Jump to content

"Chaos in the Equestria" - Dyskusja poza grą


Recommended Posts

Dobry wam wszystkim.

 

Okey to możemy jednak zacząć grę. Temat "" służy wyłącznie do gry i tam mogą pisać tylko gracze oraz wykonywać działania związane z grą. Natomiast w tym temacie każdy może się wypowiadać, także każda inna dusza.

 

Ale zanim zaczniemy wyjaśnię jak będzie wyglądała forumowa wersja gry planszowej.

 

Na początku pierwszej rundy zostaną pokazane wasze karty mocy, na których znajdować się będzie wasz poziom mocy, warunek przesunięcia się na wskaźniku zagrożenia oraz statystyki i koszt waszych jednostek. Również napiszę ile ich macie.

 

W pierwszej fazie w głównym temacie pojawi się post z kartą Starego Świata, która będzie działała przez całą rundę (jeżeli są obie w danej rundzie to są rozpatrywane obie w końcowej fazie) Gracz z najniższym zagrożeniem rozpatruje efekt natychmiastowy karty. Ale w tej fazie też będzie aktualizacja mapy.

W drugiej na PW każdego gracza zostaną wysłane zdjęcia kart, które będzie miał na ręce podczas rundy i których będzie mógł użyć w następnej fazie. Oczywiście karty również zostaną przeze mnie wylosowane.

 

Tu poprosiłbym graczy o wysłanie PW - Chaos in the Equestria, "Karty Chaosu - Nazwa Boga" (w jakim języku napiszecie to obojętne)

 

W III fazie po kolei (zaczynając od Khorna, a kończąc na Rogatym Szczurze) będziecie po jednym poście pisać w temacie gry co robicie (czy przyzywacie wyznawców, bądź zagrywacie kartę chaosu albo przenosicie ich do innego regionu), aż się skończy wam moc albo gdy spasujecie.

( Kolejność wygląda nie więcej tak: K-N-T-S-HR(RSz) )  

K - Khorne

N - Nurgle

T- Tzeentch

S - Slaneesh

HR (RSz) - Rogaty Szczur

W fazie walki każdej krainie, w której będzie walka napiszę jakie kości wypadną dla którego boga (oczywiście losowo będą te kości), a wy napiszecie na głównym temacie kogo zabijacie. (lub ewentualnie znajdę stronę z generowanymi kośmi i w tej fazie pokażę zdjęcie z wynikami)

W Fazie zepsucia w spoilerze zostaną napisane krainy, a na ich ile zostanie nałożonych żetonów zepsucia oraz kto zdobędzie punkty za dominację danego regionu, ale również sprawdzany będzie czy nie został spustoszony przez was.

A natomiast w ostatniej fazie zostanie zaktualizowana mapa, rozpatrywane będą rzeczy z fazy końcowej.

 

Oczywiście możecie dawać swoje pomysły na urozmaicenie gry.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...