Skocz do zawartości

Mój "Nowy" DigitalArt


Recommended Posts

Miałam zrobić rozpiskę błędów, ale stwierdziłam, że łatwiej i szybciej będzie, za pozwoleniem, wrzucić pracę do Inkscape i zrobić mały schemacik...

Wybacz lekki żargon, weterynaria robi z człowiekiem dziwne rzeczy.

Spoiler

lRNDhdE.png

Biorę poprawkę na wyraźną inspirację stylem serialowym i nie czepiam się np. lekko kanciatego, garbatego pyska, przykrótkiego grzbietu, przerośniętych lotek, uproszczonego rysunku grzywy i ogona czy faktu, że blik światła w oku Derpy jest źle umiejscowiony. Nie czepiam się także minimalistycznego tła, braku kompozycji i mało dynamicznej, wręcz schematycznej pozy, bo takie rzeczy przychodzą u większości ludzi z czasem.

Nie jest źle, ale i nie powala.

 

A żeby nie było, że tylko marudzę i krytykuję, łap filmik (ENG, chwilami brzydkie słowa): https://youtu.be/aDni-W37z6I

Nie wiem, na ile zrozumiesz komentarz (szybki amerykański angielski i rysowniczy żargon), jednak sam filmik pokazuje z grubsza, jak pracować ze szkicem, konturem (lineartem) i kolorami. Polecam ogółem szukanie tego typu filmików - speedpaintów, tutoriali, streamów z Picarto.tv - obserwując pracę innych, można wyciągnąć sporo wniosków dla siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...