Skocz do zawartości

Hey wszystkim!


Outiepaw

Recommended Posts

Paweła wita Pawełeł :yay:
Imiennik tylko po drugiej stronie polski :D Mam nadzieję że Ci się u nas spodoba!
Dobre zainteresowania bo podobne też do moich :spike: A nie pochwalisz się jakimiś rysuneczkami?

Ja tak wrzucę pytanka od siebie:

1. Ulubiony gatunek muzyczny? Ulubiony zespół?
2. Czytasz/czytałeś jakieś fajne fan fici? Ulubiony?
3. Czy to że Pinkie jest twoją ulubioną postacią jest jakoś nacechowane emocjonalnie?

Pozdrawiam i baw się tu dobrze :badass:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko. Ja też mam kilka pytań:
Jak dostałeś się do fandomu?

Jak podoba ci się serial?

Pozdrawiam i życzę powodzenia na forum:pinkie4:(Pinkie na szczęście)

1.Umm, parę lat temu bardzo lubiłem serial (2011-2012) byłem na konwencie i był panel o MLP:FM , wtedy dopiero dowiedziałem się o istnieniu community.Teraz jak wróciłem oglądając sezon 4 i 5 pomyślałem że fajnie było by dołączyć.

2.Bardzo lubię MLP , czasem podchodzę do niego zbyt emocjonalnie ale kocham ten serial :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweła wita Pawełeł :yay:
Imiennik tylko po drugiej stronie polski :D Mam nadzieję że Ci się u nas spodoba!
Dobre zainteresowania bo podobne też do moich :spike: A nie pochwalisz się jakimiś rysuneczkami?

Ja tak wrzucę pytanka od siebie:

1. Ulubiony gatunek muzyczny? Ulubiony zespół?
2. Czytasz/czytałeś jakieś fajne fan fici? Ulubiony?
3. Czy to że Pinkie jest twoją ulubioną postacią jest jakoś nacechowane emocjonalnie?

Pozdrawiam i baw się tu dobrze :badass:

1. Zespoły hmm może Florence and the machine :pinkie3: , nie lubuję się w zespołach.Ale lubie wiele gatunków muzyki np. House , progressive , pop , rock , czasem nawet ponystep lub chillstep.

2. Niestety nie , ale zamierzam zabrać się za nie.Możesz jakieś polecić? :twilight2:

3.Tak, nie chcę się na ten temat rozpisywać bo to by zajęło zbyt dużo miejsca , chętnie mogę o tym napisać innym razem

Ps. Widzę gif z forsenem , też jestem fanem profesjonalnego childish card gamer'a Kappa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo, elo

1.ulubiony antagonista?

2. Co sądzisz o postaci dr. House'a?

3. Chcemë le so zażec?

4. Piszesz/rysujesz?

5. W co grasz?

Hey 

1.Discord/Luna(jeśli jeszcze można nazwać ją natagonistką w co wątpię)

2.Jeśli chodzi o tego dr. House'a o którym myślę , to uważam go za ciekawą postać , uwielbiam jego humor :D

3. You wut m8? nie chce mi się googlować  :fluttercry2:

4.Rysuję , zabieram się za pisanie ale wątpię w moje zdolności pisarskie.

5.LoL , GW2 , HS , OSU! , ostatnio Wiedźmin 3

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :evilshy:

Widzę że mnie uprzedzili i już zasypali cię pytaniami, więc łapej tylko jedno

-Grywasz może w karty? Chodzi mi bardziej o coś pokroju Hearthstona czy magici

Powodząka w fandomie ^^

Hey :pinkie4: 

Uwielbiam Hearthstone'a  i karcianki , ale obecnie grywam tylko w HS'a. 

Dziękuję bardzo :3

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zespoły hmm może Florence and the machine :pinkie3: , nie lubuję się w zespołach.Ale lubie wiele gatunków muzyki np. House , progressive , pop , rock , czasem nawet ponystep lub chillstep.

