waterpony

Brony
 • Content count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

2 Followers

About waterpony

 • Rank
  No nie bardzo
 • Birthday 01/02/2000

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Polska
 • Zainteresowania
  Nauki ścisłe i oczywiście mlp
 • Ulubiona postać
  RD

Recent Profile Visitors

1023 profile views
 1. Nie napisałem, że jest moja po prostu ją przerobiłem i też ją znam z zapytaj beczkę. Pozdro dla beczkowników Tak poza tematem to całkiem fajny fik napisałaś choć mam wątpliwości czy właściwie posklejałem wątki i czego dotyczyło przesłanie.
 2. Ola ma kota. Kot ma Ole. Pisać chyba umiem ale bardziej zaawansowane frazy mnie przerastają Choć mogę ci fraszkę napisać: Siadłem dziś na komputerze a tu Cahan no nie wierze wtedy naszła mnie rozkmina że nie lubi mego fika. (ostatnia linijka jest słaba :/) Ja nie Mickiewicz ty nie jesteś Einstein ty z maturą ja w gimbazie hm... ciekawe jak głupio tu brzmi ale taka prawda (być może jesteś Einsteinem to wtedy szacun). Taka mała rada ode mnie nie mierz mnie swoją miarką kunsztu literackiego bo wychodzę możesz dostać zawrotu głowy. Jeśli masz więcej uwag co do polszczyzny to wyłącz powiadomienia w tym temacie chyba, że interesuje cię coś bardziej z mojej dziedziny.
 3. Nigdy nie zamierzałem dobrze pisać fików po prostu chciałem napisać kilak bo w mojej głowie powstają ich setki. Ja umiem dobrze rozwiązywać układy równań, mnożyć, dzielić, pierwiastkować, lubię chemię (kwas siarkowy genialne xD) i biologię słowem umysł ścisły więc smykałki do pisania nie mam zbyt dużej. To H2SO4 jest wylewane przez ludzi, którzy znają się na rzeczy sami piszą fiki i są weteranami fandomu co oznacza, że chyba mają rację. Światełko w tunelu stanowi wątek sci-fi, który jest przyzwoity i nikt mi nie powie, że nie. Jakoś mnie nie boli, że mam problemy z interpunkcją gdy obok niej jest opis nowoczesnej technologii choć drętfość dialogów mi przeszkadza ale lepszych nie umiem pisać. Tak poza tematem to dałem mojej polonistce do przeczytania jak na razie przeczytała ćwierć rozdziałów i sądzi, że "jak na mnie" to polszczyzna mało ucierpiała a tematyka rozwaliła jej łeb choć połowy "paplaniny technologicznej" nie rozumie. Szykuje się 6 z polskiego .
 4. Eh... głupia dysleksja i moja niechęć do nauki polskiego... Zacząłem już pisać jedno z zakończeń alternatywnych, które powinno ci się spodobać. Rozwój? Już żadnego fika nie wrzucę na mlppolska.pl tylko biuraadaptacyjne.pl bo tu jest za wysoka poprzeczka i zawsze jak czytam komentarze to potem chodzę pół dnia przygnębiony. Nie 5/10 tylko 1/2 i nie 2/10 tylko 1/5 to się skraca Ale szacunek dla ciebie, że powiedziałeś coś pozytywnego a nie tylko narzekanie
 5. Główny a linia ukończona!!! https://drive.google.com/file/d/0B28RG3iFzJc7VTlHTmJ4bElyazg/view?usp=sharing
 6. Oj tam dramatyzujesz będzie dobrze powtarzaj to sobie i będzie dobrze poza tym będzie tam jeszcze sporo uzupełnienia wątku fabularnego. Za każdym razem gdy czytam komentarze na temat mojego fika powtarzam sobie, że oni nie mają racji i się nie znają i takie tam. Ale co jeśli mają rację i to co pisze jest h***we a jak patrze na ich licznik plusów to mnie mdli (przeraża mnie też profilowe szanownego pana administratora Dolara ale to z przyczyn, że moja nauczycielka angielskiego jest podobna) a jednak to dopiero mój pierwszy tak długi FF więc dopiero się uczę i podstawa to się nie bać i sięgać po gwiazdy bo kto nie ryzykuje ten nie coś tam (zapomniałem).
