Skocz do zawartości

Nowy serwer MC!


asie

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 542
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Potwierdzam, Sayo byl Derpy bo pamiętam jak współuczestniczył w budowie Yay, also nawet jeżeli ktoś był kimś to powinna być trochę elastyczniejsza polityka tym względem, nie sądzisz, szanowna administracjo ? Bo polowy mane 6 już z miesiąc nie widziałem. Uzasadnij dlaczego postacie są nadawane permamentnie. Bo jak ktoś nie wchodzi regularnie to nie widzę powodu żeby dalej posiadał prawa do postaci, której nawet nie odgrywa.

Ja często wchodzę ale teraz nie wiem dla czego na serwa wbić nie moge (ja w ogóle jestem do tyłu bo przez 2 czy 3 dni do MC dostępu nie miałam ,a przez 2 dni do neta :/ )
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to już jest powoli bez sensu, bo 1 września kończy się serwer, a ludzie, którzy chcą dać donate nie mogą, bo siekierka się nie odzywa (ludzie chcą po kilka dych dać nawet)

Na PayPalu nie moge, bo nie mam konta.

Btw, szukam nowego hostingu. Jak ktos chce zaoferowac po znizkowej cenie (tzn. ma znajomosci), chetnie przyjme. Ale musi byc VPS tudziez dedyk, bo mineserva nie zniose.

W miedzyczasie przyjmuje przelewy w formie BitCoinow: 1Dw6BTYb7i5TADUHG7Q3JwxnDMNZS4P1N8

EDIT: Bitcoiny mozna zakupic PayPalem badz karta na https://bitmarket.eu/. Zarejestrowac sie, wplacic, zakupic bitcoiny i przelac do mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...