Skocz do zawartości

Przywitanie...


Scarred

Recommended Posts

Zawsze ciężko było mi pisać jakiekolwiek powitania, no ale kiedyś musiał przyjść ten czas aby się przełamać.

 

Więc, na początek witam wszystkich, tych którzy na forum się udzielają od długiego czasu, oraz tych którzy dopiero co się zarejestrowali.

 

Mam na imię Kamil, pochodzę z woj. Lubelskiego, wiek - no cóż, każdy sam oceni po sposobie pisania wypowiedzi. Interesuję się m.in. językami obcymi, anime, nie stroniąc też od gier (np. ostatnio zakupiony zestaw Portal & Portal 2 :) ).

 

W fandomie nie jestem jeszcze nawet pół roku, a jednak mam już kilka pomysłów na Fan-fic, które możliwe że wkrótce zrealizuję. Jestem też w trakcie tworzenia OC, i jeśli mi się uda to jutro go ukończę.

 

Jeśli macie jakieś pytania - piszcie, z chęcią odpiszę (z moją pamięcią zapewne zapomniałem napisać kilku istotnych rzeczy) :portalface:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolejnego Brony-ego z Lubelskiego na forum :pinkie: , baw się dobrze łap :muffin: na start. :portalface:



Zadam ci parę standardowych pytań:

 - Lubisz Pinkie Pie? :pinkie4:

- Księżniczka Luna czy Celestia?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

- Fanart/fanfic?

 

PS:Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na naszym forum to zapraszam do quizu Pinkie Pie :pinkie:

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj i baw się dobrze               :brohoof: 
Kilka pytań:

-Jaka jest Twoja ulubiona gra?
-Lubisz parodie filmowe (te stare)?
-Masz ulubioną książkę? Jak tak to jaką?
-Co sprawiło, że zacząłeś oglądać MLP? 

 

Też jestem z woj. Lubelskiego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 - Lubisz Pinkie Pie?

- Księżniczka Luna czy Celestia?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?

- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

- Fanart/fanfic?

 

 

Po kolei:

- Nie mogę powiedzieć że nie, chociażby ze względu na charakter. :crazy:

- Tu oczywiście dominuje Luna, można się domyśleć po avatarze.

- Chrysalis, beż wątpienia.

- Twilight... cóż, musiałem aż się zastanowić, jednak sądzę że Alicorn lepiej do niej pasuje.

- Ostatnio czytany na zagranicznym serwisie "Dearest Fluttershy", który nawet na mnie wywarł wrażenie ;_; (Nie zapominając oczywiście o "innych"   :crazytwi:

 

 

-Jakie anime widziałeś,oglądasz?

 

 

 

 

Podaj tytuły. Ostatni koleś który mówił że "anime to jego życie" obejrzał tylko naruto.

 

 

 

Nie mówię że anime to moje życie, jednak kiedy przychodzi mi obejrzeć jeden odcinek, to zaraz za nim 2-3 kolejne. A z tytułów to "Kill la Kill", "Shakugan no Shana", "Sword Art Online", no i z obecnie oglądanych to seria "Fate", "No Game, No Life" oraz "Acchi Kocchi", no i kilka anime w zakładkach które mam zamiar oglądać.

 

 

-Jaka jest Twoja ulubiona gra?

-Lubisz parodie filmowe (te stare)?

-Masz ulubioną książkę? Jak tak to jaką?

-Co sprawiło, że zacząłeś oglądać MLP? 

 

 

- Cóż, wybór z moich gier jest trudny, jednak z ulubionych: Portal 2, Dota 2.

- Parodie? Czy mógłbyś jaśniej? :shrug2:

- Opowieści z Narnii, dokładniej "Lew, Czarownica, i Stara Szafa".

- Tutaj będę musiał się rozpisać.

