Jump to content

Dzieci OC-ków, OC-ki dzieci poszukiwane!


Discordia
 Share

Recommended Posts

Z grubsza wygląda to tak: Mój fanfic, Ostatnie Królestwo jest pisany na nowo, a że ostatnimi czasy nie mam zbyt wiele weny na OC-ki, potrzebuję ich od was. Te OC-ki powinny być dziećmi waszych OC-ów, lub same być dzieciakami.

Moje "wymagania"

1. Potrzebuję dokładnego opisu postaci. W teori, te dzieci nie powinny być dziećmi żadnej postaci kanonicznej, ale po przegadaniu tego na PW, mogłabym się zgodzić.

2. Zakaz, powtarzam ZAKAZ postaci OP i alicornów. Jeśli napiszesz "kiedy miał dwa lata, stracił rodziców, których pożarła zmutowana nauczycielska Clopów w szkole, trafił do sierocińca, gdzie poznał całą Mane 6 i został alicornem", na pewno pominę tą postać.

3. Mogą być rasy poboczne, typu zebry i gryfy ale także nie OP.

4. Przyjmuje odmłodzone o kilka dobrych lat, porządne OC-ki.

5. Chciałabym, byście podali "pracę", którą wasz kucyk mógłby się zajmować.

6. Dzieciaki mogą być od dwóch do siedemnastu lat.

7. Błagam was, REALNIE.

Opowiadanie z pewnością nie jest clopem, gore ani gridmarkiem.

UNIWERSUM OSTATNIEGO KRÓLESTWA:

Ostatnie Królestwo, jest to Kryształowe Imperium, które po ataku Discorda zajęły źrebaki. Ważniejszymi sprawami zajmuje się Maximal Crash, wraz z trójką doradców; Wise Shine i Fire'a, dzieci Twilight oraz od pewnego momentu z tajemniczą Dawn Star.

W Królestwie dzieci dzielą się na dwie grupy: Młode Źrebaki, czyli dzieci od dwóch do dziewięciu lat oraz Starsze Źrebaki, w skali wieku 10 - 17. Młodzi spędzają całe dnie na zabawie, biegają w małych grupkach po miasteczku. Te dziewięciolatki czasami pomagają starszym w pracy, ale młodsi od nich bawią się non stop. Starsi mają zaś obowiązek pracy. Zajmują się różnymi rzeczami, np. Wise Shine poza doradztwem jest bibliotekarką a ogier Silver Cog ma warsztat. Często te zajęcia odzwierciedlają ich hobby, jednak nie zawsze.

Żyją dosyć skromnie, starsi mają w domach dużo młodych. Zajmują się nimi, zdobywają dla nich jedzenie. Jedzenie, codziennie rozdaje Maximal Crash. Wodę ściągają ze studni.

Każde źrebię ma wkład w Ostatnie Królestwo. Nie ma dorosłych, więc dzięki źrebiętom Królestwo jest żywe.

Link to comment
Share on other sites

Prosz, może się spodoba.

 

Imię: Twisted Screw.

 

Wiek: 14.

 

Rasa: Kucyk ziemny.

 

Miejsce zamieszkania: Hoofington.

 

Zainteresowania: Książki, zabawki, uwielbia chodzić na place zabaw, kocha koty.

 

Charakter: Dobroduszna, pracowita, ma cięty język, dziecinna, niecierpliwa, hałaśliwa, dowcipna, gadatliwa, niezdarna.

 

Płeć: Klacz.

 

Rodzina:

 

Matka - Mizzle. Pracuję w fabryce pogody, jest oczywiście pegazem i świetnie gotuję.

 

Brown Magnifier - Jest detektywem, dorabia też jako antykwariusz choć to bardziej hobby, jest kucem ziemnym.

 

Przyjaciele: 

 

Gentle Heart – Klacz, Jednorożec w jej wieku. Ma młodszą siostrę, którą się czasem opiekuję.

 

Captured Mending - Stary ogier, który w młodzieńczych latach podróżował. Zatrzymał się niegdyś w Canterlocie i pobierał nauki od najlepszych

rzemieślników i wynalazców.

 

Poza nimi klacz nie ma przyjaciół, tylko zwykłych znajomych.

 

Historia: 

      Klacz urodziła się i wychowyje w Hoofingtonie. Mieszka w domku, na obrzerzach miasta. Screw jest jedynaczką, ale nie narzeka. Całe życie towarzyszy jej czarny kot Nigrum, którego wzieli ze schroniska. Chodziła do przedszkola, gdzie poznała Gentle Heart, klacze od razu przypadły sobie do gustu. Gentle była spokojna, cicha i zwinna co było przeciwieństwem Screw. Chyba właśnie dlatego tak się polubiły. Ojciec Twisted przyprowadzał ją do swojego przyjaciela Captured Mendinga. Klaczka nie była począkowo zbyt chętna do rozmowy ze starcem, ale nie był on taki nudny jak przypuszczała. Opowiadał jej o swoich podróżach, umiejętnościach, które zdobył. Rozniecił w niej zainteresowanie do majsterkowania. Gdy podrosła przychodziła do Mendinga sama i odnalazła w nim przyjaciela.

