Skocz do zawartości

Szkice (Długopis+Ołówek)


Recommended Posts

Scootaloo + ołówek, myśle, że pyszczek jest zbyt duży^

 

Prawie wypisany długopis i moje OC-Coś, myślę że wygląda jak Fluttershy... I tak zmieniam jej wygląd^

 

To test cieniowana długopisem.. Nie wiem co to ma być, ma ZBYT krótką szyję i ciało... Dziwne nogi... ALICORN

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkice robisz bardzo dobre i co najważniejsze umiesz dostrzec swoje błędy. Słusznie zauważyłaś, że Scoot ma za dużą głowę. A w drugim arcie nie widzę podobieństwa do Fluterki. Prędzej do Starlight Glimmer, ale jest bardzo niewielkie. W trzeciej pracy - szyja ok, no chyba, że chciałaś Celestię z niej zrobić. Nogi może są długie, ale jakoś mnie to super nie razi po oczach (moja zdanie). Można skrócić i upodobnić ją do postury Twilight lub Luny.

 

Może spróbuj robić pracę tylko w ołówku - łatwiejsze cieniowanie. Zawsze można poprawić co poniektóre błędy. No ale jak długopisem masz już taką wprawę, to ołówek nie powinien ci sprawić problemu :aj5:, zresztą nie jest źle jak malowałaś Scoot. Albo możesz użyć czarnego długopisu do zaznaczania konturów, a cieniowanie robić ołówkiem - efekt też bardzo fajny (lepszy jak jeszcze użyjesz kredek, bo praca nabiera rumieńców).

 

BTW. witamy nową osóbkę na forum. Warto się przywitać tutaj, żeby się przedstawić społeczności :squee: : http://mlppolska.pl/forum/77-na-start/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...