Skocz do zawartości

Jake macie pomysły na odcinki 5 sezonu?


TheEpicLukas

Recommended Posts

Takiego tematu tu nie było więc zaczynam.

Jakie macie pomysły na odcinek? Pewnie macie ich mnóstwo i jeśli nie mieliście okazji ich powiedzieć zrobicie to tutaj.

Wzór:

*tytuł odcinka

*streszczenie odcinka*

*opisanie całego odcinka* opcionalnie

Oto mój pomysł:

Tytuł: Pegazia grypa

Streszczenie: Wszystkie pegazy w Ponyville są chore na - jak się okazuje - pegazią grype, w tym nawet Twilight. Pozostałe klacze starają się wyjaśnić cała sprawe

Wiem troche mało, ale to przez to, że pisze na tablecie.

Ale kichać to czekam na wasze pomysły.

PS: Możecie pisać nielimitowaną liczbe pomysłów

Edytowano przez TheEpicLukas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ciekawy temat

 

tytuł: "Ten drugi z braci"

streszczenie: Zamek wysyła Mane6 do odległego miejsca z którego dobiega sygnał S.O.S

Opis:

Mane 6 docierają do miejsca wskazanego przez zamek. Okazuje się, że sygnał wysyłał Scorpan, brat Tireka. Zanim zły brat dotarł pod Canterlot poturbował tego dobrego, by nie mógł ostrzec kucyków. Kiedy Scorpan odzyskuje siły prosi mane 6, by odprowadziły go do Tartarosu, by ten dobry z braci mógł osobiście strzec tego złego. Podczas podróży Scorpan opowiadał, by o starych czasach jeszcze, kiedy żył Brodaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł: Dzień jak co dzień

 

Opis:

Choć każda z bohaterek ma swój dom to część czasu pewnie będą spędzać w Zamku Twilight, i o tym też byłby odcinek, o odnajdowaniu się w dworskim życiu. Fluttershy bojąca zapytać o cokolwiek służbę, Rarity szyjąca elegancie ubrania ze służkami, Applejack która nie chce być wyręczana tylko robić wszystko sama, Pinkie pokazująca ?błaznowi? (jest taki ktoś na dworze w Equestrii?) jak ma wyglądać prawdziwe śmieszne wystąpienie. Rainbow dawałaby wycisk strażnikom na treningach, Spike ciągle wołałby o klejnoty a Twilight musiałaby zajmować się pierdołami typu papierkowa robota.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł: Rodzinne Sprawy

Opis: Do zamku Twilight, przybywają jej rodzice którzy ciekawi są jak sobie teraz radzi. Oczywiście Rarity chce pokazać się z królewskiej strony, Fluttershy nic nie mówi, RaimbowDash pokazuje swe umiejętności, Apllejack ciągle daje im swoje placki, babki itd.

Ogółem cały odcinek sprowadzał by się do tego, że Twilight chciała w spokoju pobyć ze swoimi rodzicami, a pozastałe kucyki przeszkadzały by w tym. Na końcu oczywiście morał o przyjaźni bla bla bla bla. Typowa historia, typowego odcinka:-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Tytuł: Dzień jak co dzień

 

Opis:

Choć każda z bohaterek ma swój dom to część czasu pewnie będą spędzać w Zamku Twilight, i o tym też byłby odcinek, o odnajdowaniu się w dworskim życiu. Fluttershy bojąca zapytać o cokolwiek służbę, Rarity szyjąca elegancie ubrania ze służkami, Applejack która nie chce być wyręczana tylko robić wszystko sama, Pinkie pokazująca ?błaznowi? (jest taki ktoś na dworze w Equestrii?) jak ma wyglądać prawdziwe śmieszne wystąpienie. Rainbow dawałaby wycisk strażnikom na treningach, Spike ciągle wołałby o klejnoty a Twilight musiałaby zajmować się pierdołami typu papierkowa robota.

Zarąbisty pomysł na odcinek!

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tytuł: Twilight w Krainie Czarów

Opis: Twilight podczas czytania na łące zauważa Fluttershy z króliczymi uszami i ogonem.Zaczyna biec za ,,królikiem'' Fluttershy i wpada o ogromnej nory. Po szybkim szpadzie w dół dostaje się do Krainy Czarów. Poznaje swoje przyjaciółki (i wrogów) w rolach z ,,Alicji w Krainie Czarów".

Taaakie fajneeee...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

A można tak ogółem?

 

Bo ja nie mam pomysłów na konkretne odcinki, ale.. chciałbym więcej przyjaznej Luny a'la strażniczka senna czy coś. Więcej Gildy i CMC. No i czekam na Zecorę. Bo nie było jej jeszcze w tym sezonie. Czekam natomiast na znaczki CMC więc może odcinek, w którym w końcu je dostaną. No i powinni zrobić też hipogryfy. W końcu skoro to serial o kucykach, to pół konie - pół gryfy byłyby chyba dobrym pomysłem. I kucyki wodne. Z rybim ogonem i przednią połowa kucykową.

 

Mam nadzieję, że takie ogólne opisy mogą być... :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...