     Po ukończeniu szkoły klacz poświęciła się już całkowicie majsterkowaniu, z niepotrzebnych śmieci robiła prowizoryczne zabawki. Jej przyjaciel jej pomagał i uczył. Stawała się w tym coraz lepsza. Gentle, bardzo lubi malować więc czasem przyozdabia jej "bibeloty". Gdy klacz udała się jakaś rzecz sprzedawała ją, a pieniądze przeznaczała na coraz to lepsze i nowsze narzędzia. Poza tworzeniem zabawek Twist lubi naprawić coś w domu. Jej matka śmieje się, że takie rzeczy są obowiązkiem jej ojca a nie młodej klaczy.

 

Historia zdobycia CM: Gdy klacz miała 8 lat po raz pierwszy odwiedziła swoją przyjaciółkę. Poszły do pokoju, gdzie spała młodsza siostrzyczka Gentle heart. Screw jako osoba hałaśliwa i dosyć niezdarna, potknęła się i upadła na małą ciuchcie klaczki, przy czym ją obudziła. Gentle Heart zaczęła uspokajać małą, by jej rodzice nie zorientowali się, że obudziły siostre. Screw w tym czasie zebrała wszystkie przydatne przedmioty (Użyła duuużo taśmy :rainderp: ) i naprawiła zabawkę. Gdy wspólnymi siłami udało im się utulić klaczkę do snu  obie dostały swoje znaczki. Twisted Screw klucz francuski a Gentle Heart  drewnianą kołyskę.

 

Wygląd: 14smzcp.png

 

Ciekawostki:   
- Klacz nie lubi owadów.
- Screw ma klaustrofobie.
- Uwielbia słodycze.

- Zawsze śpi ze swoim pluszakiem, małym słonikiem, którego dostała od Captured Mendinga jeszcze jako mała klaczka.

 

Moja Twisted może być rzemieślnikiem lub kucem-napraw-zrób-popraw :crazytwi2:

Edited by Muffinxd
Link to comment
Share on other sites

Imię: Spin Silver

Rasa: Pegaz

Płeć: Ogier

Wiek: 14

Wygląd: myPony.png

Rodzice: 

    Ojciec: Amet Silver - Filozof i Fizyk

    Matka: Heli Silver - nauczycielka w instytucie

Zainteresowania: Książki, rozmyślanie w samotności.

Charakter: Typ samotnika. Nielubi przegrywać choć tego nie pokazuje. Spokojny i opanowany. 

Historia: Urodził się w szanowanej rodzinie w Cloudsdale. Rodzice ukrywali go przed społeczeństwem, uczył go ojciec i matka, dzięki temu uczył się szybciej i lepiej. Nieraz patrzał przez okno i rozmyślał dlaczego rodzice nie puszczą go do normalnej szkoły, ale po kilku latach przestał to robić i postanowił zapomnieć o innych kucach. Jak na swój wiek był wykształcony, gdy był sam w domu czytał książki ponieważ w pustym domu nie było nic lepszego do roboty. Pewnego razu skończyły mu się książki więc poprosił rodziców o kupienie nowych, oni zamiast tego kupili mu teleskop i zaczęli mówić mu o astronomii i kosmosie, źrebak zafascynował się tym i pierwszej nocy zaczął oglądać gwiazdy, wtedy na jego boku pojawił się cutie mark, planeta z liliowym pierścieniem.

Link to comment
Share on other sites

Imię; Steel Hoof
 
Wiek; 14
 
Płeć; Ogier
 
Rasa; Ziemny
 
Rodzice;
*Iron Heard - pracownik fabryki
*Golden Wing - tkaczka
 
Wygląd;
*Sierść; Karmelowa
*Grzywa; Szara ścięta do sierści // czarny beret
Ogon krótki postrzępiony
*CM; brak // namalowane na bokach wilcze łapy by ukryć puste boki
*Krótki opis;
Kuc chuligan z wyglądu i zachowania odbiegający od norm społecznych
 
Cechy charakteru; Chaotycznie Dobry
Robi to co chce i to co jest wstanie w danym momencie. Chodzi własnymi drogami. Dobrze czuje się w grupie podobnej mu. Nie znosi ograniczeń. Ceni wolną wole i wybory które podjął będąc gotów przyjąć ich konsekwencje chyba że go przerosną. Wtedy spróbuję się wywinąć. // Arogancki, leniwy, bitny...
 
Historia; Urodzony i wychowany na Manehattanie w jednej z robotniczych dzielnic z wielkiej płyty. Gdy matka i ojciec ciężko pracowali do późna on po szkole poznawał uliczne życie i jego zalety. Że władzy trzeba się pozbyć rewolucją lecz nigdy nikt nic nie robił. To były tylko słowa i ideały które głęboko tkwią w jego pamięci zalane pierwszymi butelkami piwa.
 
Praca;  fizyczne np. rąbanie drewna, przenoszenie pakunków. Żadnej umysłowej typu robota w bibliotece czy przy papierach.
 
