Jump to content

My Little Pony G2

knero222
 Share

Recommended Posts

Hej, jestem kolekcjonerka My Little Pony G2, jezeli ktos owe posiada i chcialby je sprzedac, oddac, wymienic za cos bardzo prosze o kontakt :)

Dodam ze sa to oryginalne niewielkie kucyki firmy Hasbro produkowane w latach 1997-2003. Ich znakiem rozpoznawczym sa diamenty w oczach. Interesuja mnie jednak tylko te ktore sa w dobrym stanie (nie obciety ogon, grzywa) nie popisane oraz z kompletnymi diamentami w oczach. Mam nadzieje ze znajdzie sie jakas dobra duszyczka i odezwie sie do mnie ze ma takie kucyki i bedzie chciala dokonac ze mna transakcji ^^. Pozdrawiam

Sprzedać nie zamierzam, ale z ciekawości - ile taki kucyk jest warty? Mam tę żółtą księżniczkę z grzywą ze złotymi pasemkami.

wiesz co to zalezy od jego stanu i ogolnie od egzemplarza   ;) mysle ze mowisz o golden light princess lub o golden glow v.2, golden light okolo 30 zl mam taka jedna ale poddana dzieciecej stylizacji  :) ale kupilam druga na ebay'u tydzien temu za 30 zl. golden glow zas chodzi po okolo 200zl. czywiscie mowie o uzywanych kucykach (ale nie zniszczonych) nowe w opakowaniu sa o wiele drozsze  ;)

Edited by knero222

Golden Light, poza tym brokatem, który się poplątał, to stan niemal idealny.

Cóż, sama myślałam nad zakupem paru sztuk z G2, bo z kucy do czesania, to poza niektórymi z G4, tylko G2 mi się podoba.

no mnie sie nie podobaja ogolnie inne generacje, jestem zwolenniczka g2 :D ale jesli chcesz zaopatrzyc sie w jakis g2 no to nie latwa droga przed tb bo z regoly sa dosyc drobie i dostepne raczej na zagranicznych aukcjach takich jak ebay, w tym przesylka jest strasznie droga wiec jak ja zamawiam kucyki to od jednego sprzedawcy zeby zaplacic tylko za jedna wysylke i zamawiam ich kilka naraz 

• 1 year later...
  • 2 months later...