Skocz do zawartości

Mój champion


Artaniis

Recommended Posts

Warto. Na linii przegrywa z kazdym innym AP, to jest fakt, ale nie o laning w nim chodzi. Co prawda gra nim wymaga zeza rozbieznego (do obserwacji swojej linii i last hitowania jednym okiem, a drugie caly czas na mape, zeby nie przegapic zadnej walki na innej linii), ale warto sie o tego zeza postarac. Chyba ze ktos jest malo wrazliwy na wyzwiska przeciwnikow, ale ta kwestie rozwiazuje /ignore. Rage przeciwnikow, kiedy uciekaja na 100 hp, a nad ich glowami pojawia sie czerwony laser - trzeba to samemu poczuc. :P Wada Karthusa jest to, ze blyskawicznie sie nudzi. To nie jest Veigar, ktorym mozna robic rozne ciekawe rzeczy, a trafienia stuna + W faktycznie wymaga skilla. Gra Karthusem polega na spamowaniu Q i czekaniu na walki na innych liniach, zeby potem pomoc z ulti. Jesli chcesz championa, ktory nie musi ruszac sie z linii zeby pomoc innym - Ziggs jest o wiele ciekawszy. Ale Karthus jest warty swojej ceny, tym bardziej ze zostal przeceniony...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Swain był w przecenie, więc powiedziałem sobie, że wygląda zarąbiście, zobaczyłem buildy i poradniki i kupiłem. Nie żałuję zakupu, chociaż jeszcze go nie ogarnąłem za bardzo, lecz ma ładne AP i ulti, którym się leczy, przez co może pozostać w bitwie znacznie dłużej. Buduję go pod AP (oczywiście) i core dla Swaina to: Sorcerers Shoes (na Magin pen) Rod of Ages Rabadon's Deathcap (masywne AP :D) Rylai's Crystal Scepter/Hextech Rev. Naprawdę ma ładny demidż, jeśli się go ogarnie będziecie słyszeć "An enemy has been Swain" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Lulu <3 Kupiłam ją bo Whimsy w praktyce jest urzekająca :3 Dopiero próbuję z różnymi buildami, ale raczej idę w AP. Ahri też mi się dobrze grało, ale tylko gdy była w rotacji... Zbierałam kasę na nią, ale nagle pojawiła się Lulu i skradła moje serce : D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Ostatnio wróciłem z mainowaniem veigara więc możę minusy i plusy- + -OP dymdż -dobre cc - -w early manożerny strasznie -squishy(mało wytrzymały) dodatkowe uwagi: -na początku nie lasthitujcie minionów z q tylko z autoatacków - z killi później odzyskacie to ap a przeciwny midder będzie harrasowany - jak walniecie wszystkie skille w tf to sie zwyczajnie cofnijcie bo co najwyzej zginiecie Build -butki+3potki>kage luckypick ewentualnie manapoty>buty maga>deadfire>rylai>rabadon>sytuacyjnie ale zazwyczaj najlepszy jest morello i klepsydra ewentualnie banshee i wota jeżeli masz mane a cały czas cię biją skille- pierw q>e>w potem dajesz 1 w e > maksujesz q>maksujesz w>e

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-w early manożerny strasznie

-squishy(mało wytrzymały)

klepsydra ewentualnie banshee i wota jeżeli masz mane a cały czas cię biją

skille- pierw q>e>w potem dajesz 1 w e > maksujesz q>maksujesz w>e

Taak manożerny i na dodatek zostając sam na polu bitwy bez many lub skilli przeciwko dwóm nie ma szans nawet na ucieczke chyba że się rzuci chamskiego stuna do tyłu :D

A moją ulubioną postacią jest kog maw... Jego ulti :D

Na samym początku dodanie sobie mocy ataków i powiększeniu zasięgu W (chociaż zawsze o tym zapominam ^^) później rzygi pod nogi (slow), następnie żrąca płwocina (mocniejsze i szybsze ataki), jeśli będzie chciał jeszcze uciekać to ulti i już na 90% go nie ma :3

Ja robię go pod moc umiejętności i życie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Gdy ostatnio Taric był w rotacji postanowiłem sprawdzić go w akcji... Powiem, że jest bardzo ciekawym pickiem na solo topa. Robiony pod AP nawet sobie radzi. Masteries 21/9/0 ap/survi runy: czerwone :Flat ad żółte: flat armor quinty: flat hp niebieskie: mres/lvl rozwijanie umiejętności: tu mam dylemat między w>e>r>q a e>w>r>q build, czyli to na co wszyscy czekamy. Podam gotowy :P buty pod penetracje ahg (rozwinięcie kielicha) deathfire grasp ROA Shurelia Hourglass I ta śmieszna różdzka pod mres i penetrację. Combo: E- DFG - dobiegamy do wroga - R - W - autoatak do cooldownow, gdy trzeba to leczymy siebie lub sojusznikow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...