Dopiski;
Anarchista
Edited by Hoffner
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 
RASA: pegaz
 
IMIĘ: Konwalia
 
my_oc_konwalia_by_karcia0803-d7p108v.jpg
 
HISTORIA ŻYCIA: Konwalia gdy miała 5 lat została odebrana swoim rodzicom ponieważ nie opiekowali sie nią i często była przez nich bita. Była w wielu rodzinach zastępczych lecz za każdym razem uciekała. W wieku 11 lat została adoptowana przez Rain Chaser. Jej jedyną przyjaciółką jest Cyan Flight.
 
WYGLĄD: Konwalia to biała pegazica o bladoróżowej grzywie i ogonie. Ma ciemno zielone oczy i jest ślepa na prawe oko. Nosi fioletowe okulary ponieważ na lewe oko ma małą wade wzroku. Grzywe i ogon ma splecione w kucyk i związane fioletowymi gumkami (wiem że na rysunku ma na ogonie warkoczyka ale zmieniłam jej ogon na kucyka). Oczy mają podobny kształt jak u Fluttershy. Jej CM to dwie zielone pałeczki do gry na perkusji.
 
HISTORIA CM: Konwalia razem ze swoja przyjaciółką chciały założyć zespół. Konwalia nie wiedziała na czym będzie grała. Zastanawiała się nad wieloma instrumentami, aż do głowy wpadł jej pomysł że będzie grała na perkusji. Została zapisania na naukę grania na perkusji. gdy wróciła do domu pochwaliła się swojej mamie że dostała znaczek.
 
CHARAKTER: Nieśmiała, grzeczna, przyjacielska, romantyczka, lubi dużo mówić, niezdarna, energiczna.
 
CIEKAWOSTKI: Gdy była mała nosiła opaske zasłaniającą ślepe oko. Boi sie ciemności. Kocha mleczną czekoladę.
 
 
 
 
Może grać w jakimś lokalnym zespole albo sprzątać chodniki albo pracować w bibliotece.
 

Edited by Karcia
Link to comment
Share on other sites

Oc:

cyan_flight.png

Rasa

Pegaz

Wiek

13 lat

Historia Życia

Cyan Flight to niewidomy Pegaz pochodzący z Ponyville, a jej rodzicami są Starlight Darling i Cloud Dasher. Ma również brata, z którym jej się nie układa. Mieszka w miasteczku od zawsze, między innymi dlatego, że przez jej chorobę jest zbyt nieodpowiedzialna by latać. Nigdy nie miała prawdziwych przyjaciół, odkąd tylko pamięta towarzyszy jej muzyka. Dzięki niej poznała Heartmenedera, z którym aktualnie się umawia.

Dłuższa Historia Życia

 
Gdy Cyan miała się urodzić nikt nie spodziewał się defektu w jej oczach. Wiadomo było tylko o bliźniakach. Ogromnym szokiem dla Starlight i jej męża były pokryte bielmem oczy córeczki. Pocieszenie znalazła w drugim dziecku, Sunny Hunterze, złotym jednorożcu, co znalazło odbicie w jej późniejszym wychowaniu, do którego kopyto przyłożył jej ojciec, Cloud Dasher. Klacz znalazła pocieszenie w muzyce, po tym jak zaczęła śpiewać w szkolnych konkursach i grać na najprzeróżniejszych instrumentach, ale najbardziej lubi Keyboard i Pianino.Gdy pewnego dnia jej szkolna przyjaciółka Blossom zaprosiła ją na urodziny i poprosiła ją by zaśpiewała nikt nie spodziewał się początku wspaniałej kariery muzycznej..

Wygląd

Ciemnocyjankowa sierść,jaskrawo-zgniło-zielone pasmo na ogonie i cyjankowo-zielone grzywa i ogon. Zielone oczy pokryte bielmem.

Historia CM

Pewnego dnia jej przyjaciółka Blossom zaprosiła ją na urodziny i poprosiła o zaśpiewanie sto lat i innych piosenek. Jej głos zachwycił gości i przyjaciółki, a gdy Blossom przyłączyła się grając na gitarze elektrycznej obie zdobyły swoje CM.

Charakter

Klacz jest nieśmiała w kontaktach towarzyskich, ale mija jej to gdy tylko staje przed mikrofonem lub instrumentem. Z racji tego, że potrzebuje przewodnika zmuszona została do bycia ufną. Bywa wredna, czasem infantylna. Jest jak jajko z niespodzianką, nigdy nie wiesz co dostaniesz. Jednego dnia jest spokojna, a drugiego "Żywe Srebro". Uwielbia denerwować innych i w gruncie rzeczy jest bardzo zamknięta w sobie i trochę potrwa zanim ktokolwiek ją pozna. Dla niej szklanka jest zawsze do połowy pełna.

Ciekawostki

Od urodzenia jest niewidoma, jej oczy pokrywa bielmo; może jeść słodycze przez cały dzień; kocha cyjankowy kolor; podziwia księżniczkę Lunę

Jeżeli chodzi o pracę to śpiewanie w okolicznym zespole? Cokolwiek z muzyką, jeżeli wpadniesz na lepszy pomysł związany z tematem muzycznym też może być.

Edited by CyanFlight
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...