Skocz do zawartości

Wasze odchyły od normy


kamilas

Recommended Posts

1. Boję się większości ludzi. 

2. Nie lubię rozmawiać przez telefon. 

3. Mam własną religię, własną wizję Boga i tych spraw, a jednocześnie nie jestem pewna w co wierzę. 

4. Mam dziewczynę. 

5. Wierzę w duchy, magię i tym podobne sprawy. 

6. Jestem przekonana, że moje szczęście związane jest z jakimiś magicznymi zdolnościami. 

7. Za nic w świecie nie zejdę sama do piwnicy. 

8. Lubię wyciągnąc obrotowe krzesło na środek pokoju, założyć słuchawki na uszy i słuchać muzyki kręcąc się na nim. 

9. Mam kancerofobię. Nawet w tej chwili boję się, że mam raka mózgu..

10. Toleruję niemal wszystko: homoseksualizm, zoofilię, nieszkodliwą pedofilię (czyli dopóki ktoś nie łapie i nie gwałci dzieci), arabów, murzynów itp. ale zgładziłabym wszystkich kłusowników, egoistycznych polityków, rasistów, hejterów i tym podobnych.

11. Wstydzę się swojej rasy. 

12. Nienawidzę kreskówek pokroju "Pora na przygodę", "Wodogrzmoty Małe" czy "Wróżkowie chrzestni" oraz facebook'a. W tych czasach to chyba odchył. 

Link do komentarza

Temat dla mnie. :megusta:

To jadymy z tym koksem:

 

1. Zawsze naciskam na guzik z napisem "Nie naciskać".

2. Nie lubię pozytywnych postaci (so boooooooooring).

3. Gdy ktoś mi powtarza wielokrotnie, co mam zrobić, ja zapominam o tym.

4. Narysowałem na pięciu posklejanych ze sobą kartach A3 moją wersję "Bitwy pod Grunwaldem", z czego 1/3 była zamalowana czerwoną kredką. Na obrazku było 789  "patyczaków" (każdy walczył inaczej)

5. Gdy ktoś podczas gry afczy nie mogę się powstrzymać od strolowania go.

6. Zawsze, gdy mówię prawdę, kłamie.

7. Na lekcji historii podczas omawiania IIWŚ wydaje cichaczem odgłosy nurkującego "Sztukasa".

8 Gdy jadę windą, zawsze po wyjściu z niej, wciskam wszystkie guziki. (nieprzerwanie od 13 lat)

9. Gdy idę w nocy, zawsze mam pod kurtką toporek do mięsa. :rainpriest:

10. Gdy widzę jakiegokolwiek owada w domu, zabijam go.

11. Gdy widzę NPC, który jest elfem...zgadujcie, co robię. :crazy:

12. Stworzyłem vademecum SS i III Rzeszy. (w formie prezentacji)

13. Uwielbiam arty, w których Fluttershy się wkurza.

14. W chwili, gdy wszyscy są przerażeni, ja się śmieję. :lolface:

15. Potrafię przez wiele godzin siedzieć na dworcu i oglądać przejeżdżające pociągi.

16. Obejrzałem wiele filmów propagandowych III Rzeszy, amerykańskich i sowieckich.

17. Uważam, że współczesna broń jest słaba (lepszy topór dwuręczny)

18. W grach gram tylko tankami. (Magowie i rogale są dla noobów)

19. Przeczytałem "Mein Kampf" i (o zgrozo) zrozumiałem, co miał autor do przekazania.

20. Uważam, że liczba 13 i czarny kot przynoszą szczęście.

21. Uwielbiam nierealistyczne, niepraktyczne i totalnie głupie pomysły wojskowe.

22. Chciałbym zostać dyktatorem i wprowadzić totalitaryzm opartym na moim...enough!! :crazytwi: 

Za bardzo się rozgadałem. :flutterblush:

Takie sobie "odchyły" od normy.

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Jestem pieprzniętym emosem. Biorę do serca to, co ktoś mi powie, że jestem poje*na, brzydka, gruba, beznadziejna itd.

W takiej sytuacji mogę komuś dać w pysk za przeproszeniem. Ale gdy jestem potem sama to płaczę. Zastanawiam sie nad sobą. Czy to prawda.

Nie ruszają mnie problemy innych. Jeśli chodzi o mnie to tak. Co ktoś o mnie powie. Jestem totalnym wrażliwym wyrzutkiem. Który serca i tak nie ma.

Pozdrawiam tych, którzy już  mnie doprowadzili do załamania. Czy to w internecie, czy to w domu.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...