Skocz do zawartości

uncharted 3 Oszustwo Drake’a


radziu co kocha kucyki

Recommended Posts

Pamiętam jak w to się zagrywałem, ale kończąc offtopic.

 

Według mnie ta gra zasługuje na ocenę 10/10 - świetna fabuła(która nie toczy głównej ścieżki gry, ale jest bardziej poboczny akcentem - znaczy się nie musimy wiedzieć co się dzieje, by fajnie się grało), zagadki - to kolejny świetna rzecz w serii Uncharted. I tak w ogóle to nie ma co dalej opisywać, byś wiedział dokładnie co się dzieje musisz zagrać/obejrzeć gameplay od pierwszej części. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, grałem, ukończyłem. To chyba moje gusta, ale ta gra jest dla mnie 'ok'. Takie może 7/10.

Sama rozrywka sprawia niezłą frajdę, historia jest dobra (choć niektóre postacie są... bo są. Zapamiętałem tylko głównych bohaterów), rozwiązywanie zagadek jest daje przyjemność (gra sprawia, aby szukać wskazówek w swoim notatniku, świetny pomysł btw.), ale po przejściu gry nie miałem ochoty do niej wracać. A tryb sieciowy bardziej przypadł mi do gustu podczas bety, więc do multi też nie wróciłem. Grafiką zazwyczaj się nie zachwycam i schodzi u mnie na ostatnie miejsce, ale niektóre miejsca wyglądają wspaniale (ten PIASEK!)

Jeśli chcesz poznać serię to zrób to od pierwszej części, a później drugiej.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem widać że jestem nowy, ale grę grałem, polecam wszystkie części osobom które lubią Indiana Jones lub Darning Doo (sorry jeśli niedobrze napisałem:flutterblush:).

Moja ocena to 10/10 multiplayer i singleplayer, jedyny minus to że tylko na konsole PS.

Fabuła, zagadki, i rozgrywka (moim zdaniem i nie obrażając fanów tej gry) lepsza niż Tomb Raider.

P.S.

A tak na marginesie, ciągle grałem w pierwszą "misje" strzelając z pistoletu z tłumikem, tak samo w poprzedniej części z usypiającymi strzałkami (czułem się wtedy jak w MGS i tyle mi wystarczyło, żeby po złym dniu się zrelaksować:yay:)

 

Edytowano przez TwiMLPpl
interpunkcja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Uncharted 2 i 3 przeszedłem po kilka, a co tam kilka wiele razy. a gra pozostaje dla mnie super. Szkoda tylko że nie dane mi było pograć w Uncharted 1.

 

Fabuła opowiada o Nathanie Drake'u który szuka zaginionego miasta zw. "Atlantyda Pustynii". Podobnie jak w pozostałych częściach nie może iść łatwo, na jego drodze staje Marlow była szefowa Sally'ego i Talbot.

ogólnie grę oceniam na 9/10

Edytowano przez Patriot1939
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...