Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Oreo_maniak

"Ponad 10 faktów o Bronies" czyli mały dokument na nasz temat.

Recommended Posts

dzisiaj przeglądając internety natrafiłem na ten filmik:

https://www.youtube.com/watch?v=WkWvnB_J51w

Oraz ten z opisu, który zachęcił mnie do napisania tego tematu.

https://www.youtube.com/watch?v=L8WfZnTyMR0

Film jest dosyć interesujący i zawiera ciekawe informacje. Szczególnie fajne jest uczestnictwo niektórych naszych fandomowych kolegów :)

Śmiało można powiedzieć że materiał pokazuje naszą społeczność w dobrym świetle i wyjaśnia wiele kwestii związanych np. z fandomem.

Zapraszam do oglądania oraz dyskusji. 

Więc może zacznę tutaj odpowiedzi. Pierwszy link. Dzięki, że wysłałeś :) Nie mogę się doczekać juz drugiego Polskiego dokumentu o Bronies. Osobiście uważam, że takie osoby powinny się wypowiadać na nasz temat :) Być może nawet go do nas wciągniemy XD Ale mniejsza o to. Dzięki za linki do obu filmów :)

Jakby co, to na naszym forum jest temat projektu, gdzie autor "Topowa dycha" między innymi szukał chętnych do wystąpienia w dokumencie: link

Widzę także że dyskusja w komentarzach pod filmikiem na temat "kucyków pony" przyniosła jakiś odzew :)

Nie oglądałem, jedynie czytałem komentsy xd Widać, że moc bólu dupy wciąż u nas jest mocna xD

Oglądałem i interesujące aż się zaciekawiłem kiedy ponymit w mojej okolicy. Powiem że niezła wojna w komentarzach pomiędzy nami a naszymi przyjaciółmi hejterami. Cóż jak mówi eee... klasyk : " Wojna nigdy się nie zmienia"  :badass: .