Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Recommended Posts

ShadowWorld-1280x960-1.jpg

Welcome to Shadow World.

 

Zapraszam do mojego małego świata pełnego cichej pieśni oraz delikatnych ruchów.

 

 

Oto lista sesji, które mogę dla was prowadzić oraz informacje, które muszą się znaleźć w Kartach Postaci.

Dodatkowo nadmienię, że jestem dość wesołym MG i wiele rzeczy u mnie jest żartami, co nie zmienia faktu, że potrafię prowadzić coś poważnego. Gustuje w Cieniach i Mroku, jednak druga strona barykady nie jest mi obca.

 

 

Każda karta powinna zawierać takie rzeczy jak:

-Imię i nazwisko [Może być samo imię lub pseudonim.]

-Płeć i wiek

-Rasa [Chyba, że sesja stwierdza brak ras.]

-Wygląd

-Charakter [Lub kariotyp w wypadku Wolsunga]

-Historia [Z niej zawszę wyciągam pierwsze umiejętności, więc radzę się dobrze rozpisać]

-Oraz wszystkie dodatkowe wymogi dla poszczególnych sesji.

 

Z racji trochę małej ilości czasu bo jutro do pracy napiszę jak na razie kilka Światów i pojutrze edytuję.

 

 

D&D

*Rasy do wyboru [Wysoki elf, Półelf, Człowiek, Krasnolud, Niziołek]

*Klasa [barbarzyńca, Bard, Czarodziej, Druid, Kapłan, Łotrzyk, Łowca, Mnich, Paladyn, Wojownik i Zaklinacz.]

*Atrybuty [ są to podstawowe cechy postaci ( Siła, Zręczność, Budowa, Intelekt, Mądrość i Charyzma ) będę używał tutaj systemu B+30 czyli bazowe statystyki + 30 punktów do rozdania.

*Charakter jest tu krzyżówką tworzącą tabele 3x3 i jest mieszaniną pierwszego członu [Praworządny, Neutralny i Chaotyczny] z drugim członem [Dobry, Neutralny i Zły] od charakteru zależy jak wasza postać powinna reagować ( Za reagowanie nieodpowiednie do charakteru jeśli było bezpodstawne jest kara w karmie ( Karma jest dla mnie tylko ważna bo na jej podstawie dostosowuję reakcję świata i jakoś loot'u. ), A za całkowicie sprzeczne lub całkowicie zgodne jest kara/nagroda w postaci punktów charakteru. Czemu tak? By gra była bardziej klimatyczna i wyeliminować szalonych graczy robiących co chcą. ( Jak na przykład druid lub łowca zabijający od tak zwierzynę w lesie, bo może albo Kapłana, który ignoruję cierpiących ludzi by zagrać jeszcze jedną rundę w pokera. )

 

 

S.T.A.L.K.E.R.

Tutaj też możecie wybrać czy chce abym zrobił sesje na mapie, z którejś gry czy stworzył własną. Mogę też zamiast terenów naokoło Czarnobyla stworzyć Zonę gdzieś indziej ( Tajna baza jądrowa na Madagaskarze? Czemu nie! )

*Rasy niet

*Długość pobytu w Zonie.

*Profesja [ Co ktoś robił zanim poszedł do Zony. To już na start mi pokazuję jakie umiejętności ktoś może posiadać. W historii należy podać jak długo się to robiło i czy kontynuowało się to w Zonie ( jeśli tak to u kogo? )

*Frakcja, do której się dołączyło ( lub stara się dołączyć. ) [ Frakcje podam jak już będzie wiadomo gdzie się rozpanoszy Zona.

*TALENT [ Coś co się lubiło robić jak się było DZIECKIEM ( Jeśli zupełnie różne od profesji wytłumaczyć czemu się to różni w historii ) żeby nie było, że ktoś jak był mały szukał artefaktów albo był dobry w znajdowaniu anomalii. ]

 

 

Metro

*Rasy Niet

*Profesja [Jak się odnalazłeś w podziemnym świecie i jak zarabiasz pieniądze.]

*Stacja ojczysta

*Frakcja, do której należysz [Jak twoja stacja macierzysta nie należy do tej frakcji to czemu do niej wstąpiłeś i gdzie teraz mieszkasz. Frakcje to: Hanza, Linia Czerwona, Polis, Stowarzyszenie WOGN, Sojusz Bałmański, Reich, Trockiści, Bandyci, Sojusz Dynamo.]

