Skocz do zawartości

Figurka Comic Conu 2014


Recommended Posts

Wiem, że temat może się wydawać nieco zbędny, ale trudno (:

 

Hasbro na facebooku pokazało figurkę na tegoroczny Comic Con 2014, który będzie w San Diego. Jest to Mane-iac, którą będzie można również dostać jako lalka. O dziwo, do kucyka dali jej odważnego bohatera, Hum Druma aka Spika. (Czy tylko ja dostrzegam, że jest chyba pluszakiem?) Mnie osobiście średnio mi się podoba, jedynie co do lalki, fajna jest kiecka. A jakie jest wasze zdanie na ten temat? :)

 

Link do zdjęcia: https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/1524736_894928270524611_5122021787650882850_n.png

Edytowano przez Violett
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam być szczera? Uważam, że lalka jak i figurka jest paskudna, a dobór postaci....uh mogli naprawdę wybrać kogoś lepszego niż antagonistę najgorszego odcinka IV sezonu.  :pinkrage:  Sukienka na lalce.....bałagan, bałagan, bałagan wygląda jak jakaś suknia balowa z zabawki z chińskiego marketu i nawet dobór moich dwóch najulubieńszych kolorów mnie nie przekonuje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się ta figurka bardzo podoba, gdyż lubię Mane-iac, ale jakoś za mało tej grzywy ma...

Co do lalki - co tam robią fioletowe pasemka?

I tak każda lalka z EG musi być przesłodzona, wyidelizowana i taka... no wiecie xD

No bo spójrzcie tylko na tę lalkę, Celestii i Zecory.

Tylko co ten Humdrum...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam być szczera? Uważam, że lalka jak i figurka jest paskudna, a dobór postaci....uh mogli naprawdę wybrać kogoś lepszego niż antagonistę najgorszego odcinka IV sezonu.  :pinkrage:  Sukienka na lalce.....bałagan, bałagan, bałagan wygląda jak jakaś suknia balowa z zabawki z chińskiego marketu i nawet dobór moich dwóch najulubieńszych kolorów mnie nie przekonuje. 

 

Mam nadzieję, że figurka będzie wyglądać lepiej w rzeczywistości ;/ Bo póki co zarówno lalka, jak i kucyk to tragedia :/ OP już napisała to co mi się cisnęło na usta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...