Skocz do zawartości

Leszno


Cirth

Recommended Posts

 

Witajcie!

Początkowo była tu informacja o pierwszym leszczyńskim minimeecie, jednak później temat przemianowany został na taki o bardziej ogólnym charakterze, a do tego taki post średnio pasuje :P

 

Temat ogólny mający na celu wymianę informacji odnośnie dziejów leszczyńskiego fandomu oraz organizowanych ponymeetów.

 

Grupa na fb:

https://www.facebook.com/groups/518216578382186

Edytowano przez Qo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy również osoby z regionu leszczyńskiego np. z Kościana, Rawicza, Gostynia, Wolsztyna, Wschowy, Góry lub Śmigla.

Edytowano przez ChemicalScratch
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

A więc tak:

Na samym początku chciałbym serdecznie podziękować wszystkim osobom, które wyraziły chęć udziału i zjawiły się. Bez Was by się nie udało - w końcu czym jest meet bez ludzi tworzących odpowiednią atmosferę?

Tak samo wszyscy obecni chcieliby podziękować szanownej redakcji bloga For Glorious Equestria. Dziękujemy za spełnienie naszej niewielkiej prośby w postaci wrzucenia na blog małej reklamy.

Przy okazji pozwoliłem sobie nieco zmienić cel istnienia tematu. Będą się tu pojawiały informacje o innych podobnych wydarzeniach. Będzie stanowił właściwie główne ich źródło. Wypatrujcie zatem. Dane kontaktowe pozostają niezmienione.

Dziękuję obecnym jeszcze raz.

Rzeczywiście, ten serial łączy ludzi. Miałem (i nie tylko ja) okazję się o tym przekonać na własnej skórze ;D

Edytowano przez Lepus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

 

Hej!

 

Jako, że poprzednie wydarzenie odbyło się w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze, mam zaszczyt ogłosić, że zostanie ono zorganizowane raz jeszcze ^^

 

 

 

II Minimeet Leszna i okolic:

 

Planowana data to sobota, 12. marca, o godzinie 11:00.

 

Miejsce spotkania to samo, czyli w pobliżu wejścia do salonu prasowego empik w Centrum Handlowym Manhattan.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych - czy to bronies, czy pegasis, czy z Leszna i okolic, czy też z nieco dalszych terytoriów :D

 

Nie ma nawet konieczności interesowania się samym serialem - chęć zawarcia nowych znajomości w zupełności wystarczy!

 

 

 

W miarę zbliżania się planowanego terminu informacje będą coraz dokładniejsze.

Informacje podane powyżej są już potwierdzone i ostateczne.

 

 

W razie pytań bardzo chętnie odpowiemy albo przez PW, albo mailowo:

 

[email protected].

 

 

 

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam!

Edytowano przez Qo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Uznaliśmy, że tak niewielkiej społeczności jak nasza zwyczajnie nie będzie ona potrzebna. Poza tym nie wszyscy jej członkowie mają fb ;]

No a jeśli ktoś chciałby nas znaleźć, to nie sądzę by ograniczyła się taka osoba tylko do fb - google wydaje mi się bardziej odpowiednią opcją, a stąd rzut beretem do tego topiku ^^

Przy okazji chciałbym podziękować osobom obecnym na meecie i ogłosić, że odbył się bez zakłóceń :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Qo napisał:

 

Uznaliśmy, że tak niewielkiej społeczności jak nasza zwyczajnie nie będzie ona potrzebna. Poza tym nie wszyscy jej członkowie mają fb ;]

No a jeśli ktoś chciałby nas znaleźć, to nie sądzę by ograniczyła się taka osoba tylko do fb - google wydaje mi się bardziej odpowiednią opcją, a stąd rzut beretem do tego topiku ^^

Przy okazji chciałbym podziękować osobom obecnym na meecie i ogłosić, że odbył się bez zakłóceń :)

 

