Skocz do zawartości

[Konkurs] Halloweenowe przebranie


FrozenTear7

Recommended Posts

rainbow_dash_nightmare_night__by_sakatag

 

Drobnymi krokami zbliża się Halloween, a Rainbow Dash wciąż nie wie
w co się przebrać tym razem.
Przebrać się za Daring Do? Zbyt oklepane...
Zarzucić na siebie prześcieradło i udawać ducha? Mało kto się boi takich rzeczy...

To szansa właśnie dla was, aby dopomóc naszą tęczową klacz!
Zaprojektujcie jak najlepsze przebranie i uratujcie zbieranie cukierków
w wykonaniu Rainbow Dash :rd6:

Najważniejszy będzie kompromis między czymś strasznym jak to przystało na to święto, a czymś odlotowym w czym Rainbow Dash będzie się czuła fajna jak zawsze!

Prace prosimy nadsyłać do 7 listopada. Jeżeli mielibyście chęć wzięcia udziału a brakowałoby wam czasu to możliwe jest opóźnienie oddania prac! Prosimy jednak o wcześniejsze wspomnienie o takowej sytuacji :)

1 miejsce - wpis na listę wyróżnionych w dziale Rainbow Dash!

rainbow_dash_dance_by_clyvore-d3dprw6.gi

Powodzenia!

Temat zatwierdzony przez Forumowy instytut... Nieważne. Musiałam się tu wpisać. Musiałam.

Edytowano przez Emily
SPOOKY SCARY ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to flaki mogą latać po obrazku ale myślę zachowajmy rozsądek i typowo dla Halloween dopuszczam trochę krwi czy ran nie wiadomo jakich elementów gore ale w granicach jakichś. Rysunek Uszatki myślę dobrze wyznacza tą granicę. Jest element taki ukazany ale raczej nikogo nie razi a dla Halloween jest czasem potrzebny.

Nie przesadźcie po prostu i powodzenia ^^

Edytowano przez FrozenTear7
Emily zawsze czuwa!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To ten...

Przykro mi, że w konkursach bierze udział tak mało osób. Halloween już minęło, a tu tylko dwie prace. Czy macie zamiar wziąść udział? Chciałabym wiedzieć, ile osób jest chętnych, a nie wysłało jeszcze pracy.

Edytowano przez Emily
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy witamy! Czas najwyższy ogłosić wyniki konkursu! :rd8: Bez zbędnego przedłużania: 

 

1 miejsce - Velvie - Gratulujemy! Twoja praca zachwyciła nas najbardziej! Bardzo ciekawy i oryginalny pomysł, interesujące wykonanie, klimatyczne tło podkreślające nastrój mimo swojego minimalizmu.
Najmocniejszą stroną jest tu z pewnością pomysł i jego ukazanie. Estetyka i styl rysunku to z pewnością każdy ocenia inaczej. Mi przypadł do gustu jednak nie jest to styl który preferuję na co dzień.
Całokształt wygrywa!

A mi się podoba styl. Fajna pelerynka. To są moje klimaty

2 miejsce - Uszatka- Bardzo ładna praca! Super wykonanie, obraz na wysokim poziomie wykonania. Sam pomysł również ciekawy jednak biorąc pod uwagę to, że jest to konkurs na przebranie to jednak praca ta osiąga miejsce drugie. Myślę, że Velvie lepiej ukazała ducha Halloween. Nie chodzi tutaj o gore, której pomijając resztę bardzo dobrze tutaj pasuje ale ogólny zamysł na postać nie jest tym najlepszym.
Mimo to praca bardzo ładna i estetyczna!

Mroczne. Szkoda, że jednak trochę trudno byłoby się tak przebrać. Ale jeśli udałoby się, to kucyki uciekałyby gdzie się da.

3 miejsce - DJSzklaż - Kolejna bardzo ciekawa praca! Bardzo interesujące wykonanie, dosyć nietypowy styl który jednak nadaje charakterystyczny klimat całej pracy. Jednak biorąc pod uwagę główne kryterium czyli oczywiście kostium to jak w przypadku Uszatki nie jest do końca rozbudowany i praca zostaje umieszczona na miejscu trzecim. Również ciekawe zastosowanie elementów krwi i bardzo ładne ukazanie postaci!

Obrazek ładny, ale gdyby Rainbow była małą klaczką i nie byłoby tej krwi (chyba, że to nie krew) to by było po prostu urocze i fajne. Ale i tak bardzo fajne, podoba mi się styl i gratuluję trzeciego miejsca.

Tak wyglądają wyniki konkursu. Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w konkursie! Wybór był naprawdę ciężki i podobają nam się wszystkie wasze prace :rd6:

Zwyciężczyni zostaje wpisana do naszej tabeli wyróżnionych!

Gratulujemy Velvie wygranej! :rd5:

 

*wzywam dla atencji: @Velvie @Uszatka @DJSzklaż *

Edytowano przez FrozenTear7
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...