Skocz do zawartości

[Zabawa] Dajemy bana użytkownikowi powyżej


Milkshake

Recommended Posts

Ban, bo nie było banu i co mnie to obchodzi. Fajnie się rozmawia. :efWiK:

A co ja Ci poradzę. Calamity taki dostał model, że o teksturze japy zapomnieli(poszukam jakiegoś naprawionego). 

Taki model RD znalazłem, a razem z nią AJ. To na razie całe Mane6, reszta w budowie. a jeszcze podobno paręnaście kuców 2planowych zrobiono,

których jak coś znaleźć nie mogę.

Niby mogę pobrać model brwi i przyczepić je do Calamity, ale po co skoro tego nie ogarniam? :facehoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban, bo rzeczywiście miło się gada, ale niestety muszę spadać. :burned:
Szlag by to trafił.
Wybacz, ale ja ci w tym nie pomogę. Poczekaj, aż zrobią nowego, lepszego z brwiami :) i nowym uzębieniem.
Jak to mawia mój nauczyciel: "Co zrobisz? No co ku*wa zrobisz? Wszystkich i tak nie zabijesz." Fajny gość. Z nim mieć lekcje to zawsze gęba pełna śmiechu.
Elo.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban, bo ktoś przed powrotem rozwalił mi przedni hamulec. Nie ma to jak wracać całą cholerną drogę na pieszo z rowerem...

 

Oczywiście chętnie na dzisiejszy powrót pokazałbym mojego arta, ale jak na taki art trochę wymagający czasu i powinno udać mi się go skończyć jutro, bądź pojutrze. Pomysł na niego wypadł mi, kiedy tylko wczoraj opuściłem forum.:rainderp:

Pomysły na koncepty jego tła itp. robię zawsze po drodze, w czasie nieokreślonym. 

 

Co do nauczyciela, którego tam masz u siebie, u mnie nauczycielka gardzi mną, jak kręcę oczami. :derp:

 

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban, bo ban to nie baba.

Nie przejmuj się. Zawsze możesz znaleźć sobie nowych. 

Wiem, że to nie fajnie kiedy tracisz kontakt ze znajomym i ślad po nim się urywa.

Trzeba żyć dalej... Świat na tym się nie skończy.

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban, bo tu widzimy wyraźnie różnicę między takim Blenderem, gdzie buduje się wszystko od zera absolutnego, a takim SFM, gdzie wszystko masz wyłożone i tylko dobrać odpowiednie elementy i zrobione.
Nie wiem, ale ja tych kolesi znam.
Głupi Blender ... jest taki niewdzięczny :( 
Poza tym, też Ci współczuję @Dashidania też kiedyś straciłem kolegę

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pamiętam, mówiłeś, że da się przenosić modele z Blendera do SFM i na odwrót. 

Więc na marudź. 

Pewnie gdyby nie Blender, u sąsiada wiałoby pustką.

 

Może jeszcze w życiu nie straciłem żadnego znajomego,  ale była taka sytuacja, w której prawie do tego doszło.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban, bo można, ale nie ogarnąłem jeszcze tej sztuki, bo na głowie mam też inne rzeczy, a Blender to tylko ciekawostka w moim życiu (nie, żebym się chwalił, ale Blender nie pisze wszystkich polskich znaków, jak Ś, ż, ń, więc napisy mnie tak wkurzały, że ledwo dałem sobie z nimi radę) a nie reguła.
Poza tym, padły pierwsze strzały w 'Sztandarze'! Nareszcie! ... kur** ile tego będzie jeszcze przede mną. [u sąsiada, czyli u mnie??? Bo nie rozumiem tego stwierdzenia.]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban za brak piątej klepki.

U sąsiada, miałem na myśli SFM, gdyż on i Blender są ze sobą w pewien sposób ściśle powiązane.

Wiem, bo w Blenderze robili min. modele kuców.

Nie żebym ja się chwalił, ale SFM nie pisze żadnych polskich znaków. Only English.

:cydr: za Sztandar.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban, bo pomagałaś mi w pisaniu tego skurczybyka, (pamiętasz ... STOJAK!) a z kolegą gadamy o technice 3D. Widzisz? Wszystko idzie ku lepszemu.
@Lucas Jeśli jesteś poniekąd zaciekawiony, to zapraszam na PW, przekażę ci Prolog, o ile masz czas i chęci, bo Poulsen dał nowy rozdział Fallouta.
Wracając, to ja bym musiał się dowiedzieć jeszcze dużo, aby takiego arta zrobić w Blenderze.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban, bo okulary 3D, to coś niesamowitego. Przeszłość, Przyszłość i Teraźniejszość w jednym!

Spoiler

56d609bdca666_Screenshot2016-02-1716-45-Uwielbiam tego 10th Doc'a :D 

@Świeży rekrut Sam uprzedziłeś wszystkich przede mną. Miałem właśnie poinformować o wydaniu tłumaczenia 23 rozdziału Fallout'a Equestrii :rainderp:

I tak będę kontynuował od 22, bo lepiej przypomnieć sobie na czym poprzednio skończyłeś, a poza tym właśnie tego 22 zrobili poprawkę.

 

Co do Twojego "Sztandaru", to kończąc tamten art, mam wolne ręce, aby móc spróbować odwzorowanie Twojego arta fanfika. :aj5:

Ano i fanfik przeczytać oczywiście też.

 

Bym zapomniał..

Aby nauczyć się w SFM tyle co ja potrzebujesz(patrząc na mnie) dzień, góra 2, a Blender to już nie tędy łatwa droga.. 

Edytowano przez Lucas
Bo była przecena w Biedrze
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban, bo poczekamy ruski rok, ale jakoś będzie. :shrug:

 

Nie dosyć, że będę robił zlecenie na Twojego arta, to jeszcze postanowiłem zrobić "reklamę" mnie jako SFM Animator.

No to szykujemy wszystkie 4 kopyta...

Edytowano przez Lucas
Ruska wina
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...