 

Wszystko się zaczęło od zwyczajnego dnia. Byłem średnio-zaawansowanym graczem gry "osu!", no i próbowałem dalej rozwijać swoje umiejętności. Pobrałem kilka paczek beatmap, no i losowałem. Wylosowałem remix Alexa.S, utworu Kena Ashcorp'a "20 Percent Cooler", który już po kilkunastu sekundach mi się spodobał. Poszukiwałem tekstu, a kiedy go znalazłem znalazłem ciekawostę, o tym że piosenka luźno nawiązuje do MLP:FiM. W pierwszym momencie poczułem zdziwienie, jednak wróciłem do gry. Potem znalazłem kolejne utwory, tym razem Daniela Ingrama, które też mocno mi się spodobały. Pomyślałem: "Może warto to sprawdzić?", no i zacząłem przeglądać informacje o serialu. Trafiłem na wikipedię, tam dopiero wyczytałem o fandomie, o tym, dlaczego tyle osób się tym interesuje. Tak trafiłem na pierwszy sezon, który mnie trochę zraził, jednak z upływem czasu go ukończyłem. Potem troszkę szybciej poszedł sezon drugi, a sezon trzeci zacząłem oglądać z napisami (Poczułem pewną zmianę dubbingu, która mnie zasmuciła, ponieważ o ile w sezonie pierwszym był bardzo dobry, to o tyle trzeci mnie nie przekonał), który razem z Sezonem czwartem obejrzałem błyskawicznie.

Potem znalazłem utwory tworzone przez fanów, które do tej pory znajdują się na mojej playliście, przeplatane z innymi, oraz fan-arty, które mnie ujęły.

 

Jednym zdaniem: Co sprawiło? Animacja, oraz taka dawka słodkości, że nie mogłem się ugiąć :twiblush2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Ściana wschodnia! Fajnie wiedzieć, że broniacy są także po tej stronie Polski.

Widzę, że się interesujesz językami obcymi. Możesz mi powiedzieć jakimi językami się interesujesz? Ile ich znasz i jak idzie ci nauka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że się interesujesz językami obcymi. Możesz mi powiedzieć jakimi językami się interesujesz? Ile ich znasz i jak idzie ci nauka?

 

 

 

Cóż, bardziej wolę się uczyć sam, wykorzystując dany język w praktyce (o ile jest taka możliwość), nie zapominając o książkach, przez co jak narazie mozolnie mi to idzie. Język angielski opanowałem do wysokiego poziomu, obecnie uczę się niemieckiego, oraz niedawno zacząłem próby opanowania języka francuskiego. W planach jest też japoński, jednak nad tym jeszcze będę się zastanawiał. :pbtt:

 

 

-ulubiona postać z tła?

-jakich fandomowych wykonawców słuchasz?

-ulubiona klacz z mane6?

-ulubiona postać?

 

 

- Na postacie z tła nie bardzo zwracałem uwagi, jednak wydaje mi się że jednak Derpy.

- Wieeeelu. Remixy Sima Gretiny, Foozgoz'a, MandoPony, The Living Tombstone, do mniej znanych aczkolwiek też dobrych np. BlackGryph0n & Baasik.

- Jeśli muszę wybrać, to jednak Fluttershy ;_;

- Zdecydowanie Luna.

 

 

Chodzi mi o takie filmy jak np: "Czy leci z nami pilot?", lub "Naga Broń".

 

 

 

Naaah. Filmy oglądam bardzo rzadko, a spodowane jest to bardziej brakiem chęci do oglądania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Cóż, bardziej wolę się uczyć sam, wykorzystując dany język w praktyce (o ile jest taka możliwość), nie zapominając o książkach, przez co jak narazie mozolnie mi to idzie. Język angielski opanowałem do wysokiego poziomu, obecnie uczę się niemieckiego, oraz niedawno zacząłem próby opanowania języka francuskiego. W planach jest też japoński, jednak nad tym jeszcze będę się zastanawiał. :pbtt:

Francuski jest bardzo fajnym językiem, pod pewnymi względami prostszym niż angielski. Problemem jest znalezienie dobrego towarzysza do rozmów. Sam próbuję swoich sił i jak dotąd odniosłem wrażenie, iż Żabojady niezbyt lubią obcych... Ostatecznie zarejestrowałem się na http://www.french-brony.com, bo tam raczej pozytywnie mnie powitano.

 

A co do japońskiego... No nie wiem. Ogólnie jestem zdania, że jest to najłatwiejszy do ogarnięcia z języków dalekowschodnich. Nie ma w nim podziału na liczby pojedynczą i mnogą, brak przypadków, pytania tworzy się banalnie, brak "stopni grzeczności", no i jest w nim w cholerę zapożyczeń z angielskiego, więc znaczenia wielu złów można się domyślić. Z drugiej strony jednak posiada 3 rodzaje pisma (2 sylaberiusze i chińskie znaki kanji, czyli jeden znak - jedno słowo). No i nie ma tylu rozmawiających, co języki chińskie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...