Skocz do zawartości

Temat dla inteligentnego grona kulturalnych ludzi, mających zbyt wysokie mniemanie o sobie, którzy nienawidzą debilizmu


Branthos

Recommended Posts

Widzę, że temat zainteresował dużo osób, jednakże większość postów jedynie poprawia moje błędy. To dobrze, że macie w poszanowaniu polski język i chcecie go chronić za każdą cenę, ale chyba nie zrozumieliście po co założyłem ten temat.

 

Nazwa tematu jest trochę obraźliwa.

Nazwę tematu dałem specjalnie. (Oczywiście oprócz błędów) Gdybym napisał np: "Nie lubię Nicki Minaj", albo "Co was denerwuje w kulturze i nie tylko?". Mniej osób zwróciłoby na niego uwagę. Nazwa tematu jest żartobliwa i nie ma na celu nikogo urazić. Cenię siebie zbyt wysoko i dlatego dodałem "mających zbyt wysokie mniemanie o sobie". To wszystko.

 

I nie jest celem w tym temacie obrażać wszystkich i wszystko, tylko to co uwłacza naszej kulturze, inteligencji, albo po prostu wkurza.

 

Ktoś napisał tutaj coś o serialu pt: "Wujcio Dobra Rada". Znam to. Jedna z najdziwniejszych i najbardziej szalonych kreskówek. Mimo wszystko, wcale nie jest, aż tak zła.

Edytowano przez Branthos
Link do komentarza


Nazwę tematu dałem specjalnie. (Oczywiście oprócz błędów) Gdybym napisał np: "Nie lubię Nicki Minaj", albo "Co was denerwuje w kulturze i nie tylko?". Mniej osób zwróciłoby na niego uwagę. Nazwa tematu jest żartobliwa i nie ma na celu nikogo urazić. Cenię siebie zbyt wysoko i dlatego dodałem "mających zbyt wysokie mniemanie o sobie". To wszystko.

 

No i prawidłowo. Nareszcie sensowny temat.

 


Najmłodsza część społeczeństwa będzie wychowywana przez to środowisko, jeżeli ich realne otoczenie nie weźmie dupy w troki - to jest moje osobiste zdanie. Inaczej skończy się to tak, że z tych dzieci wyrosną idioci, którzy będą zainteresowani tylko "jak skraftować ten ajtem????????????????????? jakiesom czity???????????".

 

I can see it's coming... Nie zapominaj też o typowych dzieciach wbijających na serwer które na mikro się drą "SIEMA KTO PL?!" po czym albo zaczynając jeździć po każdym tekstami w stylu "OMG ty pszeciesz grać nje umjesz!!!" mimo iż nawet nie zauważają że same są na końcu tabeli. A co do polskich Youtuberów to nawet szkoda ich oglądać. O ile kiedyś filmiki mogły zaciekawić tak teraz wszystko jest dla hajsu nie wspominając o wrzucaniu 312 filmików na dzień, z coraz idiotyczniejszymi tytułami...  :facehoof:

 

No i żeby nie było. Nie lubię kiedy ktoś nie potrafi podtrzymać rozmowy i po każdym zdaniu odpowiada mi jakże irytujące "aha".

Link do komentarza

Mnie wkurza ostatnio jedno okropne powiedzenie, które niestety jest używane nie tylko w internecie. Chodzi mi o "jebać biedę", czyli jedno z najgorszych sfromułowań gimbusów i ludzi, którzy mają trochę za dużo hajsu w banku, lub skarbonce. Jest to powiedzenie, które razi wszystkich biedniejszych ludzi. Dobrze, że chociaż osoby używające go nie podchodzą do bezdomnych i biednych na ulicy i nie drą japy w ich stronę. (Przynajmniej ja nic takiego nie zaobserwowałem). I chciałbym, żeby jakiś ubogi facet zlał kijem bejsbolowym takiego debila, co nie szanuje ludzi mających mniej pieniędzy od niego.

Link do komentarza

To ja bym podsumował to tak. Zamiast zaczynać narzekania na innych i ich zachowania niech zada sobie pytanie: "Co ja z tym robię oprócz narzekania?" Ludzi trzeba poprostu uczyć kultury. To sie tyczy sklepów, ulicy, a zwłaszcza szkoły. Bo człowiek to istota pazerna na głupotę i jak go nie zachamować to i w rosyjską ruletkę pistetem automatycznym zagra. Nie można cisnąć beki, ani ignorować z pogardą a potem narzekać w internecie. Trzeba działać bo każdemu działaniu towarzyszy reakcja.

Przykro się robi gdy ktoś jara się twardzielami kina akcji nic nie wiedząc o Ponurym.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...