Jump to content

Cirth

Brony
 • Posts

  282
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Cirth

 • Birthday 12/16/1998

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Leszno

Recent Profile Visitors

3521 profile views

Cirth's Achievements

Kucyk

Kucyk (4/17)

31

Reputation

 1. (Gratulacje, zabiłeś temat @Michalski9) Autyzm
 2. Piąte spotkanie bronies w Lesznie. Godzina: 11 Miejsce: CH Manhattan, przed Empikiem Więcej informacji w temacie lub grupie na FB.
 3. Cirth

  Leszno

  A więc dzieje się to po raz kolejny. Po raz piąty w Lesznie odbędzie się ponymeet Data: 22 lipca (sobota), godzina 11 Miejsce: (ku zaskoczeniu) CH Manhattan, przed salonem Empik Program spotkania w największej mierze zależy od pogody. W razie pytań zapraszam do kontaktu: przez PW lub przez grupę na FB. Do zobaczenia!
 4. Cirth

  Leszno

  Wszyscy członkowie olbrzymiej, bo liczącej aż 2 osoby ekipy organizacyjnej Bronies Leszno chce wszystkim obecnym podziękować za udział w IV Minimeecie Leszna i okolic Z dumą powiedzieć możemy że było to chyba nasze najbardziej udane spotkanie, za co wszystkim obecnym jeszcze raz należą się od nas podziękowania. Wszyscy świetnie się bawiliśmy Tymczasem już w ten piątek i sobotę fandom leszczyński wybiera się na Pyrkon Do zobaczenia!
 5. Cirth

  Leszno

  Nad Embermeetem nie myśleliśmy za dużo, jeszcze trochę czasu jest no i wolimy najpierw dopieścić kwiecień O wszystkich ustaleniach z pewnością się dowiecie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 6. Czwarte już spotkanie fanów kolorowych kucyków nie tylko z Leszna Data: 22 kwietnia Godzina: 12:00 Miejsce: CH Manhattan, koło wejścia do Empiku Więcej informacji tutaj lub przez PW Serdecznie zapraszamy!
 7. Cirth

  Leszno

  Witam wszystkich serdecznie po dość długiej przerwie ;) Z racji że pogoda jakby nie patrzeć robi się jakaś taka przyjemniejsza, możemy zacząć wracać do normy - a to oznacza, o dziwo, zapowiedź kolejnego ponymeeta! :D Oczywiście aktualnie mamy fazę planowania, oto co wiemy: Data: 22 kwietnia Godzina: punkt 12:00 Miejsce (nigdy nie zgadniecie): CH Manhattan, koło wejścia do Empiku Mimo że są to dane wstępne, to jeśli nie pojawią się jakieś szczególne utrudnienia czy kataklizmy, nie ulegną zbyt dużym zmianom. Tak czy siak - to co będziemy robić w największym stopniu uzależnione jest od pegazów i tego jaką pogodę nam zafundują :D W razie ewentualnych zmian oczywiście damy znać. Kontakt: Grupa FB lub przez PW Serdecznie zapraszamy!
 8. Cirth

  Leszno

  Okay, od ostatniego razu czasu upłynęło może niezbyt dużo, lecz... W Lesznie odbędzie się kolejny meet - tym razem o charakterze bardziej organizacyjnym - głównie dotyczyć będzie planów na przyszłość naszej małej działalności A teraz konkrety: Miejsce - CH Manhattan, salon prasowy Empik. Data - 27 sierpnia (może ulec zmianie), godzina 11. Zapraszam do kontaktu przez PW lub przez grupę na fb: https://www.facebook.com/groups/518216578382186/ Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
 9. until
  Trzeci w historii fandomu leszczyńskiego minimeet ^^ Dokładna lokalizacja: CH Manhattan, przed wejściem do Empiku. Zapraszamy!
 10. Cirth

  Leszno

  Aktualizacja informacji: Miejsce: CH Manhattan (Aleje Jana Pawła II, 16) przed wejściem do salonu prasowego Empik, Czas: 2. lipca, godzina 11:00. W razie pytań/zastrzeżeń proszę dać znać ^^
 11. Cirth

  Leszno

  A więc nadszedł ten moment, drogie kucyki. Po raz trzeci w karierze mam przyjemność podawać informacje odnośnie ponymeeta. Do rzeczy: III Minimeet Leszna i Okolic (to powoli staje się nazwą własną ) odbędzie się dnia 2. lipca (sobota) tegoż roku. O ile pegazy nie będą trollowały nas pogodą intensywniej niż zwykle, data jest ostateczna. Godzina i miejsce jest jeszcze do ewentualnych negocjacji, lecz raczej będzie tradycyjnie ta sama - CH Manhattan, okolice godziny 11. Kontakt: - PW - grupa fb: klik - e-mail: [email protected] Więcej informacji wkrótce. Wszystkich serdecznie zapraszamy!
 12. https://www.facebook.com/Keczup123 Jakby ktoś coś kiedyś potrzebował
 13. Cirth

  Leszno

  Nadarzy się, nadarzy. Planujemy organizować takie spotkania około dwóch razy do roku A przy okazji - niewielka delegacja od nas zjawi się na Pyrkonie
 14. Cirth

  Leszno

  Grupa na fb została właśnie utworzona. Jeśli jesteście zainteresowani dziejami fandomu leszczyńskiego, serdecznie zapraszam do dołączenia :3 https://www.facebook.com/groups/518216578382186
 15. Cirth

  Leszno

  Mam nadzieje, ze dzieki zastosowaniu sie do tej rady bede mogl zaliczyc ponymeet takze i w waszym miescie Najbliższe spotkanie planujemy na lipiec. Byłoby nam miło, gdybyś wpadł
×
×
 • Create New...