 7. Hura hura mamy aktualizację i co najważniejsze poprawienie części błędów. Mówię części bo poprawki robiłem ja... no ale mniejsza. Bardzo dziwnie się czuję gdy osoby liczące sobie + w setkach i tysiącach piszą komentarze boję się, że może mają rację ale grunt to się nie zniechęcać co nie więc alleluja i do przodu. O stary ale masz maszynę i jakie oprogramowanie xD E tam każdy kiedyś był początkujący. Korektę zrobiłem i jestem z siebie dumny. Co do clopa to może i tam ale jestem świadom swoich wyjątkowych zdolności poetyckich więc raczej nie będę pisał wiersza a zrobię to bardziej w stylu ... *długu namysł na szukanie odpowiedniego słowa* opisu medycznego *jpdl nie ale nic lepszego teraz nie wymyślę* Chwała Ludzkości!
 8. Coś mówiłeś o stronie technicznej? Bo wiesz zdanie się zaczyna z dużej litery... no ale nie ważne. Przykro mi ale raczej nie podzielę tego na kilka dokumentów. Dlaczego czytasz fiki na telefonie? Piszę tego fika jak mam wenę czyli gdy jestem w skrajnych nastrojach i to może wpłynąć trochę na styl. Chcę jednocześnie ciągnął wątek fabularny, rozbudowywać postacie, opisywać świat przedstawiony w tym też złożone kwestie związane z np. nanobotami w eliksirze i tak to wychodzi czasem nie spójnie. Zdradzę pewien sekret otóż jeszcze nie wymyśliłem jak to się zakończy hehe ale na pewno będą fajerwerki. Obecnie mam 72 strony i myślę, że przed 90 się spokojnie wyrobię. Planuję jeszcze napisać rozdział 16,5 i będzie to clop. Jeszcze takie moje małe spostrzeżenie, że nikt nie trawi TCB na tym forum.
 9. Opowiadanie na podstawie clopów biere
 10. Na biurach stoimy na straży TCB jest nas garstka ale trwamy. Ja (sebaztcb) i Dex to FOL-owcy a reszta to POZ albo kuce. Ja jako jedyny piszę fiki. A co do tego oneshota to refleksja, skłanianie do przemyśleń co? Nie pomyślałem o tym Znasz grę Plague Inc? Tam jest robak-neuraks i można nim opanować cały świat. Całkiem ciekawy pomysł na zrobienie czegoś większego ale obecnie mam już 2 fiki w budowie a pomysły na 5 więc jest kolejka No podsumowując to nawet nie dostałem batów więc w pliku "skończone fiki" obok tego dokumentu worda dopiszę "w mierę dobry"
 11. 10 stron aktualizacji: https://drive.google.com/file/d/0B28RG3iFzJc7UENLb3ZkNE42bTA/view?usp=sharing&pli=1 Fabuła wkracza w decydującą fazę. W głównym poście też zmienię.
 12. Jak chcesz prawdziwe TCB to przeczytaj to http://mlppolska.pl/topic/13527-nz-sci-fi-crossover-adventure-tcb-projekt-horyzont/#comment-714555 mojego autorstwa i już są tam imperialne kuce itp. albo wejdź na biuraadaptacyjne.pl. Zapomniałem dopisać random sory i fabuły w tym nie miało być ale miało zachęcić do refleksji (tu 10 minut przerwy na wymyślenie co mam napisać) nad swoim Broniactwem. Czasem tak mam, że włączam kucyki i mówię do siebie "Co ty chory poj***e " ale potem mam to gdzieś i dalej oglądam kuce.
 13. Masz rację dopisałem random bo wcześniej zapomniałem dzięki.
 14. Witam Oto moja kolejna praca tym razem poza tematyką biura, której tak wiele osób nie trawi. Oto powieść o Bronylipsie czytajcie: https://drive.google.com/file/d/0B28RG3iFzJc7bVNiYlQ1NVgtSGs/view?usp=sharin Starałem się pisać zgodnie z zasadami ortografii i interpunkcji ale upośledzenie umysłowe (dysekcja) i granie na telefonie na polaku dają efekty. Fik napisałem w mniej niż godzinę a wymyślałem go na bieżąco. Co o nim myślisz? Napisz poniżej.
 15. Jak to się dzieje, że jak czytam komentarze na biurachadaptacyjnych.pl do jest dobrze wręcz określiłbym to "masturbacją mentalną" a tu tylko mi błędy wytykają i co najgorsze często mają rację ;( No drukarka mi się zepsuła dlatego fika wrzuciłem tu żeby ktoś więcej się wypowiedział i skomentował moje dzieło. Jestem dyslektykiem i nie bawią mnie zawiłości języka polskiego i tak tak wiem, że to mnie z niczego nie zwalnia i bla bla bla słyszę to od kilku lat no ale sory. Przynajmniej panie chaosu bardzo ładnie piszesz i wiele zacnych archaizmów używasz.