Skocz do zawartości

SpeedMist męczy ołówki w Paintcie


Recommended Posts

Witam was! Na początek informuje że:
1.Na rysunkach czasami może pojawiać się krew :rariderp:
2.Dopiero uczę się rysować kucyki :D

 

3.Ludzi rysuje stylem z ''Atomówek''

4.Wybaczcie za moją ortografie ;)

 

Więc proszę o konstruktywną opinię

Oto kilka obrazków:

Itsme_zps38e38b76.png

 

PupleGuyXPhoneGuy2_zpsdd9065e4.png

 

me_and_my_friend_in_five_nights_at_fredd

 

Edit:Tak wiem obrazków jest tylko 3 ,a i jeszcze cienie są robione w Paint tool SAI

Edytowano przez SpeedMist
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well... powiem tak:

Sama siedzę trochę w fandomie FNAF i cieszę się, że tak dużo broniaków również się tym "zaraża". No, ale chciałam tylko o tym nadmienić.

Trudno mi coś konkretnego powiedzieć o stylu. Trochę to wstyd, bo w dzieciństwie oglądałam "Atomówki".

Ale! Bardzo podobają mi się te rysunki. Szczególnie drugi. Taa... ja i moja mania z shipami :pinkie:

Hmm... wydaje mi się, że w rysunkach jeden i trzy przydałoby się więcej cieni. Sorki ^^ Zawsze to mówię, bo sama wychodzę z założenia, że cienie znakomicię nadają obrazkowi życia. Nawet jeśli miało by to wyglądać fikuśnie :pinkie3:

Hmm... co jeszecze. Mogę dodać, że rysunek zyskał by jeszcze więcej gdyby posiadał więcej szczegółow i detali. Tak, sama często ćwiczę na rysunkach z FNAF dodawanie plakatów na ścianach czy czegoś podobnego. A i na innych artach dobrze to wygląda. Przynajmniej ja jestem osobą, która lubi zatrzymać wzrok na wielu szczegółach :pinkiep:

Oprócz tego muszę przyznać, że podoba mi się twój styl rysowania włosów ^^

Cóż... jeśli coś jeszcze sobie przypomne odnośnie obrazków to dopisze w edicie. A jak narazie...

Czekam na kolejne rysunki czy to z realiów MLP czy FNAF :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well... powiem tak:

Sama siedzę trochę w fandomie FNAF i cieszę się, że tak dużo broniaków również się tym "zaraża". No, ale chciałam tylko o tym nadmienić.

Trudno mi coś konkretnego powiedzieć o stylu. Trochę to wstyd, bo w dzieciństwie oglądałam "Atomówki".

Ale! Bardzo podobają mi się te rysunki. Szczególnie drugi. Taa... ja i moja mania z shipami :pinkie:

Hmm... wydaje mi się, że w rysunkach jeden i trzy przydałoby się więcej cieni. Sorki ^^ Zawsze to mówię, bo sama wychodzę z założenia, że cienie znakomicię nadają obrazkowi życia. Nawet jeśli miało by to wyglądać fikuśnie :pinkie3:

Hmm... co jeszecze. Mogę dodać, że rysunek zyskał by jeszcze więcej gdyby posiadał więcej szczegółow i detali. Tak, sama często ćwiczę na rysunkach z FNAF dodawanie plakatów na ścianach czy czegoś podobnego. A i na innych artach dobrze to wygląda. Przynajmniej ja jestem osobą, która lubi zatrzymać wzrok na wielu szczegółach :pinkiep:

Oprócz tego muszę przyznać, że podoba mi się twój styl rysowania włosów ^^

Cóż... jeśli coś jeszcze sobie przypomne odnośnie obrazków to dopisze w edicie. A jak narazie...

Czekam na kolejne rysunki czy to z realiów MLP czy FNAF :pinkie:

W koncu ktos cos napisal :D Tak wiem malo realistycznie. Ale ja dopiero zaczynam rysowac ;) Nie ogarnaim jeszcze takiego dobrego cieniowania ;( Dziekuje za ocene :)

