Skocz do zawartości

Witam jestem nowy


Olkowski8

Recommended Posts

Hejo jestem Szymon mam 13 lat. Licze na pewną akceptacje z waszej strony co do mojego wieku i natury bycia sobą. Napisze wam niewiele o sobie bo potem prosze was o napisanie pytań skierowanych do mnie. Lubie rysować może talentu nie mam to liczą się checi do nauki:). Słucham sporo muzyki głuwnie metal lub coś podobnego do "rammstein". Moją ulubioną postacią jest luna z powodu jej cierpień i tęsknoty jaką przeżywa choć jestem młody i napewno nie spotkało mnie coś tak okrutnego jak ją to jednak mniemam sporo złych chwil i nieszczęść. Myślę że tyle wystarczy. Piszcie pytania na kture moge odpowiedzieć. :) pozdrawiam serdecznie. 

PS: nie zamierzam się bardzo udzielać w życie forum tylko wieczorem możecie liczyć na spotkanie mnie. Żegnam : p

Edytowano przez Olkowski8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :bronies: Myślę że może się jednak rozkrecisz:spitfire2: A i piszę się  które a nie kture.A teraz pytanka.

1.Co sądzisz o wonderbolts?

2.Lubisz Spitfire?

3.Co sądzisz o rapie? 

Dziękuję za odpowiedzi i baw się dobrze.

Edytowano przez Major Degtyarev
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Ulubiona potrawa?

Oprócz rysowania masz jakieś jeszcze zainteresowania?

Lubisz rainbowdash?

A, i jeszcze piszę się głownie a nie głuwnie :fluttershy4:

sorki ale nie jestem mistrzem klawiatury ani słownika :( . Zaczne od końca pytasz o rainbow to tak jasne że ją lubie ale jak już wiesz osobiście wole lune. Zainteresowania to głównie rysowanie ale lubie się bawić muzyką. A jeść raczej pfff.......trudne pytanie ale ze słodyczy raczej żelki a ze słonych raczej skrzydełka w sosie słodko kwaśnym.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :bronies: Myślę że może się jednak rozkrecisz:spitfire2: A i piszę się  które a nie kture.A teraz pytanka.

1.Co sądzisz o wonderbolts?

2.Lubisz Spitfire?

3.Co sądzisz o rapie? 

Dziękuję za odpowiedzi i baw się dobrze.

wonderbolts są nieźli i imponują mi oni swoim charakterem. Spitfire ale samolot czy klacz? He he nie wiem co o niej mam myśleć bo nie interesowała mnie ta postać .Rap ni słucham go bo słowa lecą tak szybkonjak rainbow i nie nadąrzam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ode mnie parę pytanek :pinkie:

1. Czytałeś już może jakieś fanfiki? Jak tak to masz jakiś ulubiony?

2. Może pokazałbyś jakieś swoje prace na forum:)?

3. Gdzie mieszkasz?

Ode mnie tyle, życzę Ci miłego pobytu na tym forum, a co do błędów w twojej pisowni wystarczy, że przeczytasz co napisałeś zanim wyślesz jakiś post, a ryzyko błędów będzie o wiele mniejsze:luna4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ode mnie parę pytanek :pinkie:

1. Czytałeś już może jakieś fanfiki? Jak tak to masz jakiś ulubiony?

2. Może pokazałbyś jakieś swoje prace na forum:)?

3. Gdzie mieszkasz?

Ode mnie tyle, życzę Ci miłego pobytu na tym forum, a co do błędów w twojej pisowni wystarczy, że przeczytasz co napisałeś zanim wyślesz jakiś post, a ryzyko błędów będzie o wiele mniejsze:luna4:

owszem czytałem fanfiki i myśle że jak narazie najleprzy nosił tytuł "porzuceni" świetny i polesam go karzdemu zresztą moja historia jest podobna do greya dusta ale tak trohe. Jasne opublikuje je ale jeszcze nie wiem jak to zrobić dlatego wyśle ci jedną moją pracę na końcu. Mieszkam na Śląsku w bytomiu. Niedaleko katowic jakieś 1,15 godz. drogi

