Skocz do zawartości

Przywrócenie funkcji Inkwizytora Spromultisowi


Generalek

  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Spromultis powinien odzyskać funkcję Inkwizytora?

    • Tak
      5
    • Nie
      11


Recommended Posts

Chciałbym na początku zaznaczyć, że cała idea ankiety nie wychodzi ode mnie. Z tego, co widziałem, wiele osób chce powrotu Spromultisa i to nie tylko jakieś tam "kółko wzajemnej adoracji", ale niepowiązane ze sobą osoby. Tak więc krótko: ankieta.

 

Proste zasady: użytkownik chce powrotu Sproma do Inkwizycji? Głosuje "tak". Nie chce? Głosuje "nie". Czas trwania: niech będzie trwać do 2 listopada, do godziny 18.00. Jest to następna sobota.

 

Sam uważałem Sproma za bardzo dobrego moda, ale w przypadku tej ankiety pozostanę po prostu neutralny. Nie chcę wyjść tu na jakiegoś przywódcę ruchu, który chciałby przywrócenia. Ja tu jestem tylko mediatorem między ludźmi, którzy powrotu Sproma chcą, a moderacją. Więc proszę mnie nie wyzywać za zakładanie tematu czy cuś.

 

Są ludzie, którzy chcą dać Spromowi drugą szansę. O tym, czy jest to większość, zadecyduje właśnie ta ankieta.

Mam nadzieję, że moderacja dostosuje się do wyboru użytkowników forum.

Czy na nią zasługuje... cóż, co kto uważa.

 

Wiedza to... NIE. TYM RAZEM SIĘ NIE DAM.

  • +1 1
Link do komentarza

Sprom nie zostanie przywrócony na stanowisko moderatora niezależnie od wyniku ankiety. Przypominam, że nie zrezygnował a został usunięty za swoje zachowanie po jednomyślnej decyzji reszty moderatorów, dlatego nie ma zamiaru go na nie przywracać niezależnie od tego jak wiele osób chciałoby jego powrotu. Jeżeli wrócić chce to właśnie trwa nabór - może napisać podanie jak wszyscy. Koniec tematu.

  • +1 3
Link do komentarza

Po pierwsze i najważniejsze - od kiedy na forum panuje demokracja? xD Gdybym chciał ubić to forum to zrobiłbym to jakoś łatwiej, chociażby nie wiem, usunął dane z serwera czy coś...

 


Mam nadzieję, że moderacja dostosuje się do wyboru użytkowników forum.

Nie moderacja, a administracja, to mimo wszystko znaczna różnica.

 

Chociaż rozmawiałeś na ten temat ze Spromultisem? Czy tak sobie walnąłeś "Ej a walnę sobie ankietę, nikt nic nie wie, ale co tam"? Zamykam temat i później się zastanowię co z nim zrobić.

  • +1 3
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...