Skocz do zawartości

Nowy serwer MC!


asie

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 542
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dobra ludziska, chyba wiem co się stało się z Updaterem. Prawdopodobnie jest to przez to, iż strona serwera na której umieszona była paczka modów które updater miał pobrać, została wyłączona (nie wiem dokładnie, ale coś się stało). Z tego powodu, Updater nie ma skąd pobrać paczki modów i nie wyszukuje serwera. Ja nie jestem w stanie tego naprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluedraft, jak narazie nic się nie da. Musi wejść ktoś kto posiada prawa administracyjne i przenieść paczke modów na inną stronę. Wtedy wystarczy wlepić link od tej paczki do MCUpdatera. Skoro nie pomogło wklejanie całego folderu .minecraft który u mnie działa, to chyba jedynym wyjściem z tej sytuacji jest to co napisałem wyżej. Jeśli się mylę, lub da się to jakoś inaczej zrobić, niech ktoś podzieli się tym tutaj i pomoże wielu osobom. @Flutteryay, problem polega na tym, że nie da się zaktualizować :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...może ktoś wytłumaczyć czemu nie mogę pobrać tego MC Updater'a? Klikam w link i nic. Eeeyup: Połączenie zostało zresetowane Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony. @Down. Gdzie to jest napisane? Bo nie śledzę wątku od początku. Znalazłem. Akurat jak chce pograć to sie psuje :C

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...