Skocz do zawartości

[Dyskusja] Wonderbolts- dlaczego tak mało uznawani?


Arwena_115

Recommended Posts

Od kilku dni męczy mnie pytanie, a mianowicie:

DLACZEGO WONDERBOLTS SĄ TAK MAŁO UZNAWANI W ODCINKACH??

Chodzi mi o to, że prawie nigdy nie odgrywają żadnej większej roli. Przecież z ich udziałem odcinki MLP:FiM mogłyby być o niebo ciekawsze!

Nie twierdzę oczywiście, że odcinki są złe, ale uważam, że mogłyby być lepsze.

Pomyślcie, że do Ponyville przylatuje najlepsza drużyna pegazów w Equestrii jakie są wtedy możliwości stworzenia przygód?

Ogromne!

 

No to jak uważacie? Dlaczego są tak mało uznawani?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chodzi mi o to, że prawie nigdy nie odgrywają żadnej większej roli. Przecież z ich udziałem odcinki MLP:FiM mogłyby być o niebo ciekawsze!

Nie twierdzę oczywiście, że odcinki są złe, ale uważam, że mogłyby być lepsze.

Pomyślcie, że do Ponyville przylatuje najlepsza drużyna pegazów w Equestrii jakie są wtedy możliwości stworzenia przygód?

Ogromne!

 

No to jak uważacie? Dlaczego są tak mało uznawani?

Ja powiem Ci, że nie są mało uznawani. A czemu odcinki z nimi są niezbyt dobre? Tak zadecydowało Hasbro, bo kucyki mają się sprzedawać, a nie być logiczną historią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądźmy aż takimi pesymistami " Nie lubię ich, odcinki z nimi mają być jak najsłabsze ".

Wonderbolts mają swoje pięć groszy. To i tak dużo. O jakiejś formacji jednorożców nie mamy nic ponad kilka scenek o Twilight.

Wymyśliłaś, że Wonderbolts mogliby przylecieć do Ponyville? Ale po co? To wioska kucyków ziemnych, stojąca twardo na ziemi. Nie sądzę, by pegazy tak kochające latać jak członkowie Wonderbolts mieliby tam co robić. No, może prócz ćwiczeń z RD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...