Skocz do zawartości

Tablet Manta Mid 704 Czy Opłaca Sie Naprawiać?


Kamiiru

Recommended Posts

Witam.

Wczoraj upał mi mój tani tablet. :derp4:

Jest to Manta MID 704 którą kupiłem rok temu.

W tablecie zrobił się pająk na ekranie, okazało sie że poszdł całkowicie dotyk.

Jednie moge go obsługiwać muszą komputerową.

Podobny tablet tylko żę nazywa sie Epseranza moge kupic za 130zł.

Więc mam pytanie. Czy opłaca się w ogóle ten tablet naprawaić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to tez tak myślę. Fajnie by było znaleźć Galaxy Taba 2 do 300zł. Bo taki mam budżet.

Szukam taba głownie do fanfików (pdf) filmów, zdjęć, i żeby gra MLP na androida mi się w ogóle nie zacinała. Choć to pobożne życzenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to tez tak myślę. Fajnie by było znaleźć Galaxy Taba 2 do 300zł. Bo taki mam budżet.

Szukam taba głownie do fanfików (pdf) filmów, zdjęć, i żeby gra MLP na androida mi się w ogóle nie zacinała. Choć to pobożne życzenie.

Samsunga Galaxy Tab 2 ostatnio widziałem na allegro za 300 zł (wersję "pionową").

A gra MLP zacina sie zawsze. Nawet na komputerze ;P

Wysłano z City Tab Lite

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 300 zł znajdziesz:

-Modecom FreeTAB 7001 HD z bardzo dobrym procesorem,1 gb ramu i lepszym ekranem.

-Lenovo IdeaTab A3500L Jeszcze lepszy ekran, ale budżetowy procesor. (mniejsza wydajność w grach, ale daje radę)

 

Może by się jeszcze kilka znalazło, ale mniej popularnych firm. Ideałem byłby jednak moim zdaniem nowy, albo używany Dell Venue 7 Mam go i jest fenomenalny, zero problemów. Mocny ekran, niezła bateria, 1 gb ramu DDR3 i procesor od intela. A co najważniejsze goły android bez zapychającego syfu od producenta. Tylko ciężko będzie go dorwać poniżej 350zł. Moim zdaniem warto jednak.

A samsunga odpuść, szkoda wydawać pieniędzy na badziewie, którego połowa ceny, to marka. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kupiłem Asusa memo pad 7 za 400zł. Ma procesor Intel Atom , baterie 2ah , 1 GB ramu DDR3 i 8GB wbudowanej pamięci.

Interesem życia bym tego nie nazwał (chyba, że to wersja z Atomem Z3745), ale niech ci służy wiernie i bezawaryjnie. Na pewno plusem jest dobry ekran, który sprawdza się w każdej sytuacji i procesor intela, który bije wszystkie MediaTeki na głowę. 

Zatem baw się dobrze nowym nabytkiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak się sprawdzi. Jak na razie oceniam go na +. W porównaniu do Manty to rakieta . Net chodzi bez żadnych lag.

Gra MLP też.  Ale jak to zwykle bywa wszystko wyjdzie z czasem.

Ważne żę mogę go używać jako czytnik e-booków. (Tak jak juz wspomniałeś ma dobry wyświetlacz).

Przez chwilę zastawiałem się na Samsungiem Galaxy 3 który kosztował 50zł drożej . Ale on nie ma proca intela, po za tym mają podobne parametry.

Po za tym galaxy 3 nie podoba mi się ponieważ wygląda jak telefon. Prędzej bym kupił tego najnowszego Galaxy 10 cali.

A ten Intel to Z2520.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...