Wyslano z telefonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Mało realistyczne? Zależy co chcesz przez to powiedzieć. Bo taki styl jaki ma większośćz nas to do realizmu typowego nie można porównać tj. krajobrazów, portretów. Ale! To bardzo dobrze ^^ Osobiście uważam, że nasze zadanie jest o wiele trudniejsze i ambtniejsze. My nie odzwierciedlami na papierze tego co widzimy w realnym świecie. Nie. My musimy zaglądać w głąb naszych myśli, by wydobyć coś całkiem odmiennego od tego co jest. To jest trudne. I cieszę się, żę są takie osoby jak ty, które postanowiły zacząć w tym kreatywnym kierunku. Tak trzymać! ^^ Jeśli chodzi o cieniowanie, no cóż... ja staram sobie wyobrażać jakiś punkt świetlny. Naprzykład, że światło pada z lewej strony, a zatem praa część postaci powinna być ciemniejsza tj. mieć cienie ^^ Można nawet później pobawić się w robienie refleksów, to również dość fajna sprawa. Jakbyś miała jakieś pytania, o cokolwiek to śmiało pisz ^^ Jestem otwarta na pogawędki i znajomośći :pinkiehug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ja bym raczej powiedziała, żę jest on po prostu dopracowany. Tak jak mówiłam: cienie, refleksy oraz szczegóły, no i wyrobiony styl. Jak się przypatrzysz to zauważysz to na tym arcie. Warto myślę też znać anatomie, lub przynajmniej podstawy, tj. zaznaczanie poszczególnych punktów w ciele postaci np. głowa, ramiona, łokcie, klatka piersiowa. Ja od kiedy stosuje tą metode, no cóż... muszę powiedzieć, że znacznie to ułatwia mi rysowanie z głowy, a uwierz mi, jeszcze jakiś czas temu miałam z tym okropny problem. Teraz dzięki temu jest o wiele lepiej ^^ Każdy mi też poleca robić duuuużo szkiców. Na początku nie byłam zbytnio za tym pomysłem bo lubię mieć wszystko pocieniowane, pokolorowane itd. Ale! Ostatnio byłam zmuszona do tego brakiem czasu i... no muszę przyznać, że rozwija to znacznie wyborażanie sobie poszczególnych scen, mimik, pozycji itp. :) Polecam się tym pobawić.

Co do tych szkiców to możesz je oblukać tu: http://blackywhitebreeze.deviantart.com/

Dalej mam osobiście problem z ciałem, muszę znaleźć na to sposób, a tymczasem obracam się od pasa w góre przy postaciach. I! Staram się tworzyć własne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle chętnie skomentuje :pinkie3:

Przepraszam, że dopiero teraz :OTE2F:  Ale byłam ostatnio zajęta.

No tak tak:

Pierwszy... a właściwie drugi twój rysunek z Marionette. Hmm... ciekawy motyw z przypiętą maską. Efekt świetlny jest okej, chodź osobiście bym zrobiła bardziej pod poziom i coraz większy, ale słabszy refleks. A tak wyszło naprawdę miodzio :pinkie:

A drugi... WoW :pinkie2: Jaka ta OC'ka jest urocza :pinkie2:

Podoba mi się twój styl rysowania pyszczków, nawet jeśli jest całkowicie inny od mojego.

O! I takie cieniowanie jakiego tu użyłaś w paru miejscach mi się bardzo podoba :pinkie3:

Co bym mogła doradzić... No cóż... może "doczepie" się tylko kolorowej grzywy i ogona. Chodzi o zacieranie blurem wyraźnych granic mięzy kolorami. Nie bój się też pociągać bardziej luźno kresek. Nie muszą być na włoskach aż takie sztywne, ale to też zależy od Twojego stylu rzecz jasna :pinkie:

Jak zwykle czekam na kolejne rysunki.

A! I w tym rysunku z OC'ką osobiście dodałabym jakieś delikatne chmurki na nocne niebo :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle chętnie skomentuje :pinkie3:

Przepraszam, że dopiero teraz :OTE2F: Ale byłam ostatnio zajęta.

No tak tak:

Pierwszy... a właściwie drugi twój rysunek z Marionette. Hmm... ciekawy motyw z przypiętą maską. Efekt świetlny jest okej, chodź osobiście bym zrobiła bardziej pod poziom i coraz większy, ale słabszy refleks. A tak wyszło naprawdę miodzio :pinkie:

A drugi... WoW :pinkie2: Jaka ta OC'ka jest urocza :pinkie2:

Podoba mi się twój styl rysowania pyszczków, nawet jeśli jest całkowicie inny od mojego.

O! I takie cieniowanie jakiego tu użyłaś w paru miejscach mi się bardzo podoba :pinkie3:

Co bym mogła doradzić... No cóż... może "doczepie" się tylko kolorowej grzywy i ogona. Chodzi o zacieranie blurem wyraźnych granic mięzy kolorami. Nie bój się też pociągać bardziej luźno kresek. Nie muszą być na włoskach aż takie sztywne, ale to też zależy od Twojego stylu rzecz jasna :pinkie:

Jak zwykle czekam na kolejne rysunki.

