Skocz do zawartości

Sarnie sprawy.


Sarenka

Recommended Posts

Well, zakupiłem sobie ostatnio kredki (Yay!), tak więc po latach przerwy postanawiam wrócić do interesu i tym razem faktycznie do czegoś dojść :D
Jak na razie będzie tragicznie, ale mam nadzieję, że kiedyś się to poprawi. Może szarpnę się też kiedyś na jakiś sensowny tablet graficzny.

Moje dA, już niestety nie takie sarenkowe: http://black-fencer.deviantart.com/
Postaram się utrzymać tempo przynajmniej dwóch kucyków per tydzień. Głownie będzie to zapewne Luna, ale nie tylko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Napisano (edytowany)

I CAN INTO DIGITAL ART! <3
Tak więc kupiłem sobie wczoraj tablet (Praise Biedronka) i zabrałem się do roboty. Oto pierwsze dwa podejścia to digitalów <3
Ewentualnie proszę o przeniesienie tematu, bo na razie jednak skupię się na tabletowej robocie.

post-7179-0-36137300-1431877018_thumb.jp

post-7179-0-42405200-1431877023_thumb.pn

post-7179-0-66688000-1431898605_thumb.jp

Edytowano przez Sarenka
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Cóż. Trzeci raz miałem tablet w łapkach. Pierwszy ze dwa tygodnie temu u znajomej, gdzie się pobawiłem w robienie niczego, wczoraj po zakupie powstała NMM, a dziś z rana (czyli około 13) Molly.  :P

W przypadku NNM, która właściwie jest zwykłą Luną w hełmie, dopiero uczyłem się jak działa PS i za dużo warstw nasrałem. Pogubiłem się, powieliło się cieniowanie i wyszło tak cholernie... Ciemno. Co ma też zresztą swój urok. Spróbuje może tego na nowo, tym razem w skali całej postaci.
A z liniami mam spory problem, aka problem z brakiem jednej, płynnej linii. Sądzę jednak, że jak się będę dość długo pastwił nad tym rysikiem to się w końcu uda. Inną kwestią jest pojawiająca się szarość wynikająca z konwersji do png tudzież jpg. Czyli już w tym momencie, gdy stwierdzam, że mam dość :D

Molly? Zła? Ależ ona jest taka pocieszna! I pojawiła się oczyszczona w trzecim spoilerze, z delikatnymi zmianami :3

Edytowano przez Sarenka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ej, to jest śliczne. Tylko pysk się nieco nie udał i dodałabym mocniejsze cieniowanie.

W zasadzie pysk akurat nie miał być inny, nie pragnąłem więcej detali :D

Za to przyznaję, że cieniowanie jak i cała masa innych rzeczy mogłaby być lepsza. Nie od razu jednak Rzym zbudowano.

W pakiecie praca na konkurs dla Maginarium, jakoś mnie tak naszło spróbować :P

lunar_by_black_fencer-d90zg55.png

Edytowano przez Sarenka
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...