*Talent [ Coś co się lubiło robić jak się było dzieckiem

 

 

Świat Dysku

*Profesja lub zajęcie

*Cechy osobowości

*Życiorys

*Sprzęt

*Cel

*Umiejętności

 

Fallout:

*Perk

*Weapon of choice

*Ewentualna przynależność

 

Neuroshima: KP do ustalenia ze mną.

Mass Effect: Także do uzgodnienia ze mną.

Własne kreacje oraz wspomoc dla początkujących MG. Lubię doradzać i dawać przykłady różnych rozwiązań.

 

Mogę prowadzić gry w świecie kucyków i również ich odbicia w innych uniwersach. Ponyshima? Why not! :pinkie:

Nie prowadzę sesji dla postaci typu Emo, Anime i nie lubię postaci, które są odgrywane inaczej niż jest to zapisane na KP.

Nie prowadzę sesji slice of life i jedyna sesja jaka taka będzie jest moją jedyną próbą tego.

Wkrótce dodam kolejne Światy.

Edited by Serox Vonxatian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pseudonim: Obiekt EL-500

Płeć: Samiec

Wiek: Nieznany

Wygląd:

http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20111022190741/stalker/images/b/b2/Cop_pda_bloodsucker_underground.png

Charakter: Neutralny zły

Długość pobytu w Zonie: ok. 1,5 roku

Profesja: Pijawka

Frakcja: Mutant

TALENT: Zdolności specjalne - inteligencja oraz regeneraja

Historia:

*Kartoteka obiektu "EL-500"

 

Obiekt był obserwowany już od dawna. Cechował się większą siłą i szybkością od swoich pobratymców, a przede wszystkim inteligencją i zdolnością działania w grupie. Kilkukrotnie widywano jak ubiera rzeczy stalkerów i udaje martwego, lub wydaje dźwięki zbliżone do ludzkiej mowy, by gdy zbliży się ofiara zaatakować niespodziewanie. Najprawdopodobniej obiekt jest odporny na emisje oraz anomalie psychiczne. Nie boi się światła jednak potrzebuje krwi do przeżycia, niestety ludzie wyssani z krwi powstają, na szczęście jedynie jako mało niebezpieczne zombie. Najprawdopodobniej pierwszy egzemplarz przypadku czystej ewolucji mutantów.

 

*Kartoteka wiedzy o Pijawkach:

 

"Kamuflaż pijawki jest bardzo skuteczny, potrafi niepostrzeżenie podejść do wroga i wyprowadzić solidny atak. Są zwinne i szybkie. Pijawkę zabić można tylko gdy atakuje.Gdy wybieramy się na polowania na te mutanty najlepiej wyposażyć się w szybkostrzelną broń. Nie ma sensu strzelać do pijawki,która akurat jest niewidzialna - jest to po prostu marnowanie pocisków. Większość pijawek daje czasem znak że będzie atakować zaczyna wyć a tego dźwięku nie da się nie usłyszeć."

 

***

 

-Do wszystkich sił pilnujących Zonę, obiekt należy schwytać bądź jeśli nie będzie innej możliwości, WYELIMINOWAĆ. Nie możemy dopuścić by wpadł w ręce wrogich sił czy też Stalkerów. Bez odbioru.-

 

Nie zapoznałeś się z wymaganiami KP tej sesji ~Serox Vonxatian

Edited by Serox Vonxatian
Odrzucenie karty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imię i nazwisko: Witalij Mierkułow.

Płeć i wiek: Zdecydowanie mężczyzna, 38 lat.

Długość pobytu w Zonie: Kot, dopiero przyjechał.

Profesja: paramedyk/żołnierz.

Talent: Celność - w dzieciństwie strzelał w ptaki z pracy.

Frakcja: Wojskowy.

Wygląd: Krępy, po żołniersku ścięty, lecz hodujący sobie kozią bródkę mężczyzna w sile wieku. Brązowe oczy, ciemne włosy, pociągła twarz z perkatym nochalem. Barczysty, choć nie przesadnie silny. Dobra kondycja. Tak to raczej średniej postury.

Charakter: Luzak, choć dwa razy myśli, nim coś zrobi. Posłuszny jak prawdziwy żołnierz.

