Skocz do zawartości

[Zabawa] Dajemy bana użytkownikowi powyżej


Milkshake

Recommended Posts

18 minut temu Świeży rekrut napisał:

SFM to program do 3D, tylko masz gotowe modele i okolice. Wybierasz co chcesz, animujesz, renderujesz i masz własny film. Darmowy.

Zastanawiam sie, czy na niego nieprzejść.

Można także wziąć tzw. pustą mapę o nazwie "box" i stworzyć tam własną infrastrukturę z modeli już dostępnych, bądź pobranych z internetu. Polecam.

Tak wygląda mój pierwszy art jako przykład tego przedsięwzięcia:

Spoiler

http://kozaklucas.deviantart.com/art/Fallout-Equestria-Gangnam-Style-593360781

Wtedy też nie ogarniałem magii światła i cieni, w przeciwieństwie do wcześniej pokazanego.

Co do Twojego arta do fanfika, jest wybitny. Sam bym tego nie wykonał lepiej, tym bardziej, że nie ogarniam Blendera. Aż chętnie zrobiłbym jego odzwierciedlenie w SFM(Gdybym miał tylko modele, choćby podobne:huhwha:)

To wznoszę Ci gratulacje, bo chyba udało ci się zachęcić mnie do przeczytania fanfika. :aj3:

Edytowano przez Lucas
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten fik będzie tak długi, że do teraz nie mam nawet połowy. Dopiero mam 3 dni, z 9. A to mi zejdzie ... sam nie wiem jak długo. Chociaż mogę wystawić Prolog (71 stron), ale tonie w błędach, czego chciałbym uniknąć. Od razu mówię, że jest to poboczna historia z Kryształowego Oblężenia (II Wojna Światowa x kuce)

Zwróć uwagę na oko mojego kuca. Za nisko i nie da się go zanimować, co doprowadza mnie do szaleństwa! Dlatego eksperymentuję ze wszystkim, aby ogarnąć system kości.
Mogę zawsze zrobić lepszy. (klamry karabinów są takie same jak podłoże, a krew została 'namalowana' na podłożu, a nie stanowią osobnych elementów)
Ty masz o niebo lepsze modele niż ja, do tego raczej od razu z kośćmi.
Poza tym, tym jednym rysunkiem pobiłeś więcej, niż ja w Blenderze umiem.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban dla Świeżego, jeśli masz zamiar przerzucić się na SFM to polecam ci:

Źródła modeli kucyków etc:

http://juicedane.deviantart.com/art/SFM-DL-Enhanced-Rainbow-Dash-now-with-Apple-Jack-581336888

http://argodaemon.deviantart.com/gallery/42676255/SFM-Resources

Co do poradników:

(PL)

Spoiler

 

 

(ENG)

Spoiler

 

 

 

 

Edytowano przez Lucas
Teraz pasuje? ;_;
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban, bo koleżanka ma rację.
Poza tym, jeszcze nie wiem, czy się na SFM zdecyduję. Choć może mieć większe możliwości, to widziałem nawał filmików właśnie z tego programu. Toteż chciałem się wyróżnić i zrobić coś w Blenderze (wersja 7.72 beta, a już jest 7.76, więc jestem daleko w tyle) i się wyróżnić.
(sam ten obrazek renderował mi się 18 minut, co jest deprymujące)
A za te modele to trzeba płacić? Widziałem kilka poradników, jak zrobić z SFM do Blendera, odwrotnie i nawet jak z Pony creator 3D do Blendera.
Zastanowię się, jak na razie szkoła mnie będzie ścigać, pisanie swojego fika (mam nadzieję, że ilość, cis @Lucas nie powali na kolana. Planowane 500 stron, a może być więcej.)
Spokojnie, zobaczymy jeszcze co i jak.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban na spokojnie, gdyż obecnie jestem w trakcie czekania na 23 rozdział Fallout Equestria, tłumaczenie(reason: bidna znajomość słownictwa).

Poza tym lubię czytać długie lektury, bo im więcej czasu posiedzę we wciągającej lekturze, tym większą mam z tego frajdę.

Zawsze uwielbiałem element fabuły i jest to dla mnie właściwie najważniejsza rzecz.

Pewnie dlatego bardziej siedzę w CoD niż BF.

 

PS: Modele są darmowe. :fluttershy4:

Edytowano przez Lucas
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban, gdyż Fallout to nie moja bajka, definitywnie i absolutnie. Może kogoś uraziłem, ale nie miałem zamiaru.
Dziękuję, ale zobaczę co i jak, jak na razie nie mam czasu. (i tak się cieszę, że ogarnąłem jak robić fajne eksplozje :) )
Do do długich lektur, to mam na swoim stanie 'Numer 730' 144 strony. Też o Kryształowym Oblężeniu. Starcie pancernych tytanów (jeśli clop cie odstraszy, to zrozumiem. Do tego tonie w błędach, to nie wiem, czy mogę Ci go polecić) Także jak będziesz chciał, to za komentarz się nie obrażę, nawet bardzo krótki.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban, bo uwielbiam ciąć masłem zombi, co się pewnie odbiło na post-apokalipsę.