Sorli za jakość ale mam słaby aparat. Pa i życze ci miłej nocy :)  PS: narysowałem to bo tęsknie za kimś mi bardzo bliskim. :(

 

1445721497317.jpg

Edytowano przez Olkowski8
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey! Ty bardzo ładnie rysiasz! Może założyłbyś temat gdzie mógłbyś od czasu do czasu podzielić się z innymi swoją twórczością hmm? Napewno by ktoś zaglądnął, dał rade (n.p co możesz poprawić w swoich rysunkach) a i to jest udzielanie się dla fandomu co zawsze jest mile widziane. Tak więc zapaszam!  http://mlppolska.pl/forum/164-ołówek-kredka-pastel-itd/

Edytowano przez M3ICHU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, czytałem fanfiki i myślę, że jak na razie najlepszy nosił tytuł "Porzuceni" -  świetny i polecam go każdemu. Zresztą moja historia jest podobna do Greya Dusta, ale tak trochę. Jasne, opublikuje je, ale jeszcze nie wiem jak to zrobić, dlatego wyśle Ci jedną moją pracę na końcu. Mieszkam na Śląsku, w Bytomiu, niedaleko Katowic, jakieś 1,15 godz. drogi.

Sorki za jakość, ale mam słaby aparat. Pa i życzę Ci miłej nocy :)  PS. Narysowałem to, bo tęsknie za kimś mi bardzo bliskim. :(

 

1445721497317.jpg

Piękny rysunek, może nie ma idealnych konturów czy rozbudowanego tła, ale ma coś o wiele ważniejszego - śliczny, bajkowy klimat.

Jak piszesz posta, to wyrazy z błędami podkreślane są na czerwono. Warto je poprawiać, żeby czytanie Twoich wypowiedzi nie powodowało krwawienia gałek ocznych. Dodatkowo w krótkim czasie nauczysz się ortografii, więc chyba warto zadać sobie trud.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny rysunek, może nie ma idealnych konturów czy rozbudowanego tła, ale ma coś o wiele ważniejszego - śliczny, bajkowy klimat.

Jak piszesz posta, to wyrazy z błędami podkreślane są na czerwono. Warto je poprawiać, żeby czytanie Twoich wypowiedzi nie powodowało krwawienia gałek ocznych. Dodatkowo w krótkim czasie nauczysz się ortografii, więc chyba warto zadać sobie trud.

sorki ale pisze na telefonie bo nie mam kompa. Dlatego nie podświetlają mi się błędy a tak poza tym mam małą klawiature i duże palce i ciężko się pisze bo zajmuje mi to dużo czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zadam Ci tylko jedno pytanie

Licze na pewną akceptacje z waszej strony co do mojego wieku

Co ma wiek do tego czy  kogoś lubisz?To że masz te 13 to nie znaczy,że ktoś będzie Tobą gardził.Chyba że jest  tym z grupy kozaków "czego to ja nie zrobiłem' chociaż gówno zrobił.:fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo, trochę późno ale również cię witam,

1. Ulubione postaci:mane6, antagonista ?

2. Z jakiego województwa ?

3. Co sądzisz o postaci dr. House'a?

4. Interesujesz lub masz jakieś pojęcie nt. Militariów?

5. Wolność czy Powinność?

6. Muzyka fandomowa, słuchasz? Masz jakieś ulubione kawałki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, trochę późno ale również cię witam,

1. Ulubione postaci:mane6, antagonista ?

2. Z jakiego województwa ?

3. Co sądzisz o postaci dr. House'a?

4. Interesujesz lub masz jakieś pojęcie nt. Militariów?

5. Wolność czy Powinność?

postać raczej jest to moje przeciwieństwo ale pinki pie. Z śląskiego. Bytom tak dokładnie. Dr.House niegdyś bardzo lubiałem tą postać za jej nietypowe poczucie humoru. Bardziej lub mniej ale pojęcie na ten temat mam( ale bardziej II wojny światowej). Powinność ale nie z góry nażucana bo to podcina mi skrzydła.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...