Historia: Nie był najgrzeczniejszym dzieckiem, bo lubił sobie porzucać kamieniami, pobić się z kumplami czy pobiegać za dziewczynami ciągnąc je za włosy, ale chciał sprawić, by rodzina była z niego dumna. Dlatego edukował się dzielnie, żeby zostać doktorem lub pielęgniarzem, nawet wyszkolił się na paramedyka, kiedy była okazja. Niestety wspaniałe plany pokrzyżował mu brak pieniędzy, przez co Witalij zmuszony był imać się każdej roboty, sam sporo majsterkował, by wreszcie, z rezygnacją, zapisać się na ochotnika do armii. Po intensywnym i ciężkim dla niego szkoleniu wojskowym został prawdziwym żołnierzem i służył przez krótki czas w Afganistanie. Pełnił tam rolę zwiadowcy swojego oddziału, przez co bardzo szybko musiał nauczyć się opanowania, tego, by trenować wzrok i słuch oraz kryć się przed mudżahedinami, by nie zrobili z niego sitka. Do Zony trafił jako wojak z kompanii karnej, do której trafił za pobicie oficera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

-Imię i nazwisko :Łukasz Kowalski (Teraz brak)

-Płeć i wiek : Chłopak (Dziewczyna : Obecnie) 17 lat

-Wygląd :(Chłopak)Niski,twarz ma owalną,mały nos,niebieskie oczy,włosy dosyć długie jak ma chłopaka w dodatku są lekko kręcone,ręce biła,drobne i delikatne)

(Dziewczyna)Takiego samego wzrostu jak i męskiej postaci,twarz owalna,dziewczęca,blada,gładka,duże niebieski oczy,wąskie,kształtne,czerwone,długie kruczoczarne miękkie włosy.Ocena w skali piękna 8/10.

-Charakter :Cichy,bardzo nie śmiały,boi się ludzi których nie zna,prawie nigdy nie odezwie się pierwszy chyba że się przełamię psychicznie,cały czas próbuję się zmienić.Od czasu do czasu popada w dziwne histerie.

-Historia : Urodził się w małej wsi na wschodzie Polski,w wieku 2 lat przeprowadził z rodzicami do małego miasta w centrum kraju.W ciągu 3 najbliższych lat oprócz siebie i rodziców mieszkał już z bratem i siostrę.Już wieku 4 lat grał w gry komputerowe,wprawdzie były to jeszcze marne gry ale grał,później miał już mniej czasu ze względu na rodzeństwo.On mieszkał z bratem w jednym pokoju na piętrze domu w którym mieszkali a siostra w pokoju obok.Tak minął przedszkole,podstawówka i lecz w gimnazjum miał już problemy przez jego agresywne zachowanie przez co miał bardzo słabą ocenę z zachowania lecz dziwnym trafem miał bardzo dobre wyniki z przedmiotów ścisłych jak matematyka,biologia i fizyka.Pod koniec gimnazjum z jednego ekstremum przeszedł w drugie,z aktywnego agresywnego osobnika stał się depresyjnym (shinjim)koledzy i koleżanki którzy lekko mu dokuczali odeszli chociaż lekko się przypominają o sobie od czasu do czasu.Sam poszedł do Liceum.Tam nadal miał bardzo dobre oceny z Matematyki i fizyki oraz biologi lecz za to jest tragiczny z w-f.Od tej pory wprawdzie iż był bierny,lecz starał się być miły,wprawdzie koledzy go niezbyt lubią to nauczyciele i woźne  oraz bibliotekarka.uważaj inaczej.

Informacje dodatkowe:

Całe przerwy i czas przed lekcjami spędza w bibliotece na ostatnim piętrze szkoł

Szkoła ma dwa piętra

15 osobowa Klasa składa się z samych chłopaków i jednej dziewczyny

Większość klasy gra w karty na przerwach a na lekcjach informatyki grają w c-s.1.6 on sam jak mu pozwolą choć zdarza się to nie często.

Ulubione zajęcia

-Matematyka

-Manga i anime a także kucyki

-Gry komputerowe

-Sen

-Książki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra, czas tu odświeżyć. Sesja od stalkera za jakiś czas zostanie odkryta i wznowiona, a sesja dla Atlantisa zostanie ruszona jak się przygotuję. Nie zapomniałem o tobie, po prostu tego typu sesje są mi dość obce i średnio zrozumiałe, więc potrzebuję sobie wszystko rozpisać, a na to potrzebuję chwili wytchnienia, nie to co mam w innych sesjach, że w przerwie między zadaniami na telefonie odpisuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwaga, to KP do sesji 18+. Osoby poniżej tego wieku nie powinny czytać tego dokumentu. [clop][gore][grimdark] ~Serox Vonxatian.

A to jest moja Karta

 

https://docs.google.com/document/d/1l97rsKc0oBJk9C0MbqouJuwXm_eOSiZCWS4G9vE8pEA/edit

 

Oprócz tego KP przyjęte zaczynam pracę nad sesją. Może trochę potrwać, ponieważ chcę zdać xD

Edited by Serox Vonxatian

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...