Skocz do zawartości

Witajcie!


horseshoe

Recommended Posts

Cześć wszystkim!

Nazywam się Kaja, lat mam trzynaście i pół. Mieszkam w mieście wojewódzkim na południowym zachodzie Polski, konkretnie Opolu. Jestem miłośniczką herbaty, szczególnie zielonej oraz lodów o tym smaku. W fandomie jestem od paru miesięcy. Ciężko powiedzieć coś o ulubionej postaci, bo wszystkie lubię po równo. Od jakiegoś czasu zabieram się za pisanie fan-fica, ale brakuje mi korekty, pre-readera, itp. - więc na razie zatrzymałam się na fazie zbierania pomysłów. Próbuję też rysować arty, ale zazwyczaj kończy się na samym zamyśle, bo moje umiejętności artystyczne są raczej kiepskie...

 

Teraz nieco więcej o mnie. Mój ulubiony kolor to bardzo jasny szary. Chodzę do szkoły muzycznej i gram na akordeonie - co prawda dosyć kiepsko, ale umiem. Moje hobby to przede wszystkim pisanie. Cały mój dzień wygląda mniej więcej tak, że wieczorem piszę - a przez całą resztę czasu myślę o tym, co by tu napisać. Co jeszcze? Kocham fantastykę całym swoim sercem. Czytam w zasadzie wszystko, co mi wpadnie w moje rączki, jednak ulubieni pisarze to przede wszystkim Tolkien i Pratchett. W wolnym czasie rysuję, ale moje bazgroły są zbyt raczej kiepskie, by je gdziekolwiek pokazywać, chyba, że siedzę przy nich pół dnia.

Ulubiona muzyka? W zasadzie brak, słucham niemal wszystkiego, ale niezbyt lubię muzykę pop. Po prostu nie jest w moim guście.. Do najczęściej słuchanych gatunków należy przede wszystkim muzyka celtycka, new age, ambient oraz poezja śpiewana. Co by tu jeszcze dodać… Jestem zimnolubna, dlatego ulubiona pora roku to zima, ale taka prawdziwa, biała, śnieżna. Prowadzę bloga, pasją tą zaraziła mnie moja nauczycielka języka polskiego. Nie mam rodzeństwa, z czego się cieszę. Staram się być optymistką, ale często nie wychodzi c:

 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po twojej wypowiedzi ciężko mi uwierzyć, że masz tylko 13 (i pół ;)) lat, ale co ja tam mogę wiedzieć, będąc tylko niewiele starsza. Mogłabym cię prosić o podanie linku do twojego bloga? Chętnie zobaczę, co tam tworzysz.

Po przeczytaniu twojego postu wydaję mi się, że mamy trochę wspólnego, więc jeśli chcesz pogadać, to śmiało piszdo mnie na PW.

A teraz trochę pytanek, bo czemu nie.

1. Napisałaś, że lubisz czytać, jaki jest twój ulubiony gatunek książek i autor, tym samym odbierając mi możliwość zadania jednego z moich zwyczajowych pytań. W takim razie, jaką książkę byś mi poleciła?

2. Masz jakieś zwierzątko? Jeśli tak, to opowiesz trochę o nim? 

3. Jak trafiłaś na to forum i dlaczego postanowiłaś założyć tu konto?

I to by było na tyle, mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze bawić! Łap muffina na smaczny start :muffin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci składam powitanie. Witaj i ostrzeżenie. Nie oczekuj od ludzi piszących tutaj czegokolwiek. Jeżeli serio masz depresję albo myśli samobójcze to nie szukaj tu wsparcia. Bo wiem to z doświadczenia, że to takie samo miejsce jak każde inne. Wiem o tym, bo sam się przekonałem. Swoją drogą widzę, że lubisz dużo pisać. To ci się chwali, ale ale... na sam początek zanim to wrzucisz na stronę to daj komuś do sprawdzenia, tak na zaś mówię. Albo nie dawaj, może pan wielki nominał zejdzie na zawał ? Kto to wie.

A tak to witaj na forum w najbardziej tolerancyjnym i przyjaznym miejscu w internecie. :cadanceangry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...