Skocz do zawartości

Małe, Nieznane Coś [Oneshot][Slice of Life]


Dziadek Wanilia

Recommended Posts

Witam! Od razu mówię, że mimo, że ta strona jest na mlppolska, to nic oprócz jednego słowa nie jest związane z poniaczami. ALE, prosze nie zabijajcie mnie za to D: . A teraz tak serio. "Małe, Nieznane Coś" To króciutki wierszyk, na temat pisarza fan-ficków i tutaj przychodzi pierwsza rzecz na jaw, że jest to bardziej skierowane do początkujących pisarzy. I proszę przeczytajcie to z notką na końcu. Wiem, że wielu zapewne pomyśli, że jest to kolejny, nic nie warty śmieć, a samo wyjaśnienie w notce jest idiotyczne, ale zapamiętajcie, że nie stworzyłem, tego, żeby było oceniane. Stworzyłem to, żeby nadać trochę otuchy początkującym i wyjaśnić im co zrobić jeszcze przed samym pisaniem.

 

Małe, Nieznane Coś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie jest to utwór zasługujący na szóstkę. Wiersz biały, za którymi przepadam w tym przypadku arcydziełem nie jest. Sądzę że gdybym miała dawać oceny, dostał by trójkę. Ważne jest to, że motywuje pisarzy.

Radzę dopracować, bo jest w tym takie COŚ, co może jest małe i nieznane ale nietrudne do odkrycia. Powodzenia życzę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arent, czy ty chociaż przeczytałeś notatkę? XD Sam napisałem, że bym nie dał temu 1+ na polaku. Wiersz jest tutaj czysto symbolicznie, co widać jeszcze pan tam troszkę wyżej pomylił. Ten tekst ma po prostu zachęcać, lub dawać trochę odwagi, a nie ma być czymś co się oceni i będzie wspominało : "Ohh jakie to było wspaniałe". Więc jeszcze raz mówię! Ten tekst ma dawać otuchy, odwagi i sam nie uważam go za fanfica. Szczerze, to mógłbym to dać nawet bez wiersza, ale tak to już by nikt nie przeczytał XD.

 

A co do "tamtego" ff to wiem, że spartoliłem sprawę dlatego robię prawie całkowity reset tamtej serii i może w nowym roku będzie się można czegoś nowego tam spodziewać.

Edytowano przez Dziadek Wanilia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 years later...
×
×
  • Utwórz nowe...