drumstep. Uczę się Pythona a potem się zobaczy co dalej.
 • Ulubiona postać
  Regnum Lunae, Twilight Sparkle & Vinyl Scratch.

Recent Profile Visitors

2,263 profile views
 1. Maćko z Bogdańca

  Nie siadła mi mapa akurat i wyszło jak wyszło _mitnick_
 2. Maćko z Bogdańca

  @Decaded na kilka godzin zanim napisałeś o tym ustawieniu Internetu zdążyłem się przekonać. Może i to ładnie wygląda ale win srv 2008 jednak lepszy. Można mnie wpisać na listę chętnych do gry. Po ciemnej stronie księżyca oczywiście.
 3. Maćko z Bogdańca

  Dawno mnie tu co prawda nie było, zakurzyłem się. Macie jeszcze miejsca, czy już za późno? Lunar power itp... Swoją drogą w tym tygodniu na 95% będę miał drugą maszynę robioną pod serwer więc mogę spróbować się pobawić i postawić serwer. Tylko czy na Windows Server 2012 r2 odpali wszystko prawidłowo? Czy jednak lepiej zainstalować starą dobrą Win7? A może jakiś Linux?
 4. Maćko z Bogdańca

  To ja w takim razie poproszę
 5. Maćko z Bogdańca

  Poproszę Demented
 6. Maćko z Bogdańca

  Poproszę o AXYOS.
 7. Maćko z Bogdańca

  Tinboy mógłbym prosić?
 8. Maćko z Bogdańca

  Dzięki za podpowiedź. Napiszę do tych kanałów, i jeżeli będą chcieli rozpatrzeć to pozytywnie, wyślę im gotowe jednostki, wcześniej aktualizując informacje na stronie, co z pewnością pomoże.
 9. Maćko z Bogdańca

  Wszystko to co napisałeś jest spowodowane tym, że ta gra to dopiero Early Access, więc nawet nie Beta.
 10. Maćko z Bogdańca

  Oczywiście we wszystkim się z tobą zgadzam i wiem, będzie to trudne, ale nie niewykonalne. Cała kampania jest raczej skierowana do tych, którzy nie mają joysticków a chcieliby mieć, bo po co to tym, którzy już mają? No chyba, że chcą kolejny, nie mam nic przeciwko. Pamiętajmy jednak, że ta kampania jest projektem, a nie ukończonym dziełem. Właśnie o to w niej chodzi, o to, by projekt doprowadzić do stanu ukończonego. Tak, myślałem nad tym problemem, ale znalazłem rozwiązanie, po prostu rączkę przetnę na pół, wydrążę kanały na elektronikę i złączę połówki gotowe z powrotem. Nie chcę by to było lekkie jak piórko, chcę, aby to było ciut cięższe, ale bez przesady. Jedynie pierwsze modele będą z drewna, chcemy jak najszybciej przerzucić się na plastik. Co do prawa, to czytałem właśnie o tych podatkach, ale na obecną chwilę nam to nie zagraża.
 11. Maćko z Bogdańca

  Obudowy na samym początku będą drewniane, przez co i cięższe, co jest plusem. Z czasem przesiądziemy się na odlewy plastikowe zaprojektowane przez nas a negatywy zamówione w sieci. Nie mamy zarejestrowanej działalności, planujemy sprzedawać to jako osoba prywatna, nie jako firma. Z moich informacji wynika, że nie jest to problem, ale nie jestem ekspertem w tych sprawach więc pewnie się mogę mylić. Na robótki ręczne nie trzeba mieć zarejestrowanej działalności, prawda?
 12. Maćko z Bogdańca

  Joysticki dają przewagę w grach lotniczych. Kontrolery znanych i popularnych producentów są zazwyczaj drogie. Nasz Protos jest tanim i solidnym kontrolerem, na który przeciętny Kowalski może sobie pozwolić. Ja i Maciej Walaszek wystartowaliśmy projekt kontrolera do gier (joysticka), nazwany "Protos". Proszę was o wsparcie nas i rozgłos tego przedsięwzięcia poprzez udostępnianie. Jeżeli ktoś z tego forum zapragnie nas "doładować" to niech odpisze na serwisie, że jest stąd, albo ogólnie z fandomu. Nie jest to bezcelowe Link P.S. Myślicie, że dobrym pomysłem byłoby wrzucenie też tego w dział Brony Gaming?
 13. Maćko z Bogdańca

  Niekoniecznie, aby to nie były cegłówki i grać się dało. Potrzebuję klawisza do nauki w domu, grania na występach, pokazach itp. Obecnie pożyczonego Rolanda E-68 używam z laptopem (Fl-Studio) dla większej ilości dźwięków ale muszę mieć możliwość wgrania sampli, żeby nie było, że z komputera leci a ja tylko rękami macham. Myślałem o zabawie DAW'em, ale miałem już FL-Studio. Ostatnio myślałem nad DAW'em żeby zacząć, tak już się przymierzam do niego. Yamahy nie lubię za jakość dźwięku w tym przedziale cenowym, oraz awaryjność. Miałem dwie (jedna nówka), obydwie się zepsuły w ciągu kilku miesięcy. Co do tego Pendrive, to niekoniecznie musi być. Miałem wcześniej pianino elektryczne z takim USB i tak jakoś mi się to spodobało wtedy.
 14. Maćko z Bogdańca

  Mam nadzieję, że dział dobry. Muszę kupić jakiś syntezator do 1000 zł. Sam znalazłem Rolanda E-50, E-09, EXR-E2. Macie jakieś pomysły? Od razu zastrzegam, że nie preferuję Yamah, mam niezbyt dobre wspomnienia z nimi. Jeżeli jest możliwość to dobra by była możliwość obsługi Pendrive.
 15. Maćko z Bogdańca

  Z osiągnięciem pierwszej prędkości kosmicznej (osiągnięciem stabilnej orbity wokół Kerbinu)? Na YT znajdziesz poradniki, przydatny jest też mod Kerbal Engineer Redux.
×
×
 • Create New...