Jump to content

Nowe EG w 3D?!


Selenium v.2
 Share

Recommended Posts

http://www.equestriadaily.com/2015/12/equestria-girls-mini-gets-3d-animation.html

 

Chyba miesiąc temu Hasbro pokazywało, że EG będą w nowej wersji chibi. Ten filmik powyżej jest filmikiem promocyjnym, który ma zachęcić do kupna nowej linii zabawek dla Ha$bro. Wątpię, żeby zrobili film na podstawie takiego konceptu - już same lalki bardzo odstają od wyglądu postaci z filmu, a tu widać, że animacja jest uboga. Póki nie ma żadnych informacji o nowej stylistyce filmu, to możemy spać spokojnie w nadziei na 4, normalną animację filmową EG. 

 

Co do samych lalek - wyglądają fajnie. Animacja - widać, że nie powala oraz sama Pinkie jest lalką co niezbyt dobrze wygląda na filmiku - raczej przeraża. A i jej głos nie należy do Andrei Libman. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z przedmówcą to nie jest nie tyle rażące graficzne ale zbytnio przesłodzone nawet jak na poziom MLP. Moim zdaniem jest to dość słaby chwyt marketingowy gdyż podejrzewam że dolary się w portfelach twórców nie zgadzają ale to "tylko" teoria ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Rzeczywiście, ta opcja ostro podwala Truskawkowym ciastkiem :P

Fuj...

Ale to tylko reklama lalek, jest więc spora szansa na to, że nowe, "normalne" EG, nie będzie tak wyglądać :P

Jednak sama koncepcja EG w 3D, nie jest zła, oto przykład:

 

Myślę, że krytyka tego rodzaju animacji wynika bardziej z lęku przed nieznanym i przyzwyczajenia do standardowej odsłony EG i MLP :P

Swoją drogą: mimo wszystko jednak taki sposób animacji średnio do mnie przemawia, więc jeśli Hasbro się na to zdecyduje, to cóż...

Miejmy nadzieję, że nie będziemy mieli drugich "Smerfów" :P

 

Edited by Mates
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Taki temat już jest bo się w nim wypowiadałem,ale go znaleźć nie mogę.Pomysł dobry zapowiada się całkiem nieźle szkoda tylko,że to będą shorty.

Spoiler

 

 

 

Tutaj proszę bardzo drugi filmik,nie ukrywam,że Twilight wygląda tutaj jak Sweetie Belle.

Link to comment
Share on other sites

Jak patrze na te lalki to one są spoko, tylko jak są one potem robione w animacji to jak dla mnie, nie jest już takie fajne - w animacji z Pinkie widać, że to lalka oraz, że animacja oszczędna jest w ruchach postaci. Co do SFM czy kucowych animacji 3D - wątpię, aby 3D przebiło obecny styl w serialu jak i w filmach. Wolę kreskówkowy styl. No i nie zapominajmy, że to są fanowskie animacje, bo twórcy raczej by się zatroszczyli o lepszy efekt, np. włosów, czy lepsze modele postaci - trochę ulepszyć model głowy, bo najbardziej rzuca się w oczy - widać, że nie jest jeszcze w 100% perfekcyjny. Reszta jest idealna. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...