Skocz do zawartości

Burza w Naparstku Wody [One-Shot] [ Comedy?]


DJSzklaż

Recommended Posts

Przeczytane. Całkiem fajny, nie ma co. Generalnie napisane lekkim, prostym w odbiorze stylem, bardzo dobrze dopasowanym do charakteru tekstu. Wprawdzie komedią bym tego nie nazwał, ale parę razy się uśmiechnąłem, a ogólny wydźwięk, jaki pozostawia po sobie opowiadanie, jest pozytywny. Sam zaś pomysł jest dosyć intrygujący, ciekawe podejście do konkursowego tematu. Co do sposobu ukazania mistrza czy jego uczennicy, to nie mam zastrzeżeń, bo i charakter fanfika raczej nie wymagał jakiegokolwiek głębszego spojrzenia w bohaterów. Tekst z rodzaju tych do porannej kawy/wieczornej herbaty - lekki, krótki i przyjemny. Polecam.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years later...

Witam!

 

Ile to ja czytałem średnich komedii… Ale ta taka nie jest! O nie!

 

Technicznie jest spoko, przeszkadza jedynie nadmiar spacji i parę błędzików. Styl radzi sobie i to całkiem nieźle.

 

Fabułka jest o mistrzu i uczennicy… brzmi poważnie… która to postanowiła, że nawiedzi swego mistrza w nocy, by pokazać jej swoje najnowsze dzieło – burze w szklance wody, dosłownie. Końcowy żart mocno mnie rozbawił z jakiegoś powodu. To było tak niespodziewane, jak hiszpańska inkwizycja.

 

Kurczę, serio, jedynie zakończenie nadaje sens temu fanfikowi. Nie jest to niby nic złego, zwłaszcza tak krótkim formacie, no ale jednak trochę szkoda, że fik nie jest śmieszniejszy. No ale nic, nie jest źle! Jest wręcz przeciwnie, dobrze! Ale raczej nic ponadto. Polecam!

 

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...