2. Niestety nie , ale zamierzam zabrać się za nie.Możesz jakieś polecić? :twilight2:

3.Tak, nie chcę się na ten temat rozpisywać bo to by zajęło zbyt dużo miejsca , chętnie mogę o tym napisać innym razem

Ps. Widzę gif z forsenem , też jestem fanem profesjonalnego childish card gamer'a Kappa

Widzę zróżnicowane zainteresowania ^^ Ciekawe wybory przyznam :)

Huhu zawsze chętnie :D Mimo że jakimś weteranem nie jestem to chętnie polecę. Tylko zależy w czym gustujesz. "My little Dashie" to zawsze świetna przygoda emocjonalna na początek. Przygotuj sporo chusteczek. Na łzy jakby co a nie no.. :eww::kappa:

Szczerze poleciłbym wszystko co czytałem ostatnio ale ja jestem typem co się lubi emocjonalnie katować smutnym stuffem. "Past Sins" to jedna z najlepszych książek mojego życia. Jeden z najpopularniejszych fan ficów przy okazji. Przygoda emocje wszystko... "Eternal" - dylematy bardziej życiowe emocjonalne. Wina wybaczenie miłość przezwyciężająca wszystko. Najpiękniejsza historia jaką poznałem i nie czuję że istnieje coś lepszego z [sad] książek.

Tamte dwa fici mają około 500 stron to uważaj jakby co... Jeden 60+ stronicowy fic który wstrząsnął mną to "Things we leave behind". Piękne po prostu piękne.

" Eternal" i "Things we leave behind" są tylko w wersji angielskiej ale wnioskuję że to nie jest dla Ciebie problem skoro oglądasz największego klauna ( ͡° ͜◯ ͡°) jak gra w karty dla dzieci :kappa: Miło spotkać kogoś kto też lubi marnować czasem wieczory przy spamowaniu dank memesów i słuchaniu największego canceru internetu <3

Co do 3. pytania to chętnie bym kiedyś usłyszał odpowiedź to pisz śmiało do mnie czy gdziekolwiek tam jak masz ochotę i czas :D

Welcome to the right Dongerhood :kappa:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w grze byśmy się nie polubieli. Z tego co widzę lubisz władać ogniem, zaś moim mainem jest lodowy kurczak :D

Anivia? Hmm, moim mainem jest Annie ale mam wiele second mainów , praktycznie wszystkie popularne midy typu: Ahri , Leblanc , Syndra itp.

Czemu byśmy się nie polubili w grze? Mam też Frostfire Annie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę zróżnicowane zainteresowania ^^ Ciekawe wybory przyznam :)

Huhu zawsze chętnie :D Mimo że jakimś weteranem nie jestem to chętnie polecę. Tylko zależy w czym gustujesz. "My little Dashie" to zawsze świetna przygoda emocjonalna na początek. Przygotuj sporo chusteczek. Na łzy jakby co a nie no.. :eww::kappa:

Szczerze poleciłbym wszystko co czytałem ostatnio ale ja jestem typem co się lubi emocjonalnie katować smutnym stuffem. "Past Sins" to jedna z najlepszych książek mojego życia. Jeden z najpopularniejszych fan ficów przy okazji. Przygoda emocje wszystko... "Eternal" - dylematy bardziej życiowe emocjonalne. Wina wybaczenie miłość przezwyciężająca wszystko. Najpiękniejsza historia jaką poznałem i nie czuję że istnieje coś lepszego z [sad] książek.

Tamte dwa fici mają około 500 stron to uważaj jakby co... Jeden 60+ stronicowy fic który wstrząsnął mną to "Things we leave behind". Piękne po prostu piękne.

" Eternal" i "Things we leave behind" są tylko w wersji angielskiej ale wnioskuję że to nie jest dla Ciebie problem skoro oglądasz największego klauna ( ͡° ͜◯ ͡°) jak gra w karty dla dzieci :kappa: Miło spotkać kogoś kto też lubi marnować czasem wieczory przy spamowaniu dank memesów i słuchaniu największego canceru internetu <3

Co do 3. pytania to chętnie bym kiedyś usłyszał odpowiedź to pisz śmiało do mnie czy gdziekolwiek tam jak masz ochotę i czas :D

Welcome to the right Dongerhood :kappa:

Z pewnością sprawdzę te fanfici , bardzo dziękuję za polecenie :D

Tak, istna clown fiesta 8) 

Z angielskim sobie poradzę , już parę książek zdążyłem przeczytać  no i ofc spamowanie czatu jest bardzo edukacyjne :kappa:

Pewnie napiszę do ciebie ^^ 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...