Tu nie chodzi tylko o probe znalezienia was. Na Fb jest grupa organizatorow ponymeetow, i dokument z grafikiem, gdzie kazdy moze wpisac date, ktora wam odpowiada i nie koliduje z innymi meetami w Polsce. Brak grupy i aktywnosci na Fb sprawil, ze weszliscie w termin fandomowi trojmiejskiemu, wiec nie pytam jaka byle frekwencja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Qo napisał:  

Uznaliśmy, że tak niewielkiej społeczności jak nasza zwyczajnie nie będzie ona potrzebna. Poza tym nie wszyscy jej członkowie mają fb ;]

No a jeśli ktoś chciałby nas znaleźć, to nie sądzę by ograniczyła się taka osoba tylko do fb - google wydaje mi się bardziej odpowiednią opcją, a stąd rzut beretem do tego topiku ^^

Przy okazji chciałbym podziękować osobom obecnym na meecie i ogłosić, że odbył się bez zakłóceń [emoji4]

 

Tu nie chodzi tylko o probe znalezienia was. Na Fb jest grupa organizatorow ponymeetow, i dokument z grafikiem, gdzie kazdy moze wpisac date, ktora wam odpowiada i nie koliduje z innymi meetami w Polsce. Brak grupy i aktywnosci na Fb sprawil, ze weszliscie w termin fandomowi trojmiejskiemu, wiec nie pytam jaka byle frekwencja.

A jednak skutków kolizji terminów nie odczuliśmy; poza jedną osobą która nie mogła się zjawić z innej przyczyny, wszyscy z poprzedniego razu byli obecni.

Co najwyżej taka sytuacja mogła powstrzymać przed przyjazdem do nas kogoś, kogo nie było ostatnio. Przypuszczam jednak że liczba takich osób w porywach wyniosła 1 :D

Tym niemniej dziękuję za radę ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu Qo napisał:

A jednak skutków kolizji terminów nie odczuliśmy; poza jedną osobą która nie mogła się zjawić z innej przyczyny, wszyscy z poprzedniego razu byli obecni.

Co najwyżej taka sytuacja mogła powstrzymać przed przyjazdem do nas kogoś, kogo nie było ostatnio. Przypuszczam jednak że liczba takich osób w porywach wyniosła 1 :D

Tym niemniej dziękuję za radę ^^

Mam nadzieje, ze dzieki zastosowaniu sie do tej rady bede mogl zaliczyc ponymeet takze i w waszym miescie

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu Qo napisał: A jednak skutków kolizji terminów nie odczuliśmy; poza jedną osobą która nie mogła się zjawić z innej przyczyny, wszyscy z poprzedniego razu byli obecni.

Co najwyżej taka sytuacja mogła powstrzymać przed przyjazdem do nas kogoś, kogo nie było ostatnio. Przypuszczam jednak że liczba takich osób w porywach wyniosła 1 [emoji3]

Tym niemniej dziękuję za radę ^^

Mam nadzieje, ze dzieki zastosowaniu sie do tej rady bede mogl zaliczyc ponymeet takze i w waszym miescie

 

Najbliższe spotkanie planujemy na lipiec. Byłoby nam miło, gdybyś wpadł :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traktuję to jako ciekawostkę. Znaczy fajnie, że w Lesznie też są bronies, ale ja i tak siedzę głównie we Wrocławiu. Po prostu się zdziwiłem, że toto istnieje :D. Powodzenia w działaniu i nie dajcie się zanadto zorganizować. Chaos rządzi :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

A więc nadszedł ten moment, drogie kucyki. Po raz trzeci w karierze mam przyjemność podawać informacje odnośnie ponymeeta. Do rzeczy:

III Minimeet Leszna i Okolic (to powoli staje się nazwą własną :crazy:) odbędzie się dnia 2. lipca (sobota) tegoż roku. O ile pegazy nie będą trollowały nas pogodą intensywniej niż zwykle, data jest ostateczna.

Godzina i miejsce jest jeszcze do ewentualnych negocjacji, lecz raczej będzie tradycyjnie ta sama - CH Manhattan, okolice godziny 11.

 

Kontakt:

- PW

- grupa fb: klik

- e-mail: [email protected]

 

Więcej informacji wkrótce.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Edytowano przez Qo
Update daty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...