Skocz do zawartości

[Dyskusja] Twilight Sparkle w sezonie V


Hoffman

Recommended Posts

Na horyzoncie już dawno pojawił się sezon piąty, nie zabrakło również spoilerów i różnorakich przesłanek, czego możemy się w nim spodziewać. Czy będzie lepszy czy gorszy, czy klimatem przypomni nam te pierwsze odcinki, a może przyniesie nam coś, co jeszcze bardziej zmieni oblicze serialu?

 

Wszystko jest możliwe. W tym wątku skupimy się na postaci Twilight, która wraz z zakończeniem sezonu czwartego może się poszczycić kolejnymi osiągnięciami. Co dalej? Jakie są wasze oczekiwania względem jej postaci? Co chcielibyście zobaczyć w kolejnym sezonie? Czy życzycie sobie więcej odcinków poświęconych tylko jej, czy też może wolicie by występowała razem z przyjaciółkami? Czy sądzicie, że w sezonie piątym czekają nas jakieś rewelacje na temat jej przeszłości? A może przeczuwacie coś jeszcze innego?

 

Zapraszam do dyskusji i podzielenia się swoimi przypuszczeniami, oczekiwaniami oraz zastrzeżeniami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że teraz Twilight będzie miała (jeszcze) więcej obowiązków i będzie musiała to pogodzić z przyjaźnią. Swoją drogą, dobry temat na podwójny odcinek. Mam też nadzieję, że będzie jeden odcinek, który pokazuje codzienne życie na dworze. Chciałabym jakby pokazali jej zamek od środka tzn. większość komnat, biblioteka, pewnie obserwatorium. Myślę, że to będzie sezon trochę bardzie poświęcony Twili

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam, iż prawdopodobnie pierwsze dwa odcinki (czy też odcinek dwuczęściowy) będzie poświęcony w całości nowej sytuacji w jakiej znalazła się Twilight. W końcu teraz ma własny zamek (ciekawe jaki obszar Equestrii otrzyma w lenno, jako swoje "królestwo" :MJTQO: ... prawdopodobnie Ponyville :cheese:). A tak poza tym to już widzę jak Twilight będzie starała się odbudować kolekcję książek z biblioteki. Przecież tam utracono dziesiątki woluminów pełnych wiedzy :crazytwi3:

Fajnie by było jakby pokazali trochę więcej świata poza Equestrią. W końcu obecnie jako księżniczka przyjaźni; mająca szerzyć ową po świecie; Twilight będzie miała świetny powód do częstych podróży do innych miast czy królestw.

Przy okazji, ciekawy by był odcinek w którym mieszkańcy Ponyville zmieniają swe zachowanie względem młodej księżniczki i zaczynają ją traktować jak Celestię; tylko w wersji mniej poddańczej :D; a Twilight starała by się udowodnić, czy przekonać innych, że się nic nie zmieniła.

Tak właściwie to ciekaw jestem czy Twilight będzie miała swoją osobistą gwardię, stacjonującą w jej zamku. To by stwarzało ciekawe możliwości wtrąceń do wielu odcinków.

Muszę jeszcze o tym pomyśleć i poczytać o V sezonie, bo na razie nie miałem czasu wyszukiwać przecieków na temat następnej partii odcinków :)

Edytowano przez Arkane Whisper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

O właśnie. Discord. Przecież on teraz jest pełnoprawnym przyjacielem głównych bohaterek, więc powinno go być więcej. Zwłaszcza, że musi zdobyć swój tron :)

W sumie to mógłby być fajny motyw przewodni serii. Discord starający się udowodnić, że potrafi być tak dobrym przyjacielem, jak reszta kucyków :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie snuję domysłów jaka będzie Twillight w nowym sezonie bo mam obawy, że nic się nie zmieni w jej charakterze. Chciałabym jednak żeby stała się trochę bardziej księżniczką. Wiem, że nie będzie taka wyniosła jak Luna i Celestia bo to nie w jej stylu i do niej nie pasuje, ale no trochę już zrobiła więc może dojrzeć do swej roli.

Poza tym chcę by wreszcie zmienił się jej wygląd na wyższy i smuklejszy!  :grumpybloom: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...