Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Uszatka

[Rozwiązane][Pytanie] Obserwowanie statusu

Recommended Posts

Czy da się jakoś wyłączyć obserwowanie statusu, pod którym się wypowiedziało? 

Edited by Uszatka Derpatka

7 minut temu Uszatka napisał:

Czy da się jakoś wyłączyć obserwowanie statusu, pod którym się wypowiedziało? 

Najlepszym lekarstwem jest przeczekać kilka godzin, najwyżej dni- status jak status. Szybko powstają szybko umierają. A kilka powiadomień można przeżyć prawda?

• Upvote 1

Właśnie teraz FirstChoice napisał:

Najlepszym lekarstwem jest przeczekać kilka godzin, najwyżej dni- status jak status. Szybko powstają szybko umierają. A kilka powiadomień można przeżyć prawda?

Kilka tak. Kilkadziesiąt na dzień już niezbyt :v A status coś zdychać nie chce. Cóż. Wygląda na to, że mam propozycję do wpisania w nowym, fajnym bajerze założonym przez administrację ^^ 

@Siper dziękuję za odpowiedź mimo wszystko :squee:

5 minut temu Uszatka Derpatka napisał:

Kilka tak. Kilkadziesiąt na dzień już niezbyt :v A status coś zdychać nie chce. Cóż. Wygląda na to, że mam propozycję do wpisania w nowym, fajnym bajerze założonym przez administrację ^^ 

@Siper dziękuję za odpowiedź mimo wszystko :squee:

Wątpie żeby takie statusy istniały na tym forum xD

• Upvote 2

1 minutę temu FirstChoice napisał:

Wątpie żeby takie statusy istniały na tym forum xD

A tak się składa, że co najmniej istnieje, a w każdym razie niedawno jeszcze istniał i wkurzał. Nie będę wskazywać palcem kogo, choć da się łatwo zgadnąć, ale wkurzało to tak ogromnie, że zniechęcił się do dłuższego zaglądania tu. Przynajmniej na jakiś czas. I na własne oczy widziałam jakże dumną liczbę 428 obok dzwoneczka :v 

35 minuty temu Major Degtyarev napisał:

Wtf.To jest w ogóle możliwe pisać tyle pod statusem?

Wątpie. Może po prostu status był na jakiś ciekawy temat i jakieś kilka odpowiedzi poszło więcej niż zwykle. Who knows.

Wesoło to może i tam macie, ale niedopatrzeniem jest, że nie da się przestać obserwować statusu kiedy istnieje możliwość pisania pod nim w nieskończoność. 

4 minuty temu FrozenTear7 napisał:

No widzisz. Jedyne co Ci pozostało to się wciągnąć w życie tego sb i się przyzwyczajać :D

Ja się tam nie udzielałam. To ktoś inny jest poirytowany, a ja tylko zgłaszam problem :v 

69 nowych powiadomień

63c5a4b5d1ff2f8b1fe207e565f72286.jpg

Ja jestem zadowolony, btw. Jak na telefonie sprawdzam powiadomienia i zamknę panel to mam na przykład -170

Ktoś jeszcze tak ma?

• Upvote 2

5 minut temu Uszatka Derpatka napisał:

Ja się tam nie udzielałam. To ktoś inny jest poirytowany, a ja tylko zgłaszam problem :v 

Też byłem poirytowany dawno temu. A siedzę na tym czacie od samego początku i po kilku tysiącach powiadomień odpuściłem sobie narzekanie :wow:

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...