Z tego forum urzekła mnie, jednocześnie najdłuższa dla mnie:

-Si Deus nobiscum

-Ad maiorem Dei gloriam                            Graty dla Gandzia

Piękna lektura i często nawet zabawna, miła dla wyobraźni, w klimacie średniowiecza. Jeśli lubisz takie gatunki, mogę takowe Ci polecić.

Jeśli mogę na coś w nim rzucić typowy ból dupy, to, że w pewnej bitwie nie ogarniałem stron, kto walczy z kim.

Tak ta bitwa była chaotyczna.

Czuję Discord'a.

Co do Fallout Equestria, są niestety w nim motywy lesbijskie.... Jakoś przez to przebrnąłem.

Dobrze, że tak mało nalane na papierze było, do tej pory... :rainderp:

Edytowano przez Lucas
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban, bo romanse kucowe mi całkiem spoko idą. A to, że to lesby, to takie urozmaicenie. Ale z tego co pamiętam, to do Little Pip zalecał się taki jeden, czerwony pegaz, nie pamiętam jak mu było. Dawno temu to czytałem, ale ona zakochała się w innej, bo początkowo szukała tej z radia, co uciekła z Stajni. A później stała się bohaterką Pustkowi.
Post apo to nie dla mnie.
Także jakbyś chciał okiem rzucić na 'Numer' to spoko, na 'Sztandar', to mogę Ci coś podrzucić dla smaku. Ale to jak sam chcesz. Może i przeczytam, kto wie?

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban, bo spojler.

Spoiler

Littlepip szukała zbiegłej piosenkarki( z jej własnej Stajni 2), która aby uciec, poprosiła podstępem Littlepip o zdjęcie jej PipBuck'a jako, że urządzenie potrzebuje naprawy. Jak się później okazało, działało od początku. a na nim była ukryta wiadomość, kod do włazu Stajni 2, dzięki któremu uciekła piosenkarka- Velvet Remedy. Później Littlepip spotkała  Calamity, jej niedoszłego mordercę, późniejszego przyjaciela. (Dalej niepewność do treści) Dalej to podejrzę przez brak węgla, Littlepip z Calamity udali się do miasta(które handlowało z miastem Calamity) w celu uwolnienia niewolników. Dzięki temu Pipa znalazła wreszcie od dłuższego czasu poszukiwaną Velvet. Między Remedy, a Calamity coś zaiskrzyło w rozmowach. Jakiś czas później Pipa miała dramat z uwolnieniem się od nałogu. Następnie słynna trójka poznała SteelHooves, a Remedy upodobała sobie pupila,  Pyrelight - zielony feniks.

Na tym skończyłem mniej więcej historię. Przyznam, że patrzyłem specjalnie w google, by nie popełnić błędu imion bohaterów.

Co do pegaza, którego miałeś okazję zobaczyć na moim drugim arcie, coś Ci zdradzę...

Spoiler

mkuhrqprawnkfqkaoodfwyyvvsyonqtbtoxrjtjy

Calamity ma wizytę u dentysty. RD to się podoba.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

untitled.png.050a37c86eb068194120cc08506


Jestem z Gwardii Imperialnej jakby kto się pytał :) (Warhammer 40k)
Ban, bo dziękuję za spojler, ale raczej lektury nie tknę. Nie czytałem nic z tych wielkich fików typu Past Sins, Fallout, Cycris (nie wiem jak to pisać) i innych takich. Po prostu wolę swoje i już :) 
Te zęby ... to zdjęcie to i tak poziom, na który nadal nie mogę sobie pozwolić. Oczy mnie rozwalają. Przez co wygląda jak żaba w Blenderze, a to paskudzi i to potwornie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

56a0f5a22a469_kocowysamolot.png.a15b35f6


Ban numer 2, bo ten obrazek zrobiłem na konkurs, aby pokazać sędziemu jak wygląda AN - 85 (wersja całkiem podobna, co ta z gry Earth 2160. Siły Dynastii Euroazjatyckiej). Taaak, wiem, że nie wyszedł najlepiej, ale zawsze coś. Fik nazywał się 'Lądowanie' teraz poprawione dzięki Dashidani, przez którą się przemogłem.
Także @Lucas jakbyś chciał zajrzeć do 'Sztandaru' pisz na prywatnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...