A! I w tym rysunku z OC'ką osobiście dodałabym jakieś delikatne chmurki na nocne niebo :3

W końcu ktoś skomentował Yay! Dziękuje ;) Miałam właśnie taki pomysł dodać te chmurki ale mi nie wychodziły ;< Huehuehue chociaż jednej osobie się podoba moja Oc'ka :D Jeszcze raz bardzo dziękuje za ocene i krytykę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo moje oczka widzą  :wrWgR:

Czy to Księżniczka Tempest we własnej osobie? :pinkie3: Supcio!

No cóż mogę dzisiaj powiedzieć, hmm... W sumie nie mam tyle do powiedzenia jak do zapytania:

Jakiego programu używasz na rysowania graficznego? :pinkie:

Kurcze mam dla Ciebie kilka fajnych radek, tylko:

 Nie wiem czy to kwestia stylu. No cóż... najwyżej wybierzesaz sobie czy będziesz według przynajmniej niektórych jechać czy nie.

A więc tak:

 

Cieszy mnie, że coraz więcej widzę cieni, to po pierwsze. Po drugie, muszę przyznać, że dobrze ci idą kopytka, ja zawsze miałam z tym problem :pinkie4: Jednak warto popracować nad ciałem i szyjką. Hmm... tak, coś w szyji mi nie pasuje. Przy tego typu długości szyji, reszta ciała myślę, że powinna być bardziej smukła, no kurcze... nie wiem jak to określić. Najlepiej to widać przy księżniczkach i tu kolejan rada z mojej strony... OBSERWACJA. Jak najlepiej się nauczyćpoprawnych pozycji itp.? Obserwując jak to wygląda u innych. Lub... samemu próbować stosując "kółeczka". Cóż mogę jeszecze powiedzieć :pinkie3:  A tak! Tu nasówa się drugi raz te samo pytanie: Jakiego używasz programu do rysowania? Pytam ponieważ widzę, że w niektórych miejscach kreski wydają się za szpiczaste lub faliste. Ja osobiście rysowałam na Photo Shopie, ale przeszłam na PaintTool Sai i jestem zadowolona :pinkie4: Ale do czego zmierzam. Sai ma to do siebie, że posiada coś co nazywa się stabilizatory. Jest to bardzo pomocna rzecz. Może o nich słyszałaś. Łatwiej się dzięki tej opcji kreski rysuje. Dla porównania pokaże ci dwa moje rysunki. Jeden (ten z Foxy'm) jest robiony w PS a drugi w Sai'u. Zwróć szczególną uwagę na kreski:

http://blackywhitebreeze.deviantart.com/art/All-alone-Reupload-497070766?q=gallery%3ABlackyWhiteBreeze%2F52103153&qo=9

http://blackywhitebreeze.deviantart.com/art/Aurelia-s-AskBox-Open-505343010?q=gallery%3ABlackyWhiteBreeze%2F52103153&qo=6

 

A i taka ostatnia drobniutka uwaga, albo raczej rada z mojej strony. Nie bój się zaszaleć i dodawać na grzywie jakieś kreseczki! :pinkie3: To dodaje włosą uroku.

No to tyle z takich skróconych rad. Czekam na odpowiedź :pinkiehug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo moje oczka widzą :wrWgR:

Czy to Księżniczka Tempest we własnej osobie? :pinkie3: Supcio!

No cóż mogę dzisiaj powiedzieć, hmm... W sumie nie mam tyle do powiedzenia jak do zapytania:

Jakiego programu używasz na rysowania graficznego? :pinkie:

Kurcze mam dla Ciebie kilka fajnych radek, tylko:

Nie wiem czy to kwestia stylu. No cóż... najwyżej wybierzesaz sobie czy będziesz według przynajmniej niektórych jechać czy nie.

A więc tak:

Cieszy mnie, że coraz więcej widzę cieni, to po pierwsze. Po drugie, muszę przyznać, że dobrze ci idą kopytka, ja zawsze miałam z tym problem :pinkie4: Jednak warto popracować nad ciałem i szyjką. Hmm... tak, coś w szyji mi nie pasuje. Przy tego typu długości szyji, reszta ciała myślę, że powinna być bardziej smukła, no kurcze... nie wiem jak to określić. Najlepiej to widać przy księżniczkach i tu kolejan rada z mojej strony... OBSERWACJA. Jak najlepiej się nauczyćpoprawnych pozycji itp.? Obserwując jak to wygląda u innych. Lub... samemu próbować stosując "kółeczka". Cóż mogę jeszecze powiedzieć :pinkie3: A tak! Tu nasówa się drugi raz te samo pytanie: Jakiego używasz programu do rysowania? Pytam ponieważ widzę, że w niektórych miejscach kreski wydają się za szpiczaste lub faliste. Ja osobiście rysowałam na Photo Shopie, ale przeszłam na PaintTool Sai i jestem zadowolona :pinkie4: Ale do czego zmierzam. Sai ma to do siebie, że posiada coś co nazywa się stabilizatory. Jest to bardzo pomocna rzecz. Może o nich słyszałaś. Łatwiej się dzięki tej opcji kreski rysuje. Dla porównania pokaże ci dwa moje rysunki. Jeden (ten z Foxy'm) jest robiony w PS a drugi w Sai'u. Zwróć szczególną uwagę na kreski:

http://blackywhitebreeze.deviantart.com/art/All-alone-Reupload-497070766?q=gallery%3ABlackyWhiteBreeze%2F52103153&qo=9

http://blackywhitebreeze.deviantart.com/art/Aurelia-s-AskBox-Open-505343010?q=gallery%3ABlackyWhiteBreeze%2F52103153&qo=6

A i taka ostatnia drobniutka uwaga, albo raczej rada z mojej strony. Nie bój się zaszaleć i dodawać na grzywie jakieś kreseczki! :pinkie3: To dodaje włosą uroku.

No to tyle z takich skróconych rad. Czekam na odpowiedź :pinkiehug:

Używam: Orygilnalnego Painta i PaintToolSAI. Dwa ostatnie obrazki są robione tylko i wyłącznie w SAI ;) A mam prośbę :) Czy mogła byś narysować moją oc'kę z FNAF? Odwdzięczę ci się ;3 A wracając do tematu to bardzo się cieszę że podobają ci się moje obrazki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... myślę, że jak skończę z paroma innymi ryskami, to będę mogła się zabrać za to :pinkie:

Ale! Wtedy będę mieć prośbę dla Ciebie... eem, znaczy do Ciebie :pinkie3: 
Dałabyś radę narysować dla mnie OC'kę z mojego opowiadania? :3 Taką szarą pegaz ^^

Ale! Tylko wtedy jak zrobię rys. dla Ciebie :pinkiep: Nie lubię coś dostawać, gdy sama się nie wywiązuje z obietnic :pinkie4:

Tylko prześlij mi później opis czy jakiś inny rysunek :pinkiehug:

A co do Sai'a, to cieszę się, że używasz :pinkie2:  Chodź ja osobiśćie idę na "łatwizne" i daje stabilizator na 15. No... po prostu mam taki styl rysowania, że mi taki pasuje :pinkiep:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... myślę, że jak skończę z paroma innymi ryskami, to będę mogła się zabrać za to :pinkie:

Ale! Wtedy będę mieć prośbę dla Ciebie... eem, znaczy do Ciebie :pinkie3:

Dałabyś radę narysować dla mnie OC'kę z mojego opowiadania? :3 Taką szarą pegaz ^^

Ale! Tylko wtedy jak zrobię rys. dla Ciebie :pinkiep: Nie lubię coś dostawać, gdy sama się nie wywiązuje z obietnic :pinkie4:

Tylko prześlij mi później opis czy jakiś inny rysunek :pinkiehug:

A co do Sai'a, to cieszę się, że używasz :pinkie2: Chodź ja osobiśćie idę na "łatwizne" i daje stabilizator na 15. No... po prostu mam taki styl rysowania, że mi taki pasuje :pinkiep:

Na priv wyślę ci zdjęcie tej oc'ki ;) A czy mogła bym prosić o opis/zdjecie tego kucyka?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na trochę krytyki... Ta szyja u Tempest... Coś mi to przypomina

 

i1gmww.jpg

Tak, to chyba najbardziej pasuje.

 

Co do tej... Rainbow... Spark to to to jest takie ładne, tylko te kolorki takie proste.

Edytowano przez Snuja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na trochę krytyki... Ta szyja u Tempest... Coś mi to przypomina

i1gmww.jpg

Tak, to chyba najbardziej pasuje.

Co do tej... Rainbow... Spark to to to jest takie ładne, tylko te kolorki takie proste.

Wiem wiem ;d Dziękuje za krytykę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mehh.. Dalej nikt nie skomentował ;<

Dobra dodam kolejne obrazki :D

WelcomeatFreddy2_zps4e72d2ca.png


Jest to Golden Freddy :D
No i jeszcze jeden:

LikewegonnaDieYoung_zpsa3e3700a.png



EDIT: Zapomniałam obrazka Jinx ;< A wyszła mi tak ładnie :fluttersad:

Edytowano